NikiNicoo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  825
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O NikiNicoo

 • Ranga
  Delegat
 1. NikiNicoo

  Titanfall - Temat Ogólny

  No nic, przytuliłem w Saturnie za 130zł ;)
 2. NikiNicoo

  Titanfall - Temat Ogólny

  Gdzie można dostać najtaniej?
 3. Wczoraj przed nowym Gackiem (Viva la oglądanie filmów miesiąc po premierze i umiejętne unikanie spoilerów przez ten czas, uwielbiam kino w małym mieście) widziałem zwiastun Ganster Squad. Ewidentnie była tam scena ze strzelaniną w kinie. Po masakrze w Denver ta scena miała zostać wycięta - a jednak pojawia się na trailerze. Komuś coś wiadomo na ten temat?
 4. NikiNicoo

  LOL - League of Legends

  Jako postać - od kilku dni jest w zakładce Champions - spotlight dostępny - postać wciąż nie do kupienia w sklepie.
 5. NikiNicoo

  LOL - League of Legends

  Om nom nom, ktoś może chętnie pozbędzie się kodów na cokolwiek na US? Cholera, mały dylemat mam, uwielbiam AD Carry, gra mi się nimi wybornie i do wydania mam 6.5k IP. Tylko czy kupić sprawdzonego Ezreala i dobrze się bawić, czy poczekać na Rengara? Pomysły jak lepiej junglować Lee?
 6. NikiNicoo

  Diablo III - temat ogólny

  Kurczaczki, Diabełek mi crashuje niemiłosiernie. Konfiguracja - AMD Athlon 5000+, Geforce 8800GTS 512, 2 GB RAMu. Sterowniki oczywiście najnowsze, po około 10-20 minutach gry pojawiają się artefakty (Nowe Tristam, szukam korony aktualnie). Do tego momentu było w porządku. Jakieś pomysły?
 7. NikiNicoo

  GITARA!

  Witam! Standardowe pytanie, które przewija się w tym temacie po raz setny - co kupić? Chciałbym nauczyć się grać na gitarze - problem w tym, że nie mam na czym. Kwota - 500zł, gitara akustyczna. Rozważałem - Ibanez V72, T.Burton Greengo, Fender CD60 (ze szczególnym podkreśleniem tego ostatniego). Opinie o nich? Rady dla nowicjusza?
 8. /ciach/ Fantastycznie, dzięki wielkie, świetna lista, przypomniałes mi kilka naprawdę wartych obejrzenia filmów, a moje propozycje częściowo się pokrywają. Dzięki jeszcze raz!
 9. 2000+ Wszystko oprócz science-fiction i horrorów.
 10. Szukam czegoś naprawdę wartego obejrzenia, interesującego do obejrzenia z koleżanką, która nie lubi się nudzić przed ekranem. Mam kilka swoich pomysłów, ale prosiłbym o ciekawe propozycje ;>
 11. NikiNicoo

  LOL - League of Legends

  Prosty ale skuteczny jungler? Shaco banują, z Lee nie mogę się coś pogodzić, szukam czegoś co pomoże łatwo wycarrować team. Dzisiaj rating wzrósł o...1 Sześć meczy, na zmianę win/lose. Bzdura dnia? Support Teemo...
 12. NikiNicoo

  LOL - League of Legends

  Jaki jest czas pomiędzy sneak peak a dostepnością w sklepie? Damn it, spodobał mi się już po samym peaku ;x
 13. NikiNicoo

  LOL - League of Legends

  /ciach/ Flame/Ragequit. Hajelo tak robią.
 14. NikiNicoo

  LOL - League of Legends

  /ciach/ Teoretycznie możesz wycarrować grę każdym AD Carry - tutaj w zasadzie różnią się stopniem trudności. Vayne to obecnie najlepszy pick w grze według tierlisty Elementza, mnie irytuje z powodu bycia glass-canonem - nigdy nie wykręciłem jeszcze awesome score''a nią, preferuję zdecydowanie Corkiego.
 15. NikiNicoo

  LOL - League of Legends

  Mam i gram ^_^ Bardzo ciekawa postać, daje niezły fun, przyzwoita farma promieniem, chociaż trzeba przyznać że Mana Consuming, czasem ciężko trafić tym Beamem ;x Świetny pasyw Hex Core''a. Bardzo fajne Gravity Field, świetnie wyważone (rozkładanie się zajmuje chwilę) - stun AOE FTW! Ultimate, który wchodzi pod turret bez narażania paska HP? No problem! Fakt faktem - jest zbugowany scoreboard - check this out! Pytania - chętnie odpowiem ^_^