nemczek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  519
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O nemczek

 • Ranga
  Delegat
 1. Podsumowywując szanownego Teokratę: Nie lubi sc2 bo się nie zmienił w stosunku do sc1. Ale nie będzie grał w sc2 bo woli sc1. Skoro jedynka jest taka boska to jej "remake" powinnien Cię cieszyć. Warcraft 3 królem gier blizzarda. Uwielbiam tą grę ale mówiąc szczerze ona nie jest nowatorska. To jest zbiór najlepszych pomysłów i rozwiązań jakie inne rtsy miały już. Po prostu taki RTS Allstars. Nazywasz WoWa maszynką do nabijania pieniędzy. Gdyby gra nie była dobra to by nie grali mają ludzie do wyboru mnóstwo f2p a skoro chcą WoWa to sorry ale biznes to biznes. Bronisz dowa. Grę o której nic absolutnie nie wiesz. Spędziłeś połowę swojego czasu na tym forum na pisaniu cudownych taktyk a potem zabił Cię Slova bez żadnego wysiłku. Podoba Ci sie 2 bo wybacz - jest mniej skillowa. Potem kiedy kończą Ci sie argumenty wyjeżdżasz do Chrisa z jakąś prowokacją że jest młodszy więc głupszy. Ale jak się okazuje ze jest starszy to mówisz że to dziecinne. A sc2 jest już hitem od bety. Sorry ale o ile dow2 mial bete i se gralo paru ludzi to sc2 podczas jej trwania zgromadziła więcej klanów niż cała saga Dawn of War. Szczerze Twoje wypowiedzi nie są ani zabawne, ani logiczne - więc nie skazuj ludzi na uzeranie się z Twoją topornością umysłową. P.S. Kult wymyślania taktyk na kalkulatorze zapoczątkowałem JA.
 2. Ty chyba masz jakiś uraz do biednych gimnazjalistów. (a Slovau uczy się w technikum..). Rts bez micro = turówka. Coh jest miliard razy wolniejszy i to sprawia że nie można "imb" wymicrować.
 3. nemczek

  Mass Effect PL (PC) - recenzja

  Wszystko fajnie, ale przy dubingu tak przeklinają jakby w kosmosie same menele były :/
 4. Temat leży i kwiczy, wszystko przez Cadian Gate ;D
 5. Jakoś w turnieju turnierzastym zwyciężył rusek co prawie cały czas robił vespy. Ogólnie to imba vespów zależy od micro.
 6. Skoro to tylko abuser to czemu nie powtórzysz jego wyczynu?? Też nie przepadam za nim, ale tego że grał dobrze to nie możesz negować.
 7. NIe narzekać. SS i tak został łagodnie potraktowany, bywały gorsze recki. Widać że auto przynajmniej spokrzaj na multi....
 8. No to sprecyzuj te buildy do konkretnych mu, albo przynajmniej napisz w nawiasie (2 geany robimy jeśli gramy z cronem i chcemy techować). Popraw to i będzie git.
 9. Dbaj trochę o język w tych poradach. Najpierw piszesz " rekrutujemy" a potem "wybijam" zdecyduj się w której osobie piszesz. Dalej. Sprecyzuj trochę te buildy:"oraz 1-2 generatorów" To w końcu jeden czy dwa?? To ma bardzo duże znaczenie na początku gry więc mniej obeznanych graczy może zmylić. Te screeny za dużo nie dają ale przynajmniej jakoś to wygląda ;)
 10. Obejrzyj repki Hella kontra Jaracz w finale ligi 1v1. Hell tak narzekał na to mu a przeleciał Jaracza bez większych problemów. Hellscream jest zajebistym graczem - ale jest też tak samo nieobiektywny....
 11. nemczek

  Wh40k.gram.pl - reaktywacja!

  Tak fajnie że to ruszyło. A co do forum przecież jest: [WOD]
 12. Ej skoro jesteś taki pr0 to zagraj ze Slovą! Obowiązkiem lepszych grazy jest nauka tych słabszych, ale przecież teoria > praktyka.
 13. W posiadaniu 1000 pkt na auto nie ma niczego wstydliwego :) I jedna rada dla ciebie - musisz lepiej micrować genami.
 14. W tym przypadku to po prostu wiem po punktach na auto... To była taka mała aluzja że to porad dawaj repy - jakiegoś builda to każdy może walnąć ale czy jest on skuteczny to już inna sprawa.
 15. Lol Rantrave jest od Ciebie 2 x lepszym graczem to jego porady są więcej warte, mu wierzę - ale Tobie niezbyt, pokaż repka jak ta takta się sprawdza to wszystko będzie jasne. Jeden rep > tysiąc słów > milion postów na gram.pl