meJKu

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  472
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O meJKu

 • Ranga
  Delegat
 1. Wy naprawdę nie macie bladego pojęcia jak wygląda development gier komputerowych? Już nie mówiąc o tym, że gra jest w fazie alpha (z resztą wszędzie o tym jest wspomniane) i normalne jest, że do normalnego grania będzie przeznaczona najwcześniej pod koniec przyszłego roku. Lepiej siać ferment związany z własną ignorancją.
 2. Wybaczcie, ale design waszej strony nawet bez reklam jest po prostu słaby. Natłok niepotrzebnych informacji, wszędzie trzeba się dogrzebywać, z każdej strony reklamujecie zupełnie nieistotne rzeczy. Wybaczcie, ale mam zrezygnować z takiego wyglądu strony: http://i.imgur.com/6J9H0ty.jpg na rzecz takiego dziadostwa: http://i.imgur.com/SC3wFjv.jpg ? Najpierw naprawcie zepsuty design strony, potem proście o niemożliwe. Żeby nie było, że sknera jakiś ze mnie czy coś, bo na wielu stronach, które odwiedzam mam ustawione whitelisty itp., wasza strona nie nadaje się po prostu do przeglądania bez wywalenia połowy contentu. Nie wspominając o mobilnej wersji, która waży tyle co traktor z łajnem na pace.
 3. Czyli rozumiem, że skoro w minimalnych jest 7970 to gra nie uruchamia się jeżeli w 1080p nie osiągniemy 60 fpsów? W przeciwnym wypadku nie rozumiem twojego postu.
 4. Ahahahah, w konsolach siedzą karty pokroju 7850, a od PC wymaga się 7970? Muhehehehheeh, Ubisoft sobie niezłe jaja robi, szkoda, że gracze nie potrafią portfelem głosować.
 5. > Ludzkie oko ma "prędkość" 24 klatek na sekundę :P > Ludzie oko nie widzi w klatkach na sekundę i przestańcie powielać ten mit.
 6. Kim jest Notch, że jest taką ważna personą? Stworzył dosłownie jedną gierkę, która i tak opiera się na twórczości społeczności. Co się stanie po jego odejściu z Mojangu? Zapewne absolutnie nic. Ten człowiek nawet nie potrafi stworzyć innej gry, bo zasłania się (jak on to ujął) "blokadą kreatywności". Szczytem jego możliwości widzę jest stworzenie gry o klockach, gdzie i tak resztę oddał w ręce graczy, a stworzenie czegoś większego niż japierdzielę Cliff Horse (czy jak on nazwał ten "projekt") przekracza zupełnie jego możliwości. Ten człowiek nie jest nikim wyjątkowym na tle dowolnego rozgarniętego moddera.
 7. > Wręcz przeciwnie - to Wy dajecie robić się w konia i do tego potrójnie. Patrzę na ceny > gier pc na steam i już wchodzą coraz częściej na 60 euro, standard to 50 euro, wiec Twój > argument jest inwalidą. > Różnica w wideo żadna, czekam na jęki o optymalizację (patrz wyżej). Nie ma to jak pokazywać ceny z platformy Steam, która nie posiada regionalnych cen dla Polski. Oczywiście, żadnej różnicy w cenach. Co z tego, że Project Cars na next-geny kosztuje 260zł, a na PC 125zł, jak zwykle PC dają się dymać : / Ileż to mamy tych mitycznych "kilkuletnich portów" z mitycznym dymkiem, które wymagają komputera z NSA?
 8. meJKu

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  https://www.sendspace.com/file/ho0tl6
 9. Zachciało się odświeżania gry, która tego nie potrzebuje...
 10. Co jak co, ale dla mnie polska lokalizacja jest o wiele lepsza niż angielska ; )
 11. zastanawiam się co za ludzie kupują wersję demo w dzisiejszych czasach? Czy twórcy gier stracili resztki godności?
 12. Może zmienicie tytuł i przestaniecie wprowadzać ludzi w błąd? Dean Hell nie opuścił projektu. Zrobi to gdy uzna, że DayZ będzie mogło dalej podążać samo.
 13. >> Powiem tak, przewaga graficzna zmaleje, wystarczy spojrzeć na zapowiedzi nowego silnika Mógłbyś rzucić jakimś linkiem? ; )
 14. AK-47 to był tylko jeden z prototypów, nie wiem skąd się bierze ciągle te numerowanie. Mówi się obecnie po prostu karabin AK.
 15. meJKu

  Diablo III - temat ogólny

  Nie, w końcu "kopiujesz" postać ; ) Jak chcesz zobaczyć zmiany in-game i nie chcesz być zaskoczony po aktualizacji to warto. Twoje oryginalne postacie z "normalnego" serwera nie zostaną tknięte.