Numenpl

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5601
 • Dołączył

 • Ostatnio

Numenpl ostatnio wygrał w dniu: 15 Wrzesień

Numenpl miał najwięcej polubień!

Reputacja

6 Neutralna

O Numenpl

 • Ranga
  Przodownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. No graficznie to nawet Just Cause 2 wersja na PC wygląda o niebo lepiej od tego czegoś, nie wspominając w najgorszym w historii serii wczytywaniu się obiektów. Dla przykładu tutaj Just cause 3 vs 4 i weź zobacz co się dzieje od siódmej minuty. A sama recenzja pokazuje dlaczego recenzjami większych stron należy jedynie używać jako papieru toaletowego.
 2. Weź uznaj to jako przedstawienie ewolucji silnika napędzającego grę. Bo jak patrzysz np. Na gry od Bethesda Game Studios to tam masz takiego Fallouta 4 i porównasz z Fallout 3 to tam praktycznie zerowe zmiany jeśli chodzi o ewolucję technologiczną, a mowa w tym przypadku o siedmiu latach pomiędzy grami.
 3. A po cholerę komuś "PC Classic" jak wystarczy DosBox.
 4. Jak patrzę na changelog to te 8 GB na ten patch to jakiś żart chyba.
 5. Dobra pograłem sobie w Destiny 2(co do 18 listopada możesz sobie za darmo dodać do konta na battlenecie) przez 1 godz po czym wywaliłem z dysku. Gra działa dobrze, ma piękną grafikę i muzykę ale reszta to jedno wielkie dno i metr mułu. A co do Activision no cóż tutaj zero niespodzianek.
 6. Nie końca to jest tak jak piszesz. Prawdą jest że najnowsze wersje silników mają jakiś procent kodu źródłowe tej poprzedniej, ale nie jest to żelazna reguła. Bo bez gruntownej przebudowy silnika dla przykładu Red Engine od CDPR można zapomnieć o pięknej i dobrze działającej grze. A to co Bethesda obstawia to nic innego jak jedna wielka łatanina i wieczna przejściówka. Bo trzeba być totalnym leniem albo beztalenciem by wypuścić Fallout 76 z błędami pamiętającymi nie tyle Fallout 3 co Morrowinda !! Twórcy modów już dawno skarcili Bethesdę przy okazji Skyrima, że tak zwany Creation Engine to tak naprawdę Gamebryo Engine, ale widać firma ma klientelę w 4 literach.
 7. Czyli Bethesda nadal będzie używać tego gniota zwanego Gamebryo który ma już 21 lat. Ja pierdzielę to będzie masakra jak oni to wydadzą i zapewne znowu gra będzie (jak zwykle) spierdo2!#! od strony technicznej.
 8. No nie da się zaprzeczyć jak 8,1 miliona kopii sprzedanych na 3 platformach w ciągu 2 lat to dla SE totalna porażka biorąc pod uwagę, że gra była praktycznie robiona przez 10 lat. No i wynik 33 milionów dolarów w plecy w każdym razie to jest oficjalna wersja, a wersja nieoficjalna to znacznie więcej jeśli prawdą jest plotka że to 33 milionów dolarów uwzględnia jedynie sam budżet tworzenia gry i pomija marketing. I teraz pojawia się pytanie co z Kingdom Hearts 3, bo pojawiają się oznaki, że i z tą grą coś jest nie tak.
 9. I ciekawe czy gra będzie tak samo spier@#@$@$ jak część 3.
 10. jakby nie patrzeć przedstawiłeś śmierć brytyjskiego przemysłu samochodowego.
 11. Jedyne czego nie wiadomo jeżeli chodzi o nową broń, czy to będzie tylko kosmetyczna zmiana czy coś ala wybiesz 1 z dwóch opcji rozwoju gdzie obydwie mają różne statystyki. A tak to biorę w ciemno, bo przynajmniej część rzeczy się wyjaśni jeśli chodzi o Lore.
 12. Czyli na livestream dadzą zapowiedź następnego dodatku do XCOM 2 albo XCOM 3 tylko mam nadzieję, że w przypadku trójki zmienią silnik na UE4, bo o ile wysłużony UE3 graficznie jeszcze jako tako daje radę to od strony optymalizacji to zmodyfikowana wersja na potrzeby XCOM 2 się po prostu sypie.
 13. Mój głos poszedł na Superhot, bo niestety SW2 jest dla mnie oczko wyżej niż DOOM (2016) to i tak niestety SuperHot jest lepszym tytułem.
 14. Numenpl

  To koniec! Vivendi nie przejmie Ubisoftu

  Pewnie przez loot boxy, bo niestety dla potencjalnych kupców to rozwiązanie oznacza bad PR jak instytucje prawnicze na całym świecie sie za nie zabierają. I w niektórych krajach jest już pomysł na ciężkie opodatkowanie gier i jedynym wyjątkiem mają być gry F2P z tego co wiadomo.
 15. Numenpl

  Cyberpunk 2077 być może w 2019 roku

  Gra ma zostać wydana na obecne i przyszłe konsole więc im nie warto się spieszyć. Poza tym nowe konsole mają wyjść pod koniec 2019 lub w połowie 2020.