Admast

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Admast

 • Ranga
  Obywatel
 1. Pytanie: Czy jeśli ktoś otrzyma 2 bony to będzie można je "łączyć"? Tzn. powiedzmy w sklepie jest coś za 250 złotych, czy będzie możliwość użycia 2 bonów i dopłata 50 złotych czy nie ma szansy?
 2. To będą mogli sobie narzekać do woli ponieważ ta lista nie została oficjalnie podana więc równie dobrze osoby które na niej są (szczególnie podwójne zamówienia jeśli faktycznie było robione tylko jedno) mogą się znaleźć w zupełnie innym przedziale.
 3. Nic nie zrobi, z prostego powodu: - ograniczenia wiekowe w Polsce nie są w żaden sposób wymagane prawnie, to że są umieszczane na pudełkach jest tylko i wyłącznie dobrą wolą dystrybutorów. Równie dobrze mogliby wrzucić na pudełko "Dozwolone od lat 3+" i _nikt_ nie miałby podstawy prawnej do wytoczenia procesu.
 4. Nie przesadzacie? Dodatkowe kopie EK? Taniej? Może jeszcze za darmo mają rozdawać?
 5. Pomijając już to że gdzie indziej jest preorder za 79,90... więc sorry ale to jest robienie klienta w przysłowiowe JAJO, nie dość że w sklepie nie można zrobić preordera bo ciągle wywala błąd to jeszcze to. Zrobili preorder na tylko 2999 sztuk, rzuciło się z 10000 chętnych i dziwią się że łącza nie wyrabiają :/
 6. Po prostu... skandal :/ najpierw robi się wielkie halo.. a teraz co?
 7. O ile zakład że serwer nie wytrzyma obciążenia i padnie? :D