capral

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1283
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O capral

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Nieźle, nieźle, podziemie w US też ma twardych graczy.
 2. Witam! Jestem w podobnej sytuacji, jak kolega wyżej, potrzebuję błyskawicznego zastrzyku gotówki. Mam do zaoferowania następujący gry PC (wszystkie w idealnym stanie, zainstalowane raz i raz ukończone): Wiedźmin: Edycja Rozszerzona * Kane & Lynch Dead Space * Scarface: Człowiek z blizną * Prince of Persia: Piaski Czasu * Total Overdose * Tony Hawk: American Wasteland * Fifa 07 * GUN Delta Force: Extreme Sąsiedzi z Piekła Rodem 1 i 2 Kroniki Riddicka: Ucieczka z... Splinter Cell Splinter Cell: Pandora Tomorrow Mafia Prince of Persia: Dusza Wojownika The Bard''s Tale GTA: Trylogia Gothic 3 Gothic 2 F.E.A.R. * - Gwiazdkami zaznaczone są wydania premierowe Jako że potrzebuję gotówki, mam taką propozycję: Nie sprzedaję gier pojedynczych, do zaoferowania z tego wszystkiego mam tylko jeden zestaw za 60zł (w tym koszty przesyłki). W praktyce wygląda to tak: Wybieracie sobie kilka (2,3,4, moooooże 5) gierek, które według was są warte 60zł. Piszecie do mnie, ja podaję numer konta, wy adres i sprawa szybko i mile załatwiona. Sprzedaję tylko jeden zestaw, więc kto pierwszy, ten lepszy! UWAGA! Jeśli zdecydujesz się na zakup i wpłacisz pieniążki do 15.04, płacisz jedyne 55zł! Polecam i zapraszam do zakupu ;)
 3. capral

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  OK, degrad mi się należy, ale wypowiedź tego ********** to dokładnie to samo tyle że bez tego pięknego słowa na w. I gdzie tu sprawiedliwość?
 4. capral

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Hej, ja po prostu nie dam sobie pluć w twarz!
 5. capral

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  A wyobraź sobie, że mam. Ty za to masz downa. I szanuję cię, bo umiesz się do tego przyznać
 6. capral

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  [m-I] Chcesz się nabijać, to nagraj diss. Chętnie odpowiem. A tak na marginesie to w sql po postu moja mama jest nauczycielką, a ona jest bardzo mocno przeciwna chodzeniu z dziewczyną. Lepiej popatrz na siebie... Masz laskę? Jeśli tak, to pewnie własną starą, bo chciała się nad tobą zlitować, że inne cię nie chcą!
 7. Tak sobie myślę nad tym flow i myślę, że w 2009 najlepiej pod tym względem zaprezentował się Dejo w ostatniej zwrotce "Palimy prawo"... http://www.youtube.com/watch?v=cTUDt7HlrL8
 8. capral

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Ja miałem takie walentynki, że szkoda gadać. Nie spałem całą zeszłą noc. Laska powiedziała, że nie wyobraża sobie chodzenia ze mną, póki jesteśmy w jednej szkole, ale mnie kocha, tylko musimy poczekać jeszcze 5 miesięcy. Ale obydwoje zastanawiamy się czy nasze uczucie do tej pory nie zgaśnie...
 9. Podłączyłem mikrofon, tak jak trzeba, w różowe kółeczko karty dźwiękowej, ale nie działa. O co chodzi?
 10. Przesłuchałem track promujący płytę na hip-hop.pl i nie nastawił mnie on pozytywnie w stosunku do tej płyty.
 11. COD 5? Trzecia część też jest fajna, do tej pory do niej czasami wracam. F.E.A.R. 2 to też fajna gierka, a na dodatek już całkiem staniała.
 12. capral

  CD-ACTION

  To bardzo dobry ruch, ponieważ CDA może w ten sposób zyskać wielu czytelników, którzy są konsolowcami. A PC-towcom i tak to nie zaszkodzi, bo przewaga recenzowanych gier na PC jest nadal więcej niż na konsole.
 13. capral

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Fajna gierka, gratuluję zakupu.
 14. A ja cały czas czekam na jakiś film fantasy, który będzie hitem kinowym. Przydałoby się coś w stylu serialu Legend of the Seeker...