Murith

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2493
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Murith

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. To co wrzuciłeś teraz ( z uwzglednioną poprawką na wyswietl ), rozdzielone na 3 pliki (zespol.h, zespol.cpp, main.cpp), działa bez problemu.
 2. Po nerfie to już nie ten sam Arthas. Top tier dla tanków jak dla mnie to Stitches, Muradin, ETC i ogarnięty Diablo. Oczywiście Arthasem nadal się da grać (sam nim często gram), ale to już nie to samo, a szkoda.
 3. Pierwsze co się rzuca w oczy, przy funkcjach get() napisałeś, że będziesz zwracał int a w rzeczywistości zwracasz double. Przy funkcjach set() obiecałeś, że będziesz zwracał wartość, a nic nie zwracasz.
 4. Miła niespodzianka, przeszukuje skrzynke a tam miesiąc temu inv to alpha ;) No i LoL poszedł na odstawkę. Jakby ktos chciał dodać Muzyd #2611; gram głównie Arthasem/Muradinem
 5. Od razu zaznaczam, że jestem początkującym "programistą". Zamieniłem cin.getline na cin >> ws >> tab; Jest to modyfikator dzieki któremu cin będzie pomijał spacje. Przed cin>>ilosc dalem fflush(stdin) Powinno dzialac. EDIT. Wyglada na to że uzycie fflush po linijce cin>>wybor rozwiązuje problem ;)
 6. Murith

  WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

  > Że o tym nie pomyślałem przez tyle czasu o.O Dzieki!
 7. > Problem solved, wywaliłem #include "Grafika.h" z klasy Mechanika, nie wiem czemu działa, ale działa o.O. Jak ktos ma jakieś wyjasnienie to chetnie poczytam.
 8. > A to akurat mój błąd przy przepisywaniu kodu : P W programie mam właściwą klamerke.
 9. Mam problem z C++, mianowicie mam dwie klasy gdzie w jednej jest obiekt typu drugiej klasy, ale o dziwno kompilator tego nie przyjmuje. Poniżej zamieszczam obydwa pliki. #include "Grafika.h" class Mechanika { friend class Grafika; (...) }; #include "Mechanika.h" class Grafika { Mechanika a; (...) ); error C2146: syntax error : missing '';'' before identifier ''a'' Jestem laikiem jesli chodzi o programowanie, więc prosze o porady.
 10. Z tego co pamiętam to Polska zazwyczaj była pomijana przez Blizzarda jeśli chodzi o promocje i konkursy, sam nie wiem z czego to wynika, ale chyba nie jest to Blizzardowskie widzi-mi-sie.
 11. Murith

  Batman: Arkham Origins

  Mam pytanie, czy strój Batmana jakoś się naprawia? Bo co raz bardziej jest zniszczony i nie wiem, czy taki jest zamiar czy jakos go się naprawia.
 12. > Haha Falstad, ciekawe czy będzie miał skina "Red Shirt Guy" : D Jak tylko zobaczyłem Lich Kinga i Illidana, to wiedziałem kim będę grał : D
 13. Z tego co zrozumiałem ze streamu to gra jest grywalna, moge sie myslic
 14. Z tym pare lat to bym nie szalał, jest to beta, ale już grywalna i ładnie wyglądająca.
 15. http://opcdn.battle.net/static/heroes-ba$fishin/images/media/screenshots/heroes-05.jpg Dat unicorn tho : P