Air

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  400
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Air

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Jedno ale, edycja kolekcjonerska opatrzona jest czymś takim DOES NOT INCLUDE GAME. RED DEAD REDEMPTION 2 SOLD SEPARATELY, ;) 
 2. Air

  Star Wars Battlefront od DICE

  witam podpowie mi ktoś, jak uzyskać serię karabinem precyzyjnym w zleceniach Huttów na Ps4 ? Albo to jakiś bug, albo coś źle robię. Proszę o pomoc.
 3. Air

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Czy też was dobijają loading screeny w wersji na PS4 ? Po śmierci czekam jakieś 40-50 s na wczytanie gry. Staje się to powoli mocno irytujące.
 4. Gdzie zamawiałeś EK MOP''a ?? play.com czy amazon??
 5. Czy w gram.pl będzie dostępna wersja kolekcjonerska ??
 6. Kurcze, czemu to badziewie wymaga stałego dostępu do netu. Nie będę mógł na wakacjach pograć nawet w singla, w polskiej dziczy intenetu nie uświadczysz :P BTW, chyba w sklepie gram przyda się dodadać info, że gra wymaga stałego dostepu do netu
 7. Może powstanie również artykuł o tym jak Gram.pl robiło pre order na WoW Cataslysm za 219 zł, a w tym tygodniu dostałem mail''a że gra kosztuje już 269 zł.
 8. Szukam osoby po stronie ally na serwerze Chromaggus w pomocy przy zdobywaniu tokenów w Halii, min lvl 75
 9. Air

  Blizzard rozbija bank... koniem

  Mount nie ma szybkości 310 % tylko jest tak szybki jak Wasz najszybszy mount tzn. musicie posiadać mounta o zdolności 310%, aby na tym Pegazie latać 310 . Dla większości graczy jest 280%.
 10. A w Carrefour Express gra AC2 jest za 99 zł :D Udanych zakupów.
 11. Parę lat się spóźnili z tymi gazetkami. W chwili obecnej więcej ludzi kończy przygodę z Wowem niż ją zaczyna. To wrzucanie nowych Tierów w 3 różnych rodzajach co 2 miesiące jest już trochę nudne. Tęsknie za starym dobrym Wowem i lvl 60. Wtedy to była gra, Pvp z rangami, BWL, MC itp. Ehh może już stary jestem :P
 12. Może mi ktoś przypomnieć co trzeba zrobić , aby móc się zamieniać w Furlborga ?? Kiedyś dosyć dużo osób biegało tak przebrana, sprawdzałem w jedynej frakcji, która mi się kojarzy czyli Timbermaw, ale nic nie znalazłem. Pomocy :D
 13. To były questy na zebranie jakiejś ilości pukli włosów gnomów, iluś tam zębów trolli itd :) Super questy i wygląd dropów. Ja tam najbardziej tęsknię za starymi rangami, wtedy do było Pvp. Druidem wbiłem wtedy 11 rangę, zaznaczam nie było wtedy jeszcze cross Bg. Itemy uzyskane za rangi wyróżniały Twoją postać, a i dawały sporą przewagę nad przeciwnikiem. Nie tak jak teraz.