Dasqez

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  220
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dasqez

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Wydaje mi się, że w odpowiedziach do pierwszego pytania wkradł się błąd.
 2. Ciekawe czy w ślad za EA pójdą inni wydawcy. Cóż, kryzys, kryzys. Nie dość, że i tak kupuję mało gier w dniu premiery, tak teraz trzeba będzie czekać aż coś trafi do tańszych serii.
 3. Battlefield 2, trochę czasu z tą grą spędziłem. Ale pewnie tylko dlatego, że nie miałem okazji pograć porządnie w pozostałe części.
 4. Nakład pracy wydaje się być odwrotnie proporcjonalny do nagród.
 5. Czy to oznacza, że konferencja Ubi nie będzie streamowana na żywo, jak to było w przypadku poprzednich lat?
 6. https://twitter.com/#!/CallOfDutyElite Macie źródło.
 7. Dasqez

  Dlaczego sklep gram.pl?

  Pod względem jakości obsługi i logistyki nie można się przyczepić - jeden z najlepszych sklepów pod tym względem. Jednak cenowo sklep.gram.pl to typowy średniak, a cena to w przeważającej ilości główny czynnik, który powoduje, że gracz wybiera ten, a nie inny sklep.
 8. W tym roku przeniosłem się na konsolę PS3, ale jako wieloletni gracz na PC, sfrustrowany odgrzewanymi kotletami - cieszę się razem z Wami!
 9. Dlatego warto skończyć z tym poronionym pomysłem z klikaniem odnośnika "Przeczytaj artykuł/recenzję...". Nie możecie od razu walnąć całego tekstu bez odnośników?
 10. No niestety nie zadziałało. Nie zauważyłem, że odnosiłeś się do użytkownika Zak, do którego to tak naprawdę powinienem skierować moją odpowiedź. Zwracam honor.
 11. Ja nie rozumiem ile trzeba jeszcze tłumaczyć osobom Twojego pokroju, że redakcja nie ma najmniejszego nawet wpływu na reklamy umieszczane w czasopiśmie? To ogólne narzekanie jest tak wkurzające... żal Ci tych 16 zł to idź sobie na piwo, w Czechach odpowiednik naszego CDA z często słabszymi pełniakami kosztuje 30 zł, więc dajcie sobie na wstrzymanie. Nie chcecie kupować, żal wam kasy - nie kupujcie.
 12. Pomysł mi się nie podoba, tak jak ktoś wspomniał wcześniej - podczas instalacji gry często chętnie przeglądałem instrukcję. I chociaż częściej służyły mi one do wyłapywania baboli polskich tłumaczy, to mimo wszystko szkoda, że EA żegna się z, bądź co bądź, standardowym dodatkiem do pudełka z samą grą. A instrukcje w PDFie mnie nie interesują. Nie lubię czytać na monitorze.