krak2610

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2089
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez krak2610

 1. krak2610

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Ja widzę to tak: edycja PL w polskiej wersji językowej na pierwsze walktrough żeby wyłapać wszystkie smaczki. Później będzie już grał i masterował wersję na 360. ;-)
 2. krak2610

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Proponuję by każdy zbierał gry /i wszystko inne/ tak jak mu się tylko podoba. Nie starajcie się wmówić innym, że '' lizaki są lepsze od gum'' . Cholercia. Gusta i guściki. Ktoś chce kolekcjonować tylko gry o hodowli owiec? Niech zbiera. Liczy się pasja.
 3. krak2610

  eXtra Klasyka HIT - nowa seria CDP - Temat Ogólny

  Graliście w tą grę? Ja przez chwilę. Zagrajcie, są tam również gry cenegi, ciekawy zabieg... ;-)
 4. krak2610

  Diablo III - temat ogólny

  Ojj na to nie licz. A co w limitce? Przede wszystkim artbook! A zamiast pendrive ala SCII chciałbym figurkę. Choć tak się pewnie nie stanie, na figurkach zarobią osobno...
 5. krak2610

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Albo press-kit`em !
 6. krak2610

  Molyneux zainspirowany Uncharted?

  Cóż U2 najlepszą grą generacji. ;-)
 7. krak2610

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Ja, jako Wasz mistrz ogłaszam, że ''kolekcje gier'' to także figurki, koszluki, gadżety, książki, komiksy, plakaty z nimi związane, więc fotki'' wszystkiego'' co z grami związane mile widziane!
 8. krak2610

  Diablo III - temat ogólny

  Szkoda słow. W takim razie wszystkie zabezpieczenie anty pirackie są robione dla funu, tak? No bo przecież piractwo nie ma negatywnego wpływu na sprzedaż. O BOŻE W KOŃCU ZROZUMIAŁEM, ŻE KOMUŚ MOŻE SIĘ NIE PODOBAĆ MULTIPLAYER W DIABLO 2! DZIĘKI. A serio to nie rozumiesz moich postów mimo, że są napisane poprawną polszczyzną. W miarę porprawną ;-) Co do grania na Battle.net powiem jedno. To samo co powiedziałem kilka postów temu. Battle.net jest bardzo istotnym elementem Diablo 2! Myślę, że migracja bocianów nie ma wpływu na sprzedaż gier. Co innego przebieg okresu godowego wron i wróbli. Koniec rozmowy!
 9. krak2610

  Diablo III - temat ogólny

  Jeeeeeeeeeeeeeezu. Naucz się czytać. Do Ciebie mówie. Nie do Jezusa. Edyta: dzięki, że po raz drugi potwierdzasz moją tezę. Gra dobrze się sprzedaje -> ma dużo popularność -> dużo ściąnięć. Jeeeeeeeeeeeeeeeezu. A czy ja napisałem, że tak kiedykolwiek się stanie? Teoryzowałem sobie. MEH! Nie radziłem próbowania grania w Diablo 2 MP tym, którzy już tego zasmakowali. -.-
 10. krak2610

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Ze znaczekiem ''PL'' ? ;>
 11. krak2610

  Diablo III - temat ogólny

  Eh. Po pierwsze. Patrz mój piewszy post -> ten który rozpoczął naszą dyskusję. Przecież powiedziałem, że mimo piracta Diablo III sprzeda się świetnie. Dzięki za potwierdzenie mojej tezy. Wyjaśnie Ci to czego jednak nie rozumiesz. Piractwo ma wpływ na sprzedaż. Przez każdy spiracony egzemplarz zmniejsza się sprzedaż. Jasne, że nie każdy kto spiracił kupiłby orginał, ale część, nie mając możliwości spiracenia gry po prostu kupiłoby oryginał. Niech pograją na Battle.net to odkryją tą gre po raz drugi.
 12. krak2610

  Diablo III już w marcu 2011?!

