netka1984

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  244
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O netka1984

 • Ranga
  Przodownik
 1. netka1984

  Fallout 3 - garść (spora!) nowości

  no no, to będzie jednak dno
 2. netka1984

  Heretic, Hexen - temat ogólny

  aż się łezka w oku zakręciła. Stare dobre czasy. Wtedy to były gry. Gralo sie w nie godzinami i nie nudziły sie po godzinie czasu tak jak teraz.
 3. netka1984

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  No to miałam pecha. najwyraźniej nie mieli jakiejś gry i dlatego czekałam tydzień na paczkę (wcześniej pisałam, że mieszkam 500 metrów od wirtusia), a osobiście odebrać nie mogłam bo pracuję.
 4. netka1984

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  W wirtusie nie ma odbioru osobistego, Wirtus nie ma magazynu i kompletują te gry przez pare dni
 5. netka1984

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  Ostatnio zamówiłąm 4 gry w Wirtusie, przelew zrobiłam pięć minut po złożeniu zamówienia i wybrałam poczta priorytet i czekałam 7 dni. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że Wituś ma siedzibę 500 metrów od mojego domu. Więc ten przykład zniechęca ludzi do kupowania w sieci. Podam wam inny przykład Cenega: Przed premierą zamówiłam Splinter cell Double Agent, czekało się na premierę dość długo. Pojechałam do Belgii na szkolenie firmowe i podczas pobytu w belgii otrzymuje smsa o treści: "bardzo proszę o kontakt w sprawie paczki- kurier". Toż to szczyt chamstwa, nie dosć, że nikt z Cenegi nie dał znać, że paczka wyszła to kurier jeszcze oszczędza na telefonie. Oczywiście nie odpisałam. Po powrocie do Polski dzwonie do Cenegi (odebrał ten jak mu tam "Natanander- czy jakoś tak) i oznajmił mi, że paczka wróciła i że moje konto jest zablokowane. Jakiś rok temu nie miałam problemu z obsługą sklepu Cenegi, najwyraźniej zmieniłasie obsługa bo tamten Pan miał o wiele fajniejsze podejście do klienta, a jak paczka sie spóźniała to dawał jakiś drobny upominek (kiedyś za spóźnioną paczkę dostałam gratis film stalingrad). A teraz- to w zamian dostaję bana na ich koncie bo nie chce im sie meili z zawiadomieniem napisać.
 6. netka1984

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  Mocne argumenty..... A może uzasadnisz czemu tak uwazasz??
 7. netka1984

  Najstarsza gra CD Projekt jaką posiadasz?

  Heroes I wydawało chyba Mirage (czyli teraz Cenega)
 8. netka1984

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  nie ma problemu, przyzwyczaiłam się;) a co do zawartości- wiesz, są gracze, którzy mają gdzieś to co jest w środku- dla mnie ważne jest jedno- płyta z grą- a jakieś art worki, mapy itd.... po kiego grzyba mi są potrzebne?? ile procent czasu spędzasz nad grą a ile nad np. art workiem?? 99/1 ?? zazwyczaj te dodatki spoczywają w pudełku lub w śmieciach.
 9. netka1984

  PLAY - Nowa Telefonia Komórkowa

  Według mnie, ta sieć umrze spokojnie śmiercią naturalna... Weszli na rynek gdzie 97% społeczeństwa ma juz telefon u sprawdzonych operatorów. Co to wogóle za firma Play??- kiedyś miała się nazywac P4 (ale ludzie z intelem ją kojarzyli;) ). Pamiętacie Heyah??? to też miałą byc rewolucja na rynku, super reklamy. Przez pół rou był bum, a teraz?? reklam w mediach- brak. Zastanawiam sie czy Heyah to jeszcze istnieje??
 10. netka1984

  ***Dawn of Magic***

  gra jest daleka od ideału. nudna z męczącą grafiką:( a miało być tak pięknie
 11. netka1984

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  Cenega też nie ma gorszych tytułów: GTA, Oblivion, Toma Clancy, Silent Huntery Czy nawet niedoceniony Space rangers 2 Pokaż mi gdzie jest ta super polonizacja?? W spellforcu?? Dungeon Siege 2?? Cenega ma plusa za to, że wydaje w podwójnych (a nawet w potrójnych) wersjach językowych. A polonizacja Thiefa 3 i Silent huntera 3 to mistrzostwo świata. Zależy od Marketu, pozatym wkurza mnie cena diablo 2, gra ma 7 lat a cena to 59,90- chore. i co Ci z tej dożywotniej gwarancji?? tak, chyba, że w pici polo na żużlu, albo robienia ludzi w balona i duża chęć zarobienia na graczach Przykładem może być wiedzmin: Wiedzmin w polsce będzie wydany za 99zł o zgrozo- to juz nie mogli być mili i iść torem myślenia producentów Painkillera lub gorky Zero?? Oni wydali gry w Polsce po bodajże 20 zł, a zarobili na rynkach zagranicznych. No cóż moze CDP chce sie zabezpieczyć i boi sie, że Wiedzmin będzie gniotem i na zachodzie sie nie sprzeda więć chcą aby koszty zwróciły się na sprzedazy w polsce. Tak nawiązując do Wiedzmina, na którymś z forów był żart: - Czy wiecie czemu CDP tak długo robi Wiedzmina?? - Ponieważ programiści boją sie,że jak wydadza tą grę to stracą pracę i chcą łoić od CDP jak najdłużej kasy;)
 12. netka1984

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  Jeśli to prawda, to cenega straci UBI, który będzie oddzielnym dystrybutorem tak jak EA, a wtedy mozemy spodziewać siepolskich premier w tym samym dniu co światowa. A cenega straci dużo kasy bo zostanie im Take2 i 1c (tych z liczących się)
 13. netka1984

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  I galactic civilization 2 bo w wirtusiu jest za 29,90
 14. netka1984

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  Zauważyłam pewną zależność. Jeśli gry dystrybutorów w innych sklepach są po 50-70% mniejszej cenie (wydania premierowe), to dany tytuł wchodzi w najbliższym czasie do jakiejś tańszej serii np. do Super Sellera. tak więc Cenega może sie pozbywać nadmiarów magazynowych wydań premierowych. U siebie w sklepie nie dadzą takiej zniżki, ani info o przejsciu tytułu do tańszej serii bo by się nie pozbyli z magazynu starych premierowych pudełek. Tak samo jest u CDP. Nie wiem czy to w 100% tak jest ale od paru miesięcy obserwuję to i jak narazie się sprawdza.
 15. netka1984

  Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific

  Bardzo ładnie to ujałeś. Zgadzam się w tym w 100%