Icestalker

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1870
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Icestalker

 • Ranga
  Delegat
 1. Icestalker

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  No a jak? Działa skuteczniej niż wszystko inne, nawet taki granat to pestka przy bombie mydlanej. :P @hunter22 --> Cieszę się, że zmieniłeś avatarka na takiego jakiego pamiętam, zawsze kojarzyłeś mi się z kojotem :P
 2. Icestalker

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Mydłem, mydłem! (Bądźmy cywilizowani).
 3. Icestalker

  Baldur's Gate

  To zamiast narzekać możesz sobie spokojnie zacząć nową grę, nic się nie stanie, nie?
 4. Icestalker

  Elfy - Temat Ogólny

  Drowy to nie są jedyne elfy :) Czