Toomasi

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  177
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Toomasi

 • Ranga
  Przodownik
 1. Błąd. W Fifie jest możlwość "poproszenia" kolegi z drużyny o pomoc w obronie i osobiście nagminnie tego używam. Kwestia tego czy autor recnzji miał na myśli, że zawodnik ten wchodzi na naszą pozycję czy tak jak ja to zrozumiałem, asystuje nam przy odbiorze piłki.
 2. Toomasi

  Gry roku 2011 - wyniki plebiscytu

  Ja również jestem zdziwiony, że ludziom się bardziej spodobał Skyrim, szczególnie, że głosowali tu głównie Polacy, siłą rzeczy powinien Wiedźmin wygrać :)
 3. Dlatego konsolowcy, proponuję kupić grę na PC, dobrego pada i macie to samo, a nawet w lepszej grafice, tyle że bez, nikomu nie potrzebnych, achievementów :)
 4. Zdecydowanie jasna strona mocy, jedi to prawi ludzie
 5. Również uważam, że to jest kwestia podejścia ludzi do gry. Trzymając na chama przycisk odbioru nie ma szans na skuteczny odbiór przeciwko przeciwnikowi, który jest dobrym dryblerem (w sensie gracza, która dobrze umie dryblować), więc w sumie kwestia tego, że te przyzwyczajenia muszą się zmienić w grze z CPU :)
 6. Fifa 11 była pierwszą Fifą, którą kupiłem, (z przykrością stwierdzam, że pomimo tego, że grałem w poprzedniczki), co prawda dużo po premierze ale jednak. A Fifę 12 uważam, że warto kupić zaraz po premierze, bo gra ta będzie w końcu warta swojej ceny :)
 7. Dandelion1, wiesz są gusta i guściki, ja oglądając przez chwilę mechanikę gry Uncharted zaśmiałem się dwa razy koledze w twarz i kazałem mu włączyć God of Wara, który moim zdaniem jest zdecydowanie ciekawszy i wygląda o niebo lepiej :) Wiesz tylko w czym jest problem, nie będąc posiadaczem konsoli, umiem docenić wartość gier na niej wychodzących i jeszcze nie znalazłem nikogo, kto by powiedział, że Crysis nie jest najładniejszą grą, która powstała, poza tym smuci mnie porównywanie K3, który naprawdę słabo wypada, jeżeli porównamy grafikę obydwu gier. Poza tym nadal twierdzę, że jeżeli jakaś gra nie chodzi na danym sprzęcie to znaczy, że zwyczajnie prześciga czasy w jakich powstała
 8. Numenpl, Twój tok rozumowania jest bez sensu. To co napisałeś nie ma żadnego związku z tym o czym jest tutaj mowa. Jeżeli sugerujesz, że gracze, którzy nabyli grę za darmo przychodzą tam się tylko zabawić, czy może nawet po to, żeby komuś zepsuć rozgrywkę to srogo się mylisz. Może nie bierzesz pod uwagę faktu, że większość z nich, w tym np. ja, musi nauczyć się grać, więc się nie dziw, że częściej na pałę idą atakować, a nie używają umiejętności czy czegoś. Swoją drogą to moim zdaniem jest największy minus tej gry, kompletny brak intuicyjności przy graniu danymi klasami. Rzucony w wir rozgrywki nie miałem pojęcia co powinienem robić, a to moim zdaniem jest smutne, bo jeżeli odpalę chociaż BF czy COD''a, to od razu wiadomo jak grać.
 9. Toomasi

  Czterech komentatorów w FIFA 12!

  Byłbym zadowolony gdyby w polskiej wersji Fifa 12 dodali "nową generację" komentatorów. Myślę, że bardzo dobrymi komentatorami, ciekawie mówiącymi o tym co jest na boisku są: Sergiusz Ryczel i Wojciech Jagoda. Dużo ludzi na nich narzeka, ale uważam, że jako jedyni z wielu komentatorów wystarczająco dynamicznie komentują mecze. Komentatorzy ważniejszych meczy z Canal+ (których nazwisk niestety nie pamiętam), również by się nadawali, jednak nie darzą ich sympatią, ze względu na liczne pomyłki popełniane w komentowaniu i moim zdaniem częstą stronniczość.
 10. Beznadziejne posunięcie Bethesdy, niech Ci producenci gier się ogarną i zaczną robić normalne wersje gier dla każdej z platform. Jak dla nich to za trudne, to niech robią exclusivy i tyle
 11. Ale mi starcie dekady skoro wiadomo, że Battlefield 3 zmiecie z powierzchni ziemi COD''a...
 12. Toomasi

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Skąd wy wiecie, że ktoś chciał was oszukać, nie dotrzymać słowa czy też specjalnie wysłał połamana głowę Wiedźmina... Zrozumcie, że są rzeczy, na które człowiek czy nawet duża firma nie mają wpływu. Kto wie, może wyłączyli prąd w ich dzielnicy i musieli odnowić systemy a to zajmuje? Nie wiadomo tego, więc nie wińcie od razu za wszystko CDPR. CO do wybrakowanych EK czy uszkodzonych, to rozumiem zdenerwowanie i frustrację, ale naprawdę myślicie, że np. szef CDP własnoręcznie pakował pudełka i schrzanił robotę ? Albo że wysłali pracownika do firmy, która to pakowała, który stał nad głową i pilnował, żeby wszystko było cacy... Ludzie obudźcie się, rzeczywistość jest smutniejsza i bardziej nieprzewidywalna.
 13. Toomasi

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Jezu, dzieci, ale wy płaczecie, naprawdę. Dawno takiego stada rozwydrzonych bachorów nie widziałem. Kto wam do cholery kazał zostawać na noc po to by w grę pograć od północy ? Poza tym nigdy jeszcze nic, nie zaczęło się na czas, więc trzeba było się przygotować na coś takiego. Czy naprawdę ma dla was znaczenie, czy zaczniecie grać o północy czy o 4 rano ? Naprawdę wam zależy, żeby w tę niecałą dobę przejść jak najwięcej gry ? I tak wystarczy, że będzie grali o tę dobę wcześniej niż inni ludzie. Więc proszę, przestańcie marudzić, idźcie spać jak wam coś nie pasuje, a rano jak wstaniecie to sobie pogracie w gierkę. Cieszcie się, że w ogóle CDPR chciał jakoś nas wynagrodzić i stara się uruchomić to jak najszybciej, a nie jeszcze macie pretensje.
 14. A ja swoją wersję EK już odebrałem i składam właśnie sobie Drauga :)