RaiChu

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  49
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O RaiChu

 • Ranga
  Przodownik
 1. RaiChu

  World of Warcraft i spalony kolega

  Tutaj nie chodzi o to, że im więcej grasz tym bardziej prawdopodobne, że coś takiego zrobisz, tu chodzi o to, że na świecie jest zbyt wielu idiotów nie umiejących odróżnić gry od rzeczywistości, i to oni nie powinni grać w gry, żadne, nawet w tetrisa (bo potem będzie, że zrzucił cegłe z wieżowca bo za dużo grał w tetrisa)
 2. RaiChu

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Mam problem z G3 a pomoc techniczna od miesiąca ponad nic na to nie odpisała. Problem jest taki, że po zainstalowaniu G3 zmienia mi niektóre litery na cyfry tzn. zamiast napisać "raichu" napisałbym "2a6ch5u" lub coś podobnego, próbowałem w panelu sterowania język na angielski i polski zmieniać ale nic to nie dało, pomogło przywrócenie syst. do stanu z przed instalacji, no ale teraz pytanie co zrobić, żeby przy instalowaniu od nowa znowu mi nie rzuciło się na klawiature?
 3. RaiChu

  Tapety

  mam prośbe, nie ma kotś może fajnych tapet z księżycem (najelpiej w pełni)?
 4. RaiChu

  Wasze "uliczne" przygody.

  Co do Topolowego to wystarczy znać kilku z nich (nietrudne jak się przez pół życia mieszkało naprzeciw ich osiedla) lub mieć brata którego każdy zna, ja tak mam i w NT mnie jeszcze nikt niezaczepiał ani niepróbował napaść...co innego Zakopane tam tylu turystów, że nawet znajomości na niewiele się zdają
 5. RaiChu

  Wasze "uliczne" przygody.

  o mój krajan ;D w NT jedynie trzeba uważać na Cyanów z Topolowego i przyjezdnych pozatym po zmroku Nowy Targ jest najbardziej pustym miastem jakie kiedykolwiek widziałem (chodziłem niedawno od 21 do 24 z koleżankam [od klubu do klubu]i i widzieliśmy jedynie 5 osób)
 6. RaiChu

  Wasze "uliczne" przygody.

  Mnie zwykle "uliczne przygody" omijają (bo wszyscy znają mojego brata a "swoich" przecież niebędą napadać) choć 1 przygoda mi się zdarzyła. Jade sobie autobusem patrze w okno i 2 typów (1 wysoki o wyglądzie cwaniaczka z nożem w ręku sobie pomarańcze obierał, a drugi niski ale przypakowany obaj tacy pseudo-dresi czy coś) nagle do mnie podchodzi i zagaduje: - wyskakuj z komórki - niemam (ściemniłem, bo nieprzywykłem się tak łatwo oddawać tego co moje) - no dalej wiemy że masz, wyskakuj z komórki i ciszej i tak nikt ci niepomoże (wysoki wskazuje na nóż) - przecież mówie, że niemam (wiedziałem, że niemożliwym było, żeby wiedzieli, że ją mam, choć stracha miałem porządnego i jakby jeszcze raz powiedzieli to pewnie bym oddał kom. ale nie oni mi tu wysakują z) - hahahaha jaja sobie robim młody, przestraszyłeś się? i wyszli z autobusu ulga, że to "zwykły żart dresików" była wprost nieziemska tym bardziej, że w autobusie wstawić się za mną mogłaby z 1 osoba a ja do "uczciwej" walki niejestem stworzony
 7. RaiChu

  Pokaż mi swą ksywkę, a powiem Ci, kim jesteś ;)

  Wojtas94 Wiem Oraz Jestem Tutaj Arbuzem Sinym 94
 8. RaiChu

  Słowna zabawa - ciąg dalszy

  Pracownik CDP bo ma większy wpływ i większy respekt się przed nim czuje Trance czy Dance?
 9. RaiChu

  Słowna zabawa - ciąg dalszy

  Weidźmin, bo go znam Sapkowski czy Tolkien?
 10. RaiChu

  Słowna zabawa - ciąg dalszy

  pendrive bo nowocześniejszy i więcej się na nim zmieśći Blue ray czy HD-DVD?
 11. RaiChu

  Słowna zabawa - ciąg dalszy

  rosół bo lepszy w smaku narty czy deska
 12. RaiChu

  Słowna zabawa - ciąg dalszy

  . bo jest jednocześnie początkiem i końcem onet czy wp?
 13. RaiChu

  Słowna zabawa - ciąg dalszy

  koniec, bo początek zawsze jst najgorszy sms czy zadzwonienie?
 14. RaiChu

  Słowna zabawa - ciąg dalszy

  z bo kojarzy się z powrotem z kądś Shift czy Enter?
 15. RaiChu

  Pokaż mi swą ksywkę, a powiem Ci, kim jesteś ;)

  pan m. Proszek Amfetaminowy, Nowy Motor