Numenpl

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5592
 • Dołączył

 • Ostatnio

Numenpl ostatnio wygrał w dniu: 15 Wrzesień

Numenpl miał najwięcej polubień!

Reputacja

6 Neutralna

O Numenpl

 • Ranga
  Przodownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. jakby nie patrzeć przedstawiłeś śmierć brytyjskiego przemysłu samochodowego.
 2. Jedyne czego nie wiadomo jeżeli chodzi o nową broń, czy to będzie tylko kosmetyczna zmiana czy coś ala wybiesz 1 z dwóch opcji rozwoju gdzie obydwie mają różne statystyki. A tak to biorę w ciemno, bo przynajmniej część rzeczy się wyjaśni jeśli chodzi o Lore.
 3. Czyli na livestream dadzą zapowiedź następnego dodatku do XCOM 2 albo XCOM 3 tylko mam nadzieję, że w przypadku trójki zmienią silnik na UE4, bo o ile wysłużony UE3 graficznie jeszcze jako tako daje radę to od strony optymalizacji to zmodyfikowana wersja na potrzeby XCOM 2 się po prostu sypie.
 4. Mój głos poszedł na Superhot, bo niestety SW2 jest dla mnie oczko wyżej niż DOOM (2016) to i tak niestety SuperHot jest lepszym tytułem.
 5. Numenpl

  To koniec! Vivendi nie przejmie Ubisoftu

  Pewnie przez loot boxy, bo niestety dla potencjalnych kupców to rozwiązanie oznacza bad PR jak instytucje prawnicze na całym świecie sie za nie zabierają. I w niektórych krajach jest już pomysł na ciężkie opodatkowanie gier i jedynym wyjątkiem mają być gry F2P z tego co wiadomo.
 6. Numenpl

  Cyberpunk 2077 być może w 2019 roku

  Gra ma zostać wydana na obecne i przyszłe konsole więc im nie warto się spieszyć. Poza tym nowe konsole mają wyjść pod koniec 2019 lub w połowie 2020.
 7. 12GB na twoim dysku to malutka ilość. Bardziej mnie bawi minie fakt, że gra korzysta z tak zwanej ulepszonej wersji silnika z X:Rebirth czyli to już na dzień dobry to zapowiada nielichą gnojówkę. Kurde spełniam rekomendowane wymagania XR i by uzyskać średnie 55 fps rozdzielczość musi być ustawiona na 720p i wszystko prawie na absolutne low/off.
 8. Nie wprowadza, bo to jest dokładnie tak jak napisałeś "gry nie można kupić", a to czy można pobrać kupioną grę to inna sprawa.
 9. Jak już nazwać to prawidłowo według mowy historyków mowa tutaj raczej o "prehistorii" niż o micie, bo bądźmy szczerzy K+M na konsolach to rzecz nie nowa. Najbardziej mnie śmieszy jak to konsolowcy narzekają na K+M jako oszustwo w erze crossplay'a no tutaj trzeba mieć naprawdę coś z deklem by na to narzekać.
 10. HD reworked i w cholerę z tym tak zwanym 4K texture mod
 11. Czyli przepowiednia się sprawdziła, bo bądźmy szczerzy wiele ludzi wieszczyło przy okazji sukcesu The Walking Dead jak to w przeciągu góra 8 lat zapewne firma przestanie istnieć jeżeli będą robić ciągle to samo. No i proszę wystarczyło tylko 6 lat by firma kopnęła w kalendarz, bo nie domyślili się, że formuła przejadła się w dwa lata po ich sukcesie.
 12. W Australii już wydali werdykt Loot boxy to hazard i z tego co wiadomo gry zawierające je będą według rządu klasyfikowane jako Adult Only czyli praktycznie nielegalne u nich. W innych krajach to samo będzie, bo wszędzie wytykają jak to klasyfikacja ESRB to jeden wielki przekręt.
 13. Ta gdzie dopiero pół roku po premierze gra była jako tako poprawiona pod tym względem.
 14. Dobra ogólnie pod kątem rozgrywki to gra przypomina mi bardzo ostatnie dwie części Deus Ex czyli HR i MD z tym, że Cyerpunk 2077 jest o wiele bardziej rozbudowany niż te 2 dwie gry razem wzięte i ma otwarty świat.
 15. Akurat obecna sytuacja to efekt kilku czynników. 1) Marketing który był totalnie zwalony poprzez przypodobanie się SJW w wyniku czego ich stała klientela kompletnie olała grę. Natomiast problem z celowaniem pod SJW to po prostu ciężki ostrzał artyleryjski własnych pozycji, bo ta grupa nie kupuje gier i tyle. I oczywiście battle royale które jest ostatnią rzeczą w jaką gracze BF'a chcą widzieć w ich ukochanej serii. 2) Zachowanie twórców gry względem najwierniejszych fanów to była jeden wielki cyrk. Na serio jak bardzo trzeba mieć nasrane w czaszce by obrażać ludzi którzy regularnie kupują twój produkt. Ci to w pierwszej kolejności odejdą po takich wypowiedziach, a nowi potencjalni klienci będą odstraszeni i nie kupią gry. 3) Patrick Söderlund odszedł od EA zanim gra wyszła na rynek a to w branży gier dla potencjalnych klientów oznacza dwie rzeczy. Po pierwsze gra jest totalnie nudna i nie nadaje się do niczego, a druga opcja to strona techniczna gry będzie totalnie spierdzielona(a to, że DICE robi grę wszystko jest możliwe). Plus informacje co grali w betę, że destrukcja niby jest ale mimo gra nic się nie zmieniła i nie czuć nowości w serii. 4) Ogólnie jak to EA próbuje w ostatnich latach wydoić graczy kasy bo wszędzie wsadza opłaty gdzie się da i coś mam wrażenie, że bioware niedługo podzieli los Westwood po tym jak Anthem okaże się niewypałem.