Fizyczek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  41
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Fizyczek

 • Ranga
  Robotnik
 1. Fizyczek

  Telefony Komórkowe

  Siema! Mam problem z nokią n76, a mianowice z wysyłąniem MMS, bo tego nie moge zrobić. Gdy chce wysłać MMSa to wyskakuje mi komunikat, że "Punkt dost. w użyciu" i żebym go wybrał ale nie moge tego nigdzie zrobić. Wie ktoś może oco chodzi??
 2. Fizyczek

  Help z n76

  Siema! Mam problem z nokią n76, a mianowice z wysyłąniem MMS, bo tego nie moge zrobić. Gdy chce wysłać MMSa to wyskakuje mi komunikat, że "Punkt dost. w użyciu" i żebym go wybrał ale nie moge tego nigdzie zrobić. Wie ktoś może oco chodzi??
 3. Fizyczek

  Ranking na najlepszego RPG-a obstaw swój ulubiony

  Znacie jakiegoś fajnego RPG prócz diablo, nwn, baldórów i icewind dale. Gra musi być multiplayer na LANA.
 4. Fizyczek

  Poszukuje RPG

  Witam! Poszukuje jakiegoś ciekawego RPGa. Oprócz Diablo, NWN, Baldur''s Gate, Icewind Dale. Musi on mieć opcje LAN i być grywalny. Ma ktoś jakieś propozycje??
 5. Dzieje mi sie coś takiego, że na dysku z danymi(nie z Windowsem) zaczeło mi znikac wolne miejsce. Na początku po kilka mega, ale teraz nie mam już 10GB!! i nie wiem gdzie ono jest. Opróżniłem kosz na dysku to sie troche zwolniło ale dalej nie ma większości wolnego miejsca. Mam 61GB dysku; zajęte (we właściwościach)60GB, a jak sprawdze poprzez zaznaczenie wszystkich(łącznie z ukrytymi) to pokazuje mi 52,3GB. Gdzie sie podziało pozostałe 9GB?? Jak je odzyskac??
 6. Fizyczek

  HELP z dyskiem!

  Dzieje mi sie coś takiego, że na dysku z danymi(nie z Windowsem) zaczeło mi znikac wolne miejsce. Na początku po kilka mega, ale teraz nie mam już 10GB!! i nie wiem gdzie ono jest. Opróżniłem kosz na dysku to sie troche zwolniło ale dalej nie ma większości wolnego miejsca. Mam 61GB dysku; zajęte (we właściwościach)60GB, a jak sprawdze poprzez zaznaczenie wszystkich(łącznie z ukrytymi) to pokazuje mi 52,3GB. Gdzie sie podziało pozostałe 9GB?? Jak je odzyskac??
 7. Fizyczek

  Grafika komputerowa!

  A da sie w tym GIMPie zrobić postacie 3d do gry???
 8. Fizyczek

  Unreal Tournament 2004 - Czy ktoś w to gra?

  UT2004 wymiata!!! Chociaż grałem tylko w demko to i tak szczególnie sie mi podobało!! Szczególnie Onslaught(tak sie chyba to nazywało). Pograł bym w to ale nie mam napędu DVD i kasy na zakup tejże gry! Ale może w przyszłości kiedy się ukaże UT2007!
 9. Fizyczek

  Grafika komputerowa!

  Witam! Mam pytanie czy nie zna ktoś jakiś programów (darmowych najlepiej) do tworzenia grafiki komputerowej?? Tak bardzej to do tworzenia postacie do gier lub różnych innych rzeczy z tym związanych! Pytam sie, ponieważ chcę coś innego robić na kompie poza graniem.
 10. Fizyczek

  Program

  ok. Dzienki!
 11. Fizyczek

  Program

  Witam! Mam pytanie, ponieważ zrobiłem z kumplami film bez dźwięku i za każdym razem musimy odpalać napisy. Film trwa 30 minut. Dlatego nie wie ktoś może jak sie nazywa program do złączenia filmu z napisami w całość??
 12. W notatniku aby napisać fajną, ciekawą jest trochę pisania. Pytałem się o jakiś inny program, bo jak robiłem strony w notatniku to zepsułem 2 myszki i mam dziwne przeczucie, że i trzecia może sie rozwalić, a kasy już nie che wydać!
 13. mam pytanie Instaluje sterowniki orginalne załączone do karty a później nowsze ściongniete ze strony i mi sie po jakimś czasie komputer wiesz!! Moja karta to GForce 6600LE 256/256?? Wie ktos dlaczego???
 14. Ok zapamiętam. A oprócz Front Page''a????
 15. Nie znacie jakiegoś programu do robienie stron internetowych oprócz pajączka!!!