Cainoor

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Cainoor

 • Ranga
  Obywatel
 1. Ja ciagle próbuje utworzyć nowe konto (chociaż w ogóle nie rozumiem po co, bo mam już stare konto zakładane na tej samej stronce) i nic...
 2. Nie jestem fanem AMD, ale fajnie, że zaczyna coś się dziać na polu konkurencji z NVIADIA. btw. Blizzard to nazwa własna firmy, a nie "Zamieć".
 3. Cainoor

  Nowy dodatek do Civ IV w lipcu 2007

  Mam Warlords to i ten dodatek zapewne kupię. Chciałbym jednak, by zawarto w nim polską cywilizację.
 4. Gratuluje. Gra, jak i strona są siebie warte - pierwsza klasa! :-)
 5. Cainoor

  Dział Obsługi Klienta - problem

  Witam, Dopiero wczoraj dotarła do mnie tytułowa gra Gears of War. Rozumiem, że była to wina poczty. Niestety Dział Obsługi Klienta działa na Gram.pl po prostu tragicznie. Dzwoniłem dwa dni. Najpierw nie udawało mi się połączyć (były to godziny pracy). Następnie, gdy już się dodzwoniłem i opisałem swój problem, niemiła pani skierowała mnie do działu zamówień, bo to nie jej działka. Oczywiście nie przekerowała, tylko podała numer. Na który znów nie mogłem się dodzwonić. Wkurzony już trochę tym podejściem do klienta, wysłałem formularz z opisem sytuacji. Dostałem maila potwierdzającego z taką treścią: "Witaj, dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Twoje pytanie zostało wysłane do działu obsługi klienta. Postaramy się odpowiedzieć, w możliwie najkrótszym czasie. Odpowiedzi spodziewaj się w ciągu 48 godzin. Gdyby jednak zgłoszony przez Ciebie problem wymagał więcej czasu na rozwiązanie, poinformujemy Cię o tym." Ani nikt się ze mną nie skontaktował, ani nie poinfromował o przedłużeniu potrzebnego czasu. Czy to jest poprawne podejście do klienta? Wielki minus ode mnie i mimo, że jestem Waszym klientem od początków CDP w Polsce, to takie sytuacje mogą z czasem wzbudzić do Was niechęć. Pozdrawiam, B.
 6. Cainoor

  Dział Obsługi Klienta - problem

  Rozumiem. W takim wypadku żałuję, że zamówilem grę w pre-orderze. Akurat trafiła się okazja, by wykorzystać kod Heyah i grę kupiłem za 195pln. Przyoszczędziłem na przesyłce i teraz żałuje. No nic, dzięki za odzew. Mogę jeszcze coś zrobić, czy tylko pozostało mi czekanie?
 7. Cainoor

  Dział Obsługi Klienta - problem

  Dzięki za szybką odpowiedź. Byłem na poczcie dwa dni temu (czyli 21.11) i pani w okienku powiedziała mi, że kurierzy od rozwożenia paczek nie strajkują. Powinienem więc albo dostać paczkę pod drzwi, albo awizo. Niestety nic z tych rzeczy nie dostałem. Jak w takiej sytuacji możecie mi pomóc?
 8. Witam, Czy DOK w ogóle działa? Od wczoraj próbuje się dodzwonić i ciągle nikt nie odbiera telefonu. Dzwoniąc słyszę normalny sygnał, ale nie mogę się doczekać na głos po drugiej stronie. Nie miałem zamiaru wysyłać formularza, bo z doświadczenia wiem, że rozmowa telefoniczna znacznie szybciej rozwiązuje problem. Jednak jeśli się okaże, że DOK nie działa - chyba będę zmuszony. Rozchodzi się o to, że już tydzien temu w poniedziałek zamówiłem Gears of War, a do dziś nic mi nie przyszło. Strajk listonoszy raczej nie wchodzi w grę, bo paczkami na poczcie zajmują się kurierzy. Pozdrawiam.
 9. Cainoor

  Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

  Bardzo się mylisz. Seria Might & Magic to jedna z najlepszych serii jeśli chodzi o komputerowe gry "role playing". Grafika to nie wszystko w takich produkcjach, chociaż jak na swoje czasy (1998 r.) naprawdę była całkiem w porządku (ogromne przestrzenie, rozległy teren, pełno niepowtarzalnych labiryntów) :)
 10. Cainoor

  Civ4 - Temat ogólny

  Tak, wyszedł oficjalny patch 1.09. Poprawia znacznie szybkość wczytywania i wiele innych rzeczy. Możesz go sobie ściągnąć ze strony CivFanatics, albo poprzez AutoUpdate w grze.