Queven

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  511
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Queven

 • Ranga
  Delegat
 1. Queven

  Total War: Rome II

  Był wczoraj w ogóle jakiś patch bo mi steam nic nie pobrał? (mam ustawione w steam automatyczne aktualizacje) bo jedyne co widzę 2 różne rzeczy w beta (to o to beta chodzi?)
 2. Queven

  Fallout: New Vegas

  nie ważne już poradziłem sobie.
 3. Queven

  Fallout: New Vegas

  Mam pytanie dotyczące nexus mod managera, działa mi poprawnie do skyrima oraz fallouta 3, a jak chce go uzyć do fallouta NV wywala bład taki jak na screenie, czy ktoś miał podobny problem? i czy może on być spowodowany tym że powyższe dwa tytuły mam w wersji angielskiej a new vegas w polskiej?
 4. Queven

  Fallout 3 - temat ogólny

  Legalne nie istnieją no chyba że sklep.
 5. Queven

  Risen 2 - Temat ogólny [M]

  Mam pytanie czy risen 2 tez jest podzielony na regiony jak np Skyrim? Ogólnie takie pytanie czy musze zakupić w polską wydaną od cenegi wersje gry by grać w języku polskim? czy przy zakupie przez steam lub zagraczny sklep internetowy i aktywacji na steamie można pobrać grę w języku polskim? Na steamie ogólnie nie ma żadnych infromacji o polskiej wersji językowej, ani infromacji o graniu w danym regionie jak np jest w Fallout New Vegas.
 6. Queven

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  polecasz jakiegoś moda do tego?
 7. Queven

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  No ale w każdym razie steam ma taka umowe z nimi i nie może udostępnić wersji językowej do europejskich kluczy, do swoich dopiero chyba po roku mógł.
 8. Queven

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  na forum steama czytam ludzie sie wykłócają i ogólnie każdemu odpowiada ta sama osoba/bot o imieniu Wiktor i pisze słowo w słowo to samo, tam ktos jest 1 czy 2 pytania dalej to kazali mu gadać z Cenega.
 9. Queven

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Mam odpowiedź na Twoje pytania od supportu już chyba nie będę do nich nic pisał to nie ma sensu. "Witaj! Polska wersja językowa nie jest przewidywana dla twojej wersji gry. Język Polski pojawia się w opcjach z powodu błędu w aplikacji Steam."
 10. Queven

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Na allegro polskie wersje LE chodzą 130-140zł.
 11. Queven

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Jak Cie interesuje tylko język Angielski nie masz czym się martwic bo one działają w każdej wersji klucza, tak dużo niższe są ceny wersji anglojezycznej niż polska edycja.
 12. Queven

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Dotyczy wersji europejskich/angielskich gry nie wydawanych przez cenege.
 13. Queven

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Wkleję. Jakbym u nich kupił ang było by to samo, a że nie poczekałem to cóż nic nie poradzę (zwłaszcza że cena polskiej preodera była dużo niższa niż jest teraz), drugi raz już nie będę kupował a i tak dwóch wersji pewnie do konta się nie podepnie a drugiego konta nie chce mieć specjalnie dla jednej gry.
 14. Queven

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Kupowałem na keye.pl, miałem wcześniej zamówienie na ultimie na polska ale jak zobaczyłem właśnie u nich wersje europejska ale po polsku oraz że premiera polskiej edycji przesunęła się o tydzień i z ultimy też wysyłają angielskie pudelka z możliwością ściągnięcia z steama polskiej to zrezygnowałem z zamówienia i w sumie ani nie zacząłem tydzień wcześniej grać i problemy z językiem to był błąd ale cóż... Co do wersji kupionej bezpośrednio z steama jak czytałem na forum ich ktoś pisał ze jemu bez problemu język polski działa. Zapytam, opieprze że ludzi w błąd wprowadzają, ale pewnie nic nie da a odpowiedź dostane w stylu "oni na ten temat nic niewiedzą proszę pytać wydawcy gry".
 15. Queven

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  No z odpowiedzi wnioskuje że nigdy nie będzie, albo jak zmienia się prawa dotyczące wydawania skyrima ale to zdąża za ten czas już wyjść kolejne części TESa. Szczerze kilkanaście tytułów mam już na steamie ale pierwszy raz mam taka sytuacje żeby mi pisało ze jest dostępna polska wersja i ją ściągam żeby nie działała. Czytałem ze były problemy z tym ale to były najczęściej posty po premierze skyrim i myślałem ze w tej sprawie się coś zmieniło zwłaszcza ze sklepy (keye.pl,ultima.pl) twardo wypisywały sprzedając europejskie klucze/wersje gry że ściągniecie z steama polskiej wersji to bułka z masłem.