Hugen

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  56
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Hugen

 • Ranga
  Przodownik
 1. Hugen

  Super Mario Bros. 3 wersja SNES

  No faktycznie, jest na all-stars, tak mi coś kiedyś z cartem się takim kojarzyło ale pewności nie było. Temat do zamknięcia.
 2. Witam, od dłuższego czasu szukam romu snesowej wersji Super Mario Bros 3, w którego kiedyś grywało się kiedyś na Nesie i nieco krócej w piękniejszą wersję na Snesie. Mam teraz ochotę odświerzyć wspomnienia na emulatorze. Niestety na sieci dostatek Ci romów Super Mario World, Kart, RPG, natomiast Snesowej wersji Bros 3 ni widu, ni słychu. Czy Bros 3 był cześcią jakiejś składanki na Snesowym Carcie?
 3. Hugen

  Jagged Alliance 2.5

  Żadnych sugestii?
 4. Hugen

  Jagged Alliance 2.5

  Żeby nie zakładać nowego tematu. Może zna ktoś sprawę z dodawaniem nowych sektorów. Wziołem z Bonus Disc mape, wrzuciłem ją po rozpakowaniu do nowego katalogu według instrukcji, wczytałem edytorem dodałem przeciwników zapisałem jako przykładowo H8.dat. Wybrałem kampanię z tą mapą. Rozpoczełem grę, wczodzę do sektora H8 i pupa, jest dalej ten sam sektor co w podstawowej wersji. Ktoś wie co może być jeszcze nie tak.
 5. Ale ponoć nVidia miała nic nie wydawać pod DX 10.1 i śmiała się z tego powodu z AMD/ATI, a sama miała wskoczyć od razu w DX 11. Już się chłopakom odmieniło?
 6. Hugen

  Weekend z grą Red Alert 3 -

  Miało być Nazizmu i Komunizmu oczywiście. Ale akurat przez przypadek wyszło mi tak jak to się w Polsce przedstawia :D
 7. Hugen

  Weekend z grą Red Alert 3 -

  Ktoś użył wtedy kontrargumentu dotyczącego Silent Huntera i bandery Kriegsmarine. Ja akurat nie miałbym nic przeciwko temu, jeśli tylko zezwalałoby na to nasze prawo. Nie wiem czy autorzy wiedzą ale w konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej w artykule bodajże trzynastym zabronione jest zarówno gloryfikowanie Nazizmu oraz Nazizmu razem ze wszystkimi jego symbolami, oczywiście są "równi i równiejsi" wobec czego zabronione są w Polsce flagi ze swastyką natomiast uchodzi płazem i przedstawiciele prawa nie robią sobie nic z tego, że w sklepach można nabyć flagi z sierpem i młotem - ideologii, która chciała utopić całą Europę w morzu krwi. Ale cóż ma być innego, skoro w Polsce na stołkach zasiadają czerwoni (tudzież ich synowie albo wnukowie).
 8. Hugen

  Red Alert :/

  OK, problem rozwiązany: zostały dwie jednostki niedobite a Chronosphere nie trzeba nawet przejmwać, zresztą fabuła to wyklucza. I następna misja... PS. Właśnie załatwiłem całą kampanię Sovietów :D
 9. Hugen

  Red Alert :/

  Szukaj na stronie EA.
 10. Hugen

  Red Alert :/

  Zniszczyłem, przejąłem, sprzedałem - jeśli coś byłoby nie tak już wcześniej miał bym info a tak na mapie został mi tylko ten jeden obiekt i nie wiem co mam z nim jeszcze zrobić.
 11. Hugen

  Red Alert :/

  Tak miałem w poprzedniej misji, w tej mowa jest o radarach.
 12. Hugen

  Red Alert :/

  Akurat próbowałem na różne sposoby ale zawsze jest to samo.
 13. Hugen

  Red Alert :/

  Nie chce rozmnażać wątków dlatego dopiszę się do tego. Ściągnąłem ostatnio z EA kultową jedynkę RA i tak sobie go dla zabawy przechodzę jak nigdy dotąd ;) Mam pytanie odnośnie pewnej misji w kampanii Sovietów, nie pamiętam która to była ale chodzi o przejęcie Chronosphere gdzie musimy najpierw zniszczyć albo przejąć wszystkie alianckie radary na całej mapie. Problem w tym, że zająłem się odpowiednio wszystkimi i mogę już normalnie podejść do obiektu ale kiedy go przejmuję i tak wybucha i mam Mission Failed. Może ktoś pomóc?
 14. Hugen

  Warhammer Online: Age of Reckoning

  No to chyba pierwszy taki przypadek u mnie, żebym musiał reinstalować DX w celu odpalenia jakiejś aplikacji. To jakiś żart ma być?
 15. Hugen

  Warhammer Online: Age of Reckoning

  Wiecie może o co kaman, bo jak w końcu udało mi się zarejestrować i patche ściągnąć dostałem to: "Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono d3dx9_34.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić problem".