GunneR

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1192
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez GunneR

 1. GunneR

  World Of Tanks

  Dla mnie wypominanie innym o wołaniu o pomstę do nieba też woła o pomstę do nieba. Dla mnie ta nowa wieżyczka może być. Wystarczy zwrócić uwagę na parametry czołgu w obu screenshotach. -Zasięg sygnału i widzenia znerfowany i to o sporą wartość -Prędkość obrotu wieżyczki też znerfowana -ROF także znerfowany
 2. GunneR

  World Of Tanks

  http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/95469-this-is-not-a-nerf-to-type-59/page__pid__1646383#entry1646383 Wszyscy posiadacze Type 59 powinni to zobaczyć. Chyba przesiądę się do T-44 bo to co WG robi z Typem woła o pomstę do nieba. Mój jedyny moneymaker będzie jeszcze słabszy i na dodatek ślepy. Ale co tam. Working as intended..
 3. GunneR

  World Of Tanks

  Ja w swoim AMX 12t ląduje głównie w bitwach 9-10 tieru. Czasami zdarzają się rundy gdzie top tanki mają 7 tier.
 4. GunneR

  World Of Tanks

  http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/88043-public-games-a-festival-of-human-stupidity/ Też już ktoś tak miał jak u tego pana na replayu ? Bo ja z takimi muszę grać przez 90% czasu.. :P
 5. GunneR

  World Of Tanks

  Jeszcze tylko 2500 xp do T29. W końcu.
 6. GunneR

  World Of Tanks

  Też tak mam przez większość czasu dlatego bardziej opłaca się grać w kompaniach i plutonach z bardziej ogarniętymi ludźmi bo tak jak piszesz, miałem dziś 5 fragów a co team zrobił, oczywiście większość jechała na pałę by tylko rushem zdobyć bazę przeciwnika reszta bała się jechać lub nie ogarniali co się wokół nich dzieje. Nawet 1 typ w IS-3 bał się wyjechać na przeciw PzIV. Cały team został zezłomowany w ciągu 5 minut, a ja jako ostatni zginąłem bohaterską śmiercią jako jedyny broniący bazy przed brutalnym kontratakiem.. Tym samym mój niezły wynik nic nie dał, bo co mi po trzykrotnym pomnożeniu XP jak po przegranej bitwie otrzymałem w sumie 550 xp..
 7. GunneR

  World Of Tanks

  Ten balans mnie dobija. Nie wiem ile czasu będę się męczyć do T29.
 8. GunneR

  Kącik fanów Half-Life 2

  Druga część Escape From City 17 http://www.youtube.com/watch?v=4lyUNs7eNhs
 9. GunneR

  Air Soft Gun - hobby dla maniakow

  A ja chyba nie pisałem, że mnie to śmieszy. Napisałeś o tym w temacie o ASG, to tak jakbyś napisał czy warto kupić Starcrafta 2 w temacie o WH40k: DoW Tak uważam, że lepiej założyć odpowiedni temat dotyczący konkretnej rzeczy, bo na pewno znajdzie się kilka lub nawet kilkanaście osób, które też się tym interesują. A czy chcesz spamić to już nie mój problem. >A może to, że wiatrówka nie jest bronią palną i moje pytanie ma zbyt mało zaje*iste podłoże, by równać się z Waszymi wywodami nt. strzelania w siebie kolorowymi kulkami? Jak nie chcesz oglądać wywodów to załóż odpowiedni temat i to właśnie w nim się wypowiadaj. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem powyżej. Wnioski wyciągnij sam. A jak tak bardzo chcesz wiedzieć jaką wiatrówkę na początek kupić to masz tu takie coś http://www.militaria.pl/norconia_germany/wiatrowka_norconia_germany_protarget_4,5_mm_z_luneta_p3525.xml?cat=111 Miałem przez 2 lata..
 10. Ciekawi mnie, czy kiedykolwiek trzymałeś w rękach jakąkolwiek lepszą replikę prócz tych, które można kupić na straganie za 20 złotych - bo wydaje mi się, że nie. Co do tematu: Konkurs ciekawy i zastanowię się nad uczestnictwem.
 11. GunneR

  Militaria, Taktyka, Broń nowoczesna itp.

  Jeżeli o broń chodzi.. http://world.guns.ru/
 12. GunneR

  Air Soft Gun - hobby dla maniakow

  Fajny ośrodek prezydencki. Bez płotu ani nic :D Stać ich nie było by postawić zwykłą siatkę z tabliczką "Teren prywatny - wstęp wzbroniony" ? A no tak.. przecież prezydent musiał sobie kupić nowe Porsche lub coś innego..
 13. GunneR

  Air Soft Gun - hobby dla maniakow

  Jak wiadomo elektryk przy takiej ilości FPS ulegnie awarii wcześniej niż gazowiec. Chyba, że w środku siedzą same pancerne części jak w SWD RS, które z łatwością radziły sobie i z M210 promyka. Choć za taką cenę oczekiwałbym, że tak będzie.
 14. GunneR

  Air Soft Gun - hobby dla maniakow

  W końcu koszerne M82A1. Tylko wstawić zasilanie gazowe i jazda. http://www.taiwangun.com/karabiny_snajperskie/barrett_m82a1_guarder-2406.html
 15. GunneR

  Battlefield: Bad Company 2

  Mam szczerą nadzieję, że wkrótce wyjdzie dla wersji PC bo MK14 z ACOG-iem byłoby smakowite. EDIT: Przeczytałem i wyjdzie.
 16. GunneR

  Air Soft Gun - hobby dla maniakow

  Ryba.... ryba... http://wmasg.pl/pl/news/show/84583
 17. GunneR

  Air Soft Gun - hobby dla maniakow

  Straciłem wiarę w system ! ._. Safari w lesie ? To chyba dość niekonwencjonalna metoda spędzania wolnego czasu.
 18. A to spoko. Słaby dzień - słaba interpretacja :F
 19. O widzę, że kolejny Pan Mądry, który nawet nie wie jaką konfiguracje ma druga osoba. Dzięki za polepszenie humoru.
 20. Chyba ktoś tu odpalił wersje PC na ustawieniach medium-low..
 21. GunneR

  Air Soft Gun - hobby dla maniakow

  Niestety zauważyłem to jak napisałem ostatniego posta, a opcja edytuj nie działa. Od kiedy G&P robi cywilne M-ki ? w CA się bawić zaczyna ?. Choć mam nadzieję, że wypuszczą kompletne M16A2, a kiedy tak będzie będę pierwszy w kolejce po nią.
 22. GunneR

  Air Soft Gun - hobby dla maniakow

  To odpustowe plastikowe repliki, które można kupić na straganie za 20 zł lub od kolesia w masce na allegro.
 23. GunneR

  Air Soft Gun - hobby dla maniakow

  http://wmasg.pl/pl/news/show/81997 W końcu ! Długie M16A2 od G&P :D
 24. GunneR

  30 milionów kont na Steamie

  To tak jak z Fordem T. Możesz wybrać każdy kolor byle był czarny ;]