Bambadil

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2558
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Bambadil

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Bambadil

  Pokémon GO - temat ogólny

  Jak to jest, że mając Androida 4.4.2 na Galaxy Note 2 nie mogę pobrać gry? Wie ktoś z czego może wynikać ten problem?
 2. Może ktoś polecić jakiś dobry, straszny horror? Bardziej coś w stylu "The Conjuring" niż "Hostel". Ostatnio oglądałem "Event Horizon" i podobał mi się, ale był jak dla mnie za mało straszny. Coś w tym stylu by mi się podobało. Jest jedno "ale" - nie może w nim ginąć żadne zwierze (a najlepiej, żeby w ogóle ich nie było) :) Czekam na propozycje i z góry dziękuję :)
 3. Bambadil

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Potrzebuję porady :) Siostra z chłopakiem kupili sobie PS4, mają CoD, LBP3 i najnowszego NFSa. Święta się zbliżają i pomyślałem, żeby im trochę kolekcję poszerzyć o jakiś tytuł. Najlepiej by było, żeby mogli grać razem. Jakie gry polecacie ? Zastanawiałem się nad MK X, ale może coś lepszego (i mniej oczywistego, bo mogą też go dostać od znajomych ;P) się znajdzie ? :) PS. Z tego co wiem to Wiedźmin odpada.
 4. Saga o Przygodach Gotreka i Felixa jako FPS/TPS z możliwością wyboru przed każdą misją czy chcemy grać Zabójcą czy Kronikarzem :)
 5. Bambadil

  LOL - League of Legends

  Rozumiem, że w zakładce "Add Freinds" trzeba było wybrać wyszukiwanie przez FB ? Super, że mi to nie działa...jedyne co mogę zrobić to "Try Again" bo żadna strona mi się nie otwiera.
 6. Bambadil

  LOL - League of Legends

  Chwila, a jeśli ja już wcześniej połączyłem konto z FB, żeby dostać skin do Tris, to dostanę postać ?
 7. Nie wiem ile już miałem gier Ragnarosem i ani razu nie wygrałem. RAZ (!!!) dostałem Nefariana i easy win...
 8. Jako, że serial przestałem oglądać chyba na początku sezonu 3 to pytanie mam do osób, które czytały książkę i oglądają serial. Serial jakoś bardzo różni się od książki ? Widziałem jakieś urywki, z których wywnioskowałem, że Tyrion spotkał się Deanerys co już nie bardzo mi się podobało, ale jest to do przeżycia. Są jakieś większe zmiany ?
 9. Bambadil

  LOL - League of Legends

  Raczej bug. Ostatnio też tak miałem, że napisałem jedną wiadomość - "support" - i to by było na tyle, bo więcej już nie mogłem napisać. Wcześniej nie miałem problemów, później też nie. A w grach zwykle moje pisanie kończy się w 1 minucie gry po "/all gl & hf" :) Zresztą ban na czat w lobby byłby głupim wyjściem, bo jak dogadać się z innymi kim chcesz grać i na jakiej pozycji ?! Raczej Riot nie ma w tym interesu...
 10. Bambadil

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Pytanie do osób, które zakupiły EK: Czy ta część figurki co jest na zdjęciu powinna tak wyglądać po rozpakowaniu ?
 11. Bambadil

  Plebiscyt - gry wszech czasów

  cRPG 1. Gothic 2. Gothic 2 3. The Elder Scrolls III: Morrowind 4. The Elder Scrolls IV: Oblivion 5. Might & Magic VI: Mandate of Heaven 6. Icewind Dale 7. Icewind Dale 2 8. Wiedźmin 9. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów 10. Star Wars: Knights of the Old Republic 11. Fallout 12. Legend of Grimrock 13. Diablo II 14. Risen 15. Baldur''s Gate
 12. ETAP IV lata lata 1950 - 1959 Moje typy: Film szpiegowski: Północ - północny zachód (1959) Kino gangsterskie: pusto Serial komediowy pusto
 13. Bambadil

  Plebiscyt - gry wszech czasów

  RTS 1. Warhammer 40k: Daw of War 2. Warhammer 40k: Dawn of War - Winter Assault 3. The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth 4. The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth II 5. Warcraft III: Reign of Chaos 6. The Settlers IV 7. The Settlers 7: Paths to a Kingdom 8. Robin Hood: The Legend of Sherwood 9. Desperados: Wanted Dead or Alive
 14. Niestety to nie ten ;/ Masz jakieś inne propozycje ? A pierwszy film to był The Dark Knight :)
 15. Poszukuje dwóch filmów. 1. Z pierwszego pamiętam tylko jedną scenę dziejącą się w sądzie, gdzie oskarżonych została grupa gangsterów/bogaczy/urzędników. Mieli proces grupowy i każdy z nich przyprowadził ze sobą prawnika i było ogromne zamieszanie pod biurkiem sędziego. 2. W drugim był morderca kobiet, który każdej ofierze zakładał szpilki. W jednej scenie po zamordowaniu dziewczyny założył jej niebieskie szpilki i zaczął z nią tańczyć. Z góry dziękuję za pomoc :)