nerull7

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  398
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O nerull7

 • Ranga
  Przodownik
 1. I''m waiting for you in hell.
 2. To dobra wiadomość dla posiadaczy GTA4 na PC-ta i PS3. Tak samo T2 było niezadowolone ze sprzedaży GTA:CW i grę wydali na PSP i iPhone.
 3. I w końcu mam powód żeby kupić L4D2
 4. nerull7

  Xbox Live zdrożeje

  Jak M$ porzuci DX to się rozwinie OpenGL i będzie się tylko on liczył, czyli gry będą się uruchamiały tak samo na linuxie i Windowsie, oraz nie będziemy zmuszani do przesiadki systemu żeby mieć nowszego dx''a.
 5. A na Wii nie mogą wychodzić patche, więc postać tak czy siak zostanie :P
 6. Mam nadzieję że M$ w miarę szybko udostępni win7 na MSDN.
 7. Pozycja GH osłabi się po premierze Rock Band 2 na Wii w europie - 29 maja, tego samego dnia co premiera Guitar Hero Metallica.
 8. nerull7

  Black Mesa - nowy trailer

  Premiera będzie na 11-lecie half-life1. =)
 9. nerull7

  32 osoby w multi GTA IV

  Fajnie. Tylko kiedy jest premiera??? Na stronce sklepu gram.pl jest 2 grudnia, w newsie jest 3 grudnia a w sklepie w metrze centrum mówili że 4 grudnia.
 10. Widać że nie grałeś na Wii. U mnie każdy kto do mnie wpadł i pograł na Wii to od razu spodobała mu się konsola. Nie dziwi mnie sprzedaż Wii bo Wii to prawdziwy nextgen a nie to co X-Box 360 i PS3.
 11. Wersja na Wii na gram.pl w pre orderze:259,90 zł , planowana wysyłka: 26 września 2008. A na allegro: Cena za sztukę: 146,00 zł Formy płatności : Wpłata na konto bankowe (płatność z góry) Koszt wysyłki: 12,00 zł PREMIERA GRY 19 WRZESNIA WYSYLKA GRY W CIAGU 48h OD MOMENTU UKAZANIA SIE GRY. Wysylka z UK i jak tu nie wybrać allegro :P
 12. Ciekawe kiedy wejdzie do sprzedaży =P
 13. A jak umrze to wszyscy zaczną narzekać i Pececiarza i konsolowcy, bo w najnowszych konsolach są części producentów związanych z przemysłem komputerowym i upadek rynku komputerowego zatrzyma rozwój technologi. Wracając do tematu: Ja jakoś posiadam Wii i prędzej bym się przesiadł na PS3 niż X-BOX-a 360 bo ma odtwarzacz płyt Blue Ray i nie będzie problemów z tym że gry za kilka lat nie będą się mieściły na krążku tak jak w przypadku X-BOX-a. A no i mogę odtwarzać na PS3 filmy nagrane w HD na dyskach Blue Ray.
 14. nerull7

  Grupa gram.pl w STEAM

  Może mi ktoś wysłać zaproszenie do grupy gram.pl na Steamcommunity. Mój nick: nerull7