vegost

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7090
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O vegost

 • Ranga
  Wywrotowiec

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tylko nie zrób kupki z tego zdenerwowania. Gdzie napisałem, że jestem lub nie jestem fanem konsol microsoftu? Oceniłem działania SONY, które są dalekie od ideału, jeśli chodzi o uszczęśliwienie graczy z pozostałych generacji konsol od tej firmy. Oboje robię to co robią, żeby przeżyć na rynku i wydymać konkurenta. Mnie jako potencjalnemu nabywcy PS4(tak mam tą konsolę) nie podoba się, że nie będę mógł pograć w Uncharted 1,2,3 na PS4. Zapomniałem, przecież będą robić Remastery. Fajny rym :D Zaoszczędziłbym masę kasy a tak musiałbym kupić remastera (starej gry z PS3) na PS4. Przecież to czysty biznes dla SONY. Jaki emulator panie. Nowa gra albo ... Serio ? Gry z PS3 nie wyglądają źle, więc po co jest remasterować? Dla forsy i żeby PS4 mogło żyć przez kolejny rok, bo gier nie ma.
 2. Nie, ale są osoby i z tego co wiem, to nie jest ich mało, którzy chcieli by pograć w starsze tytuły przy których bawili się dobrze na PS3/PS2. Sony może, ale nie chce tego robić. Czemu? Proste, po co pisać emulatory PS3 czy PS2 na PS4, skoro można zrobić Remastera i brać za niego tyle, ile za nową grę na PS4 :) Bardziej się opłaca prawda? Do tego sztucznie zapchają listę gier na nową konsolę.
 3. O nie! Pewnie potem zabiorą się z Demon Souls :) Cieszę się, bo to były wspaniałe lata z tą serią. W końcu gry z przytupem :)
 4. No, to już trzeba zbierać złotówki na kolejne ekrany śmierci :3
 5. Dobra.. Już to było w poprzedniej części i jedyne co mogliśmy wybrać to rodzaj monitora, który zaprezentuje nam różne zakończenia. Zamiast się bawić w pseudo Mass Effectowe zagrywki, to powinni skupić się na ekstremalnej fabule. Tak jak to było w Buncie Ludzkości.
 6. Bo nie będzie ME. Chyba, że razem z BioWare zrobią to, co kiedyś zrobili. Czyli gdzieś tam, pomiędzy pokazami gier EA, będzie mały seans lub pusta gadanina o ME. Ale z drugiej strony powinno to być napisane na liście pokazów.
 7. Lśni się w tej grze jak cukiereczek. Face Nejmara jest okropna. Zdejmcie to.
 8. Battlefield Deluxe Edition. A będzie Premium Edition? - Dodatkowa postać - Obi-Wan Kenobi i tylko za 29,99 $. Kupuje teraz! Nie bądź mięczakiem + dodatkowe skórki na szturmowców, żeby zagrać żołnierzem amerykańskich siły lądowych.
 9. Gadasz.. masz ten plus, bo możesz poczekać w takim wypadku z kupnem. Zaoszczędzisz kupę pieniędzy, bo za rok pewnie stanieje o 50 zł :)
 10. No koniecznie musi być na E3 pokazane. Już mam w oczach momenty, gdzie pomagam innym w walkach z bossami :3
 11. vegost

  Valve nie wybiera się na E3 2015

  A zapominasz o CS: GO ? :) Jeśli nic bym im się nie opłacało, to by zostali przy swoim steamie. HL3 jeśli ma kiedyś wyjść, to wyjdzie. Przychodzą letnie i zimowe obniżki i już więcej nie potrzeba :) Kasa sama leci.
 12. vegost

  Hatred - recenzja

  To miała być brutalna gra i im to wyszło. Nic poza tym. Jeśli oczekiwaliście po tym jakieś fabuły, to gratuje :)
 13. Grałem trochę i powiem, że jest ciekawa, ale bez zgranego zespołu nie da się w to grać. Wydaje mi się, że niektóre postacie są zbyt op. Są problemy też z połączeniem do samej gry. Często mam ciągle efekt wczytywania gry, ale gra już dawno się rozpoczęła. Wyjście i wejście naprawia błąd. Co do lokalizacja to kiepsko w przypadku polskiej wersji. Braku wielu aktorów, którzy podkładali oryginalnie głosy. Tychus to Zbrojewicz a nie Mikołajczak wtf ? Strasznie się tego słuchało.