  W sumei to nie wiem czy bym się cieszył. Na początku roku jest już Dead Space 2, Killzone 3, Bulletstorm i chyba Wiedźmak 2, tak? Dużo do kupienia :F
 13. krak2610

  Diablo III - temat ogólny

  Jam cham ze wsi. Nie poradzisz. Kiedyś zdąbędziesz najlepszy stuff w grze i gra się ''kończy''... MEEEEEEH w każdą grę można grać w nieskończoność. No raczej ma. Szkoda, że nie rozumiesz. Nie wiem, może miałeś pirata, ale dla mnie i większości osób, które znam zabawa na BN to podstawa w Diablo 2. Dzięki za poprawkę.
 14. krak2610

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  No nie wiem od kiedy telewizor zmienia jakość nadawanego programu. On tylko wyświetla. Jak coś leci w jakości X to będzie wyświetlane w jakości X. Oczywiście do maksymalnej jakości obslugiwanej przez dany sprzęt. Mody na sukces w HD nie ma, ergo... ?
 15. krak2610

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Płyta i instrukcja w dobrym stanie. Moje wymagania spełniają.
 16. krak2610

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  1. Telewizor /prawie/ nigdy nie jest za mały. :D 2. Różnice pomiędzy HDready, a FullHD można gołym okiem zauważyć dopiero przy przekątnej 42`+
 17. krak2610

  Diablo III - temat ogólny

  Sranie w banie. SC też można w nieskończoność bawić się tylko w singleplayer. Gra się sprzeda i to bardzo dobrze. Z resztą w Diablo multiplayer również jest niesamowicie istotny.
 18. krak2610

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Klasyk? Owszem. Unikatem jeszcze nie jest. Spokojnie można zdobyć za niewygórowaną cenę w dobrym stanie.
 19. krak2610

  Kupowanie na Steam

  No tak bo staem nie ma co robić tylko Cie okradać. Sklepy, które kradną raczej powodzenia na rynku nie mają? Uważasz, że steam chyli ku upadkowi?
 20. krak2610

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Mini update. Pewnie razem z drugim GT, które leży w domu stworzy finalny ezgemplarz, który zostanie w domu. Tylko czy ja w ogóle mam jeszcze jakieś Gran Turismo? No na pewno mam jeden egzemplarz GT2, a co do jedynki to nie jestem pewny. Już tyle gier z serii Gran Turismo na Ps1 przewinęło się przez moję ręce się, że się w tym gubię. krak2610
 21. krak2610

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Mam, mam, ale nie sprzedam! :p Co prawda bez instrukcji, ale i tak sobiei zostawiam, takie mi wystarczy.
 22. krak2610

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  74,90 i 59,90 o ile mnie wzrok i ceny z pudełek nie okłamują.
 23. krak2610

  Prace nad Gran Turismo 5 wciąż trwają

  Gt5 wyjdzie w tym roku. Koniec kropka. W końcu potwierdzili datę premiery da US. Starają /pewnie nieudolnie, jak zwykle/ budowć hype. Sony ma w tej generacji raczej mało efektywny marketing. Może Kevin Buttler coś w tej materii zmieni / zmienił. Teraz nawet jeśli gra miałaby wyjść niedopracowana to wyjdzie. Sony musi mieć mocnego exa na jesień. Bo akurat GT5 będzie system sellerem tej platformy. MGS4 może nie dorówna, ale i tak swoją ilość PStrójek sprzeda.
 24. krak2610

  Diablo III - temat ogólny

  Polska /= US. A o Polsce tutaj nie rozmawiamy. Tak czy siak gry PC po 60$ stanowią mały procent wszystkich gier PC, które mają ceny <50$ Dolar kanadyjki ma mniejszą wartość niż amerykański... Stąd wyższe ceny. Wciskam to ja przyciski na klawiaturze. Nie mam co luzować bo jestem bardzo spokojny. Ja udowodniłem, że nie ma. Ja się zagolopowałem. Koniec offtopa? ;>