kurczak-AFC

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  993
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kurczak-AFC

 • Ranga
  Delegat
 1. Bo listonosze chodzą w soboty. W każdym mieście. A w Szczecinie na pewno jest więcej takich urzędów, czynnych w soboty :).
 2. oO no to ładnie. Kasjerki w sklepach to też co innego. W sklepie sprzedają rzeczy NIEZBĘDNE do tego aby przeżyć. A pocztą się raczej jedzenia nie wysyła ; /.
 3. kurczak-AFC

  zainfekowana strona gram.pl

  Póki co się nie zdziwiłem. A mam go 4miesiące. Jestem spokojny o to ;).
 4. Coś dla fanów mangi i Naruto: http://allegro.pl/item595178527_19_tomow_naruto_1_19_stan_idealny_bcm.html zapraszam ;).
 5. Tak, brawo za taki tok myślenia... Chciałbyś zap*#@!)(* w niedzielę za takie pieniądze?! Postaw się na miejscu tych listonoszy lub innych pracowników PP. Pomyśl o ich rodzinach. Przyjemnie jest, jak tatusia albo mamusi w domu nie ma w niedziele bo w pracy musi być? I nawet nie próbuj mi tutaj porównywać pracy na poczcie do pracy lekarza/policjanta albo innego! To dwie różne rzeczy. Od poczty nie zależy ludzkie życie. Zastanów się trochę! Najlepiej, ludzie niech zapierniczają w sobotę bo biedny Dominiczek czeka na grę! GRĘ! Wyjdź z domu, pograj w piłkę czy coś... P.S. Poczta pracuje w soboty -.-''.
 6. kurczak-AFC

  zainfekowana strona gram.pl

  Hehe, <3 Ubuntu... I zapominasz co to antywirus :).
 7. kurczak-AFC

  Allegro i inne - legalność sprzedaży

  Jedyną osobą, która czegoś tu nie rozumie, jesteś TY. Wychilluj, zjaraj gibona i wszystko będzie w porządku... Napiszę po raz trzeci, tym razem z bonusem: zamiast napinać się na forum, napisz lepiej do tego typa... Robisz problem z niczego ; /.
 8. kurczak-AFC

  Allegro i inne - legalność sprzedaży

  Nie będę dalej brnął w tą rozmowę, bo jak czytać i rozumieć tego co czytasz nie umiesz, to ja nie będę się denerwował. Napisz do typa i poproś o zwrot.
 9. kurczak-AFC

  Allegro i inne - legalność sprzedaży

  Ej no to chyba DOBRZE zrobił, skoro zakończył aukcję oO. A co, wolałbyś, żeby Ci sprzedał zniszczony przedmiot :S? Nie gadaj, że cena za niska na początku była... Na tym polegają aukcję, że cena wywoławcza jest dość sporo niższa od rzeczywistej wartości przedmiotu. Powinieneś się cieszyć i chwalić go za uczciwość, a nie od oszustów wyzywać. @Kordzio1, co do kontaktu jak najbardziej masz rację. Mi chodziło o to, że źle porównałeś :P.
 10. kurczak-AFC

  Allegro i inne - legalność sprzedaży

  Kolejny co wyskoczył z masakrycznym porównaniem... Pęknięte pudełko na grę a podarta koszula czy ksiażka z podartą stroną to nie to samo... Napisz do kolesia, opisz mu sytuację i zaproponuj jakieś rozwiązanie, np. wymianę. Ale to Ty będziesz ponosił koszty przesyłki.
 11. kurczak-AFC

  Allegro i inne - legalność sprzedaży

  To walnąłeś porównaniem oO. W ten sposób to możesz porównywać pękniętą płytkę CD. A jeśli przy samochodzie chcesz się upierać, to powinieneś to porównać np. w ten sposób, że folia na siedzeniach jest podrapana ;]. Nie przesadzaj już, pęknięte pudełeczko, toż to masakra jest :(. Jakby mi ktoś za to neutrala dał to bym postąpił jak Citkowsky =.=''.
 12. kurczak-AFC

  PSP - Temat ogólny

  Ja bym proponował używać znaków interpunkcyjnych... Ciężko jest zrozumieć o czym piszesz ; /. Ja już nie wiem, Twoim zdaniem fat jest dobry czy zły?
 13. kurczak-AFC

  PSP - Temat ogólny

  Ta, i bezprzewodową ładowarkę :S. Wersja tutaj nie ma nic do gadania synu -.-'. Tzn fat i slim. Bo gg działa tylko na cfw.
 14. kurczak-AFC

  PSP - Temat ogólny

  www.pspoland.pl zarejestruj się i poszukaj na forum. Podobno wyszło coś nowego, co pozwala na wygodne korzystanie z gg na psp. Oczywiście musisz posiadać cfw.
 15. kurczak-AFC

  PSP - Temat ogólny

  Gwoli ścisłości, PSPoland.pl ;).