Volvox

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3775
 • Dołączył

 • Ostatnio

Volvox ostatnio wygrał w dniu: 3 Czerwiec 2017

Volvox miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O Volvox

 • Ranga
  Stachanowiec

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Volvox

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  CTRL + SHIFT + S Wygląda na overlay Sound Trackera z aplikacji MSI Dragon Center Application. Jak skrót nie zadziała to wejdź do aplikacji MSI i wybierz Nahimic2UILauncher, potem Sound Tracker i potem wyłącz przyciskiem po lewej na dole.
 2. Volvox

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Te punkty są w jaskini gdzie wykonuje się jednego z głównych zadań dla Keiry Metz. Można tam wrócić. Idź na południe od tego punktu mocy i poszukaj wejścia do jaskini przy wodzie (nie jest oznaczone na mapie). W środku kieruj się na te znaki, trzeba będzie wejść po skałkach na górę.
 3. Volvox

  Czy to normalne? Fallout 4

  Porównując wydajność na tej stronie - http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=675&gid2=2971&compare=AMD Radeon HD 7870-vs-AMD Radeon R9 M375 2GB wychodzi że twoja karta ma nieco mniej niż pół wydajności Radeona 7870 który jest podany w minimalnych do Fallouta 4
 4. Access to Font at '' http://static0.gram.pl/fonts/grampliconset.woff?v=2'' from origin '' http://static0.gram.pl'' has been blocked by CORS policy: No ''Access-Control-Allow-Origin'' header is present on the requested resource. Origin '' http://forum.gram.pl'' is therefore not allowed access. I coś dziś nie mogę dodać posta z poziomu Opery. Ktoś jeszcze tak ma?
 5. Volvox

  Problem z wiedzmin 1 POMOCY BLAGAM

  Niestety W1 miał dość słaby engine i trochę z nim problemów. Musisz popróbować z różnymi ustawieniami (czasami nawet wyższe potrafią lepiej działać). Zacznij od wyłączenia cieni i V-sync(synchronizacja pionowa). Sprawdź też czy problem nie leży po stronie dźwięku (np. wyłącz muzykę lub odgłosy środowiska).
 6. Volvox

  Wymiana podzespołów . POMOC

  Z takim budżetem ciężko będzie o dobrą kartę i zasilacz. Ja bym został przy obecnym zasilaczu i jakas lepsza karta Radeon 460 moze?
 7. KAŻDĄ taką sytuacje zgłasza się NATYCHMIASTOWO do Steam. Teraz będzie trudniej, ale i tak nie można nic innego zrobić - pisz do Steama i DOKŁADNIE opisz całą sytuację (lepiej napisać za dużo niż za mało).
 8. Volvox

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Dzięki za info. Chętnie zagram sobie w starą kampanie. Niestety nie jestem już moderatorem, więc nie dam rady przeedytować. Ale pewnie zaraz ktoś tu wskoczy i doklei ten link do pierwszego posta ;)
 9. Korzystanie z argumentów wiekowych w dyskusji jest bardzo słabe. Zwłaszcza w internecie. >Jeśli u kogoś odgrywa aż tak bardzo To nie chodzi o strzelenie focha, bo marginesy są o 10 pikseli większe. Chodzi o drobne rzeczy (błędy, wygoda, przejrzystość itp.) które zmniejszają przyjemność w korzystaniu z forum. Nie każdy, nie od razu, zrezygnuje, ale dyskomfort będzie czynnikiem który, gdzieś tam, wpłynie na decyzje czy zaglądnąć na forum, czy może jednak zrobić coś innego. Jeśli ktoś będzie zerkał rzadziej to tym bardziej będzie mu mniej zależeć i z czasem się wykruszy. Przecież internauci nie pojawili się pewnego dnia i potem już tylko starzeli. Każdego dnia dochodzą nowi, młodzi ludzie, którzy mogliby zaglądać na Forum. Jeśli tego nie robią, to znaczy, że coś jest nie tak. Poza tym wielu znanych forumowiczów, w czasie swojej największej aktywności, było w wieku "po studenckim" (czasem nawet bardzo)
 10. > Zmiany na gramie na pewno spowodowały odpływ jakiejś tam części co bardziej zirytowanych użytkowników, ale czy można > wtedy twierdzić, że byli prawdziwymi użytkownikami skoro ostatecznie forum zwisa im i powiewa Każdy ma swoją cierpliwość i to że kiedyś komuś bardzo zależało, a dziś już nie zagląda to nie znaczy że nie byli prawdziwymi użytkownikami. Poza tym wystarczy że spora część ludzi, zniechęcona tym co się wprawia, wchodzić nie kilka razy dziennie, a raz na kilka dni. Będzie mniej dyskusji to ludzie jeszcze rzadziej będą wchodzić.
 11. Niestety w tym dodatku mining i Herbalism są całkowicie zbędne. Kopalnie i ogródek ma każdy i każdy może ich używać (nawet dostaje się takie same ilości materiałów).
 12. @Zekzt W ankiecie jest "administratorzy", a nie "moderatorzy"
 13. @Piotrek_K > Natomiast mam nadzieje, ze pokazecie statystyki jesli chodzi o liczbe postow powiedzmy z ostatnich 30dni przed i 30dni PO > wprowadzeniu nowego forum. Ciekawym wynikow. No to będzie trochę niemiarodajne, bo nowa skórka zawsze wywoła lawinę postów (nawet jeśli to posty narzekające) ;)
 14. Jak wczytuje mi się strona to widzę wszystko z wyjątkiem tekstu. Ten pojawia mi się z opóźnieniem i to czasem sporym (a to w sumie tekst jest ważniejszy niż layout). Czasami też tekst nie pojawia się wcale. Przycisk ''Dodaj post'' musi być też na dole!!