Bartek_93

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3178
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Bartek_93

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Bartek_93

  Nasze layouty - opinie, oceny i porady

  Ha ha! jestem bardziej lepsiejszy i słitaśny niż ty!! Ja widze jeszcze czarne pasy:P
 2. Bartek_93

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  Właśnie zobaczyłem filmik z "ikspudłowej" wersji GTA IV i było tam coś takiego jak serce miasta (taka jakby wieża), czy w wersji PC jest to? I druga sprawa: na ym samym filmiku zobaczyłem, że w taksówce można wybrać dokładną lokalizacje (dowolny punk na mapie) jako cel podróży. Jestem ślepym kiepem, czy w wersji na PC jest tylko możliwość jazdy do "specjalnych" obiektów?
 3. Bartek_93

  Me first and the Gimme Gimmes

  A mi akkurat bardzo to pasi :) Przyjemne. Może i mało ambitne, ale przyjemnie :) bartek_kawa: co ty, za przeproszeniem pieprzysz? Że niby to nie jest punk rock? A niby co? Wielka msza h-moll Bacha w wykonaniu "ziomów" z remizy pod Pyrzówkami? Ze niby nie ma wesołego punk rocka? A niby jak gra połowa (no dobra, może ćwierć) zespołów tej sceny? Chciałoby się zacytować pewien świenie znany cytat z "Psów"...
 4. Wiesz, że sprzedawanie gazet bez płyt jest nielegalne?
 5. Bartek_93

  Telefony Komórkowe

  tAk, za oba razem. Pod warunkiem,że znajdziesz chętnego, a z tym nie jest łatwo PS: jeszcze pytanie do wszystkich a w szczególności to xbita. Jak jest tym playem? na czyich wieżach on pracuje? Ile kosztuje przejście z Plusa na Play?
 6. Bartek_93

  Telefony Komórkowe

  Jeśli ktokolwiek zechce je kupić, to nie licz na więcej niż 60-80 zł. Wiem, bo niedawno chciałem opchnąć podobną komórkę
 7. Bartek_93

  Zdjęcia forumowiczów

  oszust! To nie twoja kategoria wagowa :P
 8. Bartek_93

  82" wyświetlacz Full HD

  136 kg?! Weź to teraz powieś sobie na ścianie... albo kup pancerną półkę pod telewizor:P PS: "ekran" kinowy w moim "mieście" jest mniejszy :P
 9. Bartek_93

  Roboty - temat ogólny

  Dobrze rozbudowana i "nauczona" (przez doświadczenia) sztuczna sieć neuronowa teoretycznie może wytworzyć coś w rodzaju systemu wartości i w skutek tego także "ego" i "duszę". Jak wiemy sieci neuronowe są już wykorzystywane w robotyce, więc wystarczy teraz tylko odpowiednio "doświadczony" robot ze świetnie zaprogramowaną sztuczną siecią neuronową i programem sterującym, który zakłada, że w przypadku rozkazu niekorzystnego dla robota ("kojarzącego" się robotowi "źle") odmówienie wykonania zadania i mamy bunt robotów ( a raczej robota:) )
 10. Bartek_93

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  "Najlepszy na sześciopak jest A6w" - stare przysłowie chińskie... albo tak Budo powiedział:P
 11. Bartek_93

  Czy to już depresja?

  Może po prostu spróbuj się rozerwać (nie, nie granatem:) ), pójść na jakąś imprezę, pobiegać trochę (najlepiej z psem jeśli masz), lub po prostu od tak się wywrzeszczeć:P Pomaga przy takim "przymuleniu" - wiem po sobie :)
 12. Bartek_93

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  Jeszcze trochę :P Mi dalszy ciąg zajął około miesiąca spokojnego grania
 13. Bartek_93

  O co chodzi w grze Noby Noby Boy?

  Mogę prosić adres dilera tych panów?
 14. Bartek_93

  Grey Wolves eXpansion Mod

  22s. szukania http://www.fileplanet.com/171938/170000/fileinfo/Silent-Hunter-III---The-Grey-Wolves-Expansion- google gryzie, czy bana nań dostałes?
 15. Bartek_93

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Ja bym nie próbował, może to teoretycznie wywołać "złe zmiany" środowiska skóry. Jednak najskuteczniejszym sposobem jest częste mycie twarzy (najlepiej żelem głęboko oczyszczającym a następnie toniem rano i wieczorem, plus jeszcze w ciągu dnia przecieranie tonikiem. Oczywiście magiczne papki też działają, najlepiej udaj się do apteki i się zapytaj, a jak to nie pomoże, to poszukaj w książce telefonicznej hasła "dermatolog" :)