FranTic69

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1085
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O FranTic69

 • Ranga
  Delegat

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. FranTic69

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Dzięki, lecz to nadal nie jest odpowiedź, która by mnie satysfakcjonowała, na pytanie które zadałem.
 2. FranTic69

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Witam! Pytanie dla obeznanych z tematem. Chodzi mianowicie o zakup gry (CS:S) przez Steam, przy użyciu konta PayPal, tu zaczynają się pytania: Czy i jak ewentualnie można dokonać tej transakcji bez posiadania karty debetowej/kredytowej? jestem osoba nieletnią, co za tym idzie nie posiadam ani własnej karty, ani konta bankowego. Można to jakoś ominąć lub też kupić CS:S gdzieś indziej w sieci gdzie można zwyczajnie przelać te pieniądze z konta PP?
 3. FranTic69

  Counter Strike - temat ogólny

  Ok, wysłałem zap. ;]
 4. FranTic69

  Counter Strike - temat ogólny

  Dzięki, stronkę znam, ale gdzie tam są te filtry, a szczególnie filtr pozwalający definiować czy ma szukać z "duperelami" czy bez? Z tego co widzę, to można tam tylko wybrać przybliżoną lokalizację serwera i grę. ;/
 5. FranTic69

  Counter Strike - temat ogólny

  Pytanie trochę z innej beczki. :) Zna ktoś może jakieś przyjemne serwy do CS 1.6 , ale bez AMX-a i innych dodatków? Jeśli tak, to proszę o podanie tutaj adresików IP. ;) Po prostu wkurzają mnie te przeróżne dodatki, mody, dźwięki, czy Bóg wie co jeszcze. Ponadto mam wiekowego kompa i wyraźnie odczuwam różnicę w graniu na serwie z AMX i bez (ściny przy strzelaniu ;/ To pewnie przez naliczanie shots/hits itp?) oraz gra jest w ogóle jakoś mniej płynna, co od razu odbija się u mnie na statach. :( Proszę o wyrozumiałość, wy posiadacze hiper-machin, zapewne nie wyobrażacie sobie ścinającego się cs 1.6, ale zapewniam was, iż to jest możliwe.:P Grzebanie w configu/rate'ach niewiele pomaga, a nawet czasem i pogarsza sytuację ;/ Tak więc bye bye serwy z modami! Przynajmniej do czasu nowego kompa (mam nadzieję, że już niedługo). Serwery nie muszą być polskie, wystarczy jedynie, że będą miały znośny ping. :) Uważam do tego, iż na takich "czystych" serwerach można poczuć esencję CS''a, bez dodatków upiększaczy, ulepszaczy czy jeszcze jak to zwać. Na niektórych serwach jest tyle różnych bajerków, że oczopląsu można dostać o płynnej grze już nie wspominając. o_O xD
 6. FranTic69

  Combat Arms - Temat ogólny

  Oto jest powód aby odkopać ten zapomniany temat :D We wtorek tj. 28 października br. oficjalnie startują zamknięte Beta-Testy europejskiej wersji Combat Arms! Potrwają one 14 dni licząc od dnia rozpoczęcia. Aby wziąć udział w testach należy zdobyć specjalny key pozwalający nam na testowanie, na ten moment zostało ich jeszcze około 7 tysięcy. Aby zdobyć klucz należy postępować zgodnie z instrukcją zawartą w tym newsie na Polskiej stronie Combat Arms: http://combatarms.pl/ (news na samej górze) Osobiście już nie mogę doczekać sie wtorku. Instalka wersji EU już się ściąga ale i tak serwery startują dopiero we wtorek ;/ :D
 7. FranTic69

  Counter Strike - temat ogólny

  Tak jak i chyba wszyscy gracze... ;/ Pozostaje tylko mieć nadzieję, że wszystko jak najszybciej uda im się ogarnąć i postawić CS''a znów na nogi.
 8. FranTic69

  Counter Strike - temat ogólny

  Koniec beta-testów o_O Są problemy, z tego co czytam w oficjalnych tematach na forum VALVe update ten potężnie namieszał, większość linuksowych serwerów jest w rozsypce po aktualizacji.
 9. FranTic69

  Counter Strike - temat ogólny

  Nowy update The Counter-Strike 1.6 Beta has been updated. Run hldsupdatetool to receive this update. The specific changes include: - Update hltv to work with Linux Jason
 10. FranTic69

  Counter Strike - temat ogólny

  Kolejny apdejt ;] The Counter-Strike 1.6 Beta has been updated now. Please run hldsupdatetool to receive the update. The specific changes include: - Fixed crash in client on level change - Enabled hltv under win32 in the beta From Alfred: There are no Linux specific changes in this update, there will be early next week. Ponadto być może zostanie wprowadzona opcja w menu pozwalająca nam wybrać, czy chcemy w grze używać modeli z Condition Zero, czy też tych klasycznych. Wspaniały pomysł :D W końcu nie trzeba sie będzie bawić w podmianki modeli po każdym reinstalu.
 11. FranTic69

  Counter Strike - temat ogólny

  BETA update z ostatniej chwili: An update to the Counter-Strike 1.6 Beta has been released. Please run hldsupdatetool to receive it. The specific changes include: - Potential crash fix - Update server to enforce consistency on extra models Jason Prace chyba ruszyły z miejsca . :)
 12. FranTic69

  Counter Strike - temat ogólny

  Jestem za :D Oczywiście też chętnie zagram. Może by pójść o krok dalej i zorganizować jakiś gramowy mini turniej? ;]
 13. FranTic69

  Counter Strike - temat ogólny

  Russian Walk (znany też jako Silent Run) - W dużym uproszczeniu technika pozwalająca biegać po cichu z pełną szybkością, Polega na szybkim, rytmicznym wciskaniu klawisza odpowiedzialnego za kucanie podczas biegu. Wygląda to tak jakby postać w biegu ciągle lekko kucała i bardzo szybko jakby podskakując wraca do wyjściowej pozycji, nie wiem jak to opisać słowami, to trzeba zobaczyć, tu masz filmik: http://www.youtube.com/watch?v=32xCUWG6pto&feature=related Russian Duck (Fast Duck) - To w zasadzie element russian walka, polegający tylko na bardzo szybkim kucaniu i wracaniu do pierwotnej pozycji. Obie te sztuczki to nieodzowne tricki każdego "pr0" możesz je zaobserwować na demkach lub fragmovie profesjonalnych klanów. Obie techniki są trudne do nauczenia i wymagają długiej praktyki, podobnie jak bunny hop. Przyznam, że sam ostatnio usiłuję się nauczyć silent runa. :) Lecz dalej sądzę, że stosowanie takich sztuczek jest nie fair wobec innych graczy i powinno to zostać naprawione.
 14. FranTic69

  Counter Strike - temat ogólny

  Moim zdaniem, bardzo dobrze, że valve jeszcze w ogóle interesuje się 1.6 i rozwija go. Gdy dowiedziałem się o tych testach beta byłem bardzo milo zaskoczony. Jednak gdyby zastanowić się dłużej to po co komu na dłuższą metę bajerki pokroju avatarów w tabeli? Fakt może gra wygląda nowocześniej, ale znacznie bardziej pożądane było by naprawianie prawdziwych bugów, takich jak miedzy innymi: Silent planty Silent deffuse''y flashbugi bugi w hltv Cienkie ściany przepuszczające pociski w niektórych miejscach na niektórych mapach, nie wiem jak to nazwać. Silencer bug (animacja zakładania tłumika) Takie poprawki na pewno były by z radością przyjęte przez większość sceny CS, oczywiście już teraz są maniacy, którzy krzyczą: "Łapy precz od 1.6!" W ogóle nie przyjmują do wiadomości tego, że w 1.6 może sie coś jeszcze zmienić. Wynika to stą, iż tak naprawdę nikt się nie spodziewał nagłego updatowania cs''a po tylu latach. Wystarczy przejrzeć temat na forum valve, by znaleźć tego przykłady. Co do usunięcie russian walk i russian duck, powiem krótko jestem na tak :) Jakby nie było to dalej są bugi. Powodują one, że hitboksy w grze głupieją - to oficjalny powód valve dla usunięcia ich.
 15. FranTic69

  Grupa gram.pl w STEAM

  Uprzejmie proszę o zaproszonko :) http://steamcommunity.com/profiles/76561197990929483/home