qnite

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez qnite

 1. To może ustalmy jedną ważną rzecz; jesteście portalem który ma sklep czy sklepem który ma portal? Jeżeli jesteście sklepem to może zmiany zacznijcie od cen; bo niestety ale muve zjada was na śniadanie.
 2. Po co było zmieniać coś co było dobre? Tylko dlatego że stary wygląd był stary? Pierwsze co się rzuca w oczy to windows 8 style, może na tabletach wygląda to dobrze ale na PCtach to jakieś nieporozumienie. Dużo niepotrzebnych efektów (np. ,,chowanie" się ikony po najechaniu na nią myszą). Do tego zauważalny lag podczas przeglądania strony na iPhonie. Do poprawy. BTW na ekranie 16:10 1820:800 polecane oraz odnośniki do sklepu zajmują całą długość ekranu (ja rozumiem że jesteście sklepem ale to jest przesada) edit: dlaczego ze wszystkich kolorów na zaznaczenie, musieliście wybrać wsciekle różowy?
 3. Duże te ,,kafelki", no aż chce się dotknąć. Wygląda to jak połączona akcja gramu i Microsoftu. Jeżeli tak ma wyglądać wersja na tablety- świetnie Jeżeli tak ma wyglądać wersja na PC- dno
 4. Ciemna strona Mocy- bo to jedyna słuszna strona MMOcy
 5. Europa AD 2015 Niedawne odkrycie ogromnych złóż uranu na terenie Polski spowodowało sececję z Unii Europejskiej. W wyniku działań eko-terrorystycznej grupy, lodowce na biegunach zostały roztopione. Większość państw została zatopiona a pozostałe skrawki terenu stały się niezależnymi bytami. Jednym z nich jest Imperium, stukilometrowy pas ziemi znajdujący się na terenie dawnego województwa mazowieckiego. Władza skupiona jest wokół Imperatora- lidera paramilitarnej organizacji "Nowy Ład". Organizacja ta stała się sławna po dokonaniu zamachu na polski parlament w 2013 roku. Dzięki niespotykanej charyźmie Imperator zdobył poparcie tłumu i po roztopieniu lodowców utworzył niezależne państwo autorytarne. "Nowy Ład" został przemianowany na Armię Imperium, a ludność nie mając innego wyboru zaakceptowała przywrócenie monarchii i utworzenie państwa wyznaniowego z Imperatorem jako pośrednikiem z duchami natury. Szybko powstałe oddziały tajnej policji (Duchy) zaczęły likwidować powstałe grupy opozycyjne. Władza absolutna pozwoliła na szybką organizację instytucji publicznych a sprawne sądy i surowe kary wykorzenły w społeczeństwie ruchy anarchistyczne. Dzięki surowcom szybko można było rozpocząć handel z Wenecją i Nową Anglią. Szerokie zaplecze technologiczne i surowcowe sprawiło że Imperium stało się najsilniejszym graczem na mapie Nowej Europy. Polityka izolacjonizmu może być jednak katastrofalna w skutkach gdyż pozostałe kraje są gotowe użyć broni nuklearnej by tylko zdobyć surowce. War never changes.
 6. qnite

  Piłka Nożna

  Nie żebym chciał sie bawić w moderatora, ale może zejdziecie z tematu o patriotyźmie i kibicowaniu Holandii?