Sob-styl

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1340
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Sob-styl

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Dzięki za wszystkie rady, sam jestem ciekaw tego SSD, dobrze że można było gdzieniegdzie ''przyciąć'' aby dołożyć do tego dysku ;)
 2. Dzięki :) Przeczytałem wasze sugestie i złożyłem teraz coś takiego(co do dysku SSD - myślałem nad nim i nawet miałem go pierwotnie zaplanowanego) -> http://www.morele.net/inventory/info/xoF34Z/
 3. Od twojej odpowiedzi minął miesiąc, ale wciąż w pamięci mam tego posta :P Wypłata za kilka dni i teraz już na pewno składam sobie jakis zestaw. Skorzystałem z twojej rady propo zasilacza, ale ''zmieniłem'' kartę - z sugerowanej w zestawie(z pclab) R9 280X chcę wziąć GTX 970. Generalnie zestaw wygląda tak -> http://www.morele.net/inventory/info/JZWrLQ/ Coś jeszcze zmienić/poprawić? Przy okazji chcę sprawic sobie nowy monitor i myślałem nad iiyama X2483HSU-B1.
 4. Co sądzicie o zestawach polecanych przez pclab? Przymierzam się do zakupu jednostki jak i monitora, i właśnie zestawy polecane z tejże strony zwróciły moją uwagę. Myślałem nad zestawem o wartości ok. 3000zł - http://pclab.pl/art52777-14.html. Mógłby mi ktoś napisać czy to się opłaca, czy może coś zamienić? Moja wiedza o hardware zatrzymała się kilka lat temu i raczej patrzę na ''całe'', złożone zestawy :P Skoro już jestem w tym temacie, to zapytam o monitory. Szukam czegoś do 700zł. Myślę nad czymś takim http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-peripherals-prtinters/monitors/multimedia/LS24D390HL/EN http://www.iiyama.com/pl_pl/produkty/prolite-e2483hs-1/ Szukam czegoś w 24'', firma jest mi obojętna. Z góry dzięki za odpowiedź.