Horatio

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Horatio

 • Ranga
  Obywatel
 1. Horatio

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Witam Czy ktoś spotkał się z następującym objawem: w trakcie oblężenia gdy rozstawie swoje wojska na murach i gdy rozpoczyna się walka następuje totalny zwis. Pojawia się czarny ekran z obracającą się klepsydrą i to wszystko. I muszę wracać do poprzedniego save''a. Gram Anglią a zdarza się to przy oblężeniu Antwerpii przez Tatarów. Mam geforca 6600GT, 1024ram i raczej gra poza tym objawem nie przycina.
 2. Horatio

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Rozwalam mury artylerią najczęściej ze stojącymi tam łucznikami lub kusznikami. Następnie ostrzał wroga przez oddziały strzelające i szybki atak ciężką piechotą. Proponuje jak wedzrzesz się do środka wysłać kilka oddziałów konnicy aby zaatakowali rynek i wrogie oddziały z flanki, lub jeszcze lepiej od tyłu ;)) Potem tylko łupisz miasto (wiadomo KASA), zdobywasz kobiety, wycinasz mieszkańców w pień...ot proste przyjemności średniowiecznego rycerstwa.
 3. Horatio

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Witam Gram Anglią i ostatnio zaatakowali mnie Tatarzy, czy jest sposób żeby zneutralizować ich słonie bojowe. W pierwszej bitwie, szpetnie podeptali mi pikinierów, a artyleria trochę za wolno strzelała.
 4. Horatio

  SpellForce 2: Shadow Wars - demo!

  Demo jest na aktualnym CDA w wersji DVD, tym z gościem w hełmie na okładce.
 5. Horatio

  SpellForce - problemy z misjami

  Witam szlachetni wojownicy!!! Czy moglibyście powiedzieć, jak w Tigrach (Kampania Aryna) otworzyć ognistą bramę?
 6. Horatio

  SpellForce - problemy z misjami

  Czary obszarowe to : zamieć, deszcz kamieni, deszcz ognia, fala lodu, fala ognia. Czary te można kupić u niektórych kupców, ale musisz mieć odpowiedni poziom magii aby je zastosować. Przy każdym zaklęciu jest jego opis np. magia żywiołów poziom 15, ogień poziom 15 jak masz mniej to go nie użyjesz.
 7. Horatio

  SpellForce - problemy z misjami

  Przepraszam ale w ogniu walki w Kathai, umknął mi post omawiajacy przejście przez Krypty Zegarowe. Jeżeli ktoś z szanownych wojowników mógłby mi rozjaśnić sytuację to byłbym wdzięczny. A zwłaszcza jak pokonać strażników poziom 45 i gdzie jest sala umarłych?
 8. Horatio

  Piraci z Karaibów i Misja z dziećmi [M]

  O ile się nie mylę, to powinieneś popłynąć na Isla de Muelle i porozmawiać z księdzem Domingesem. Lub też ewentualnie do Redmond równiez do kościoła. Jeżeli uzbroisz się w cierpliwość to sprawdzę w "sejvach" i odpiszę jutro, acha musisz miec wysoką reputację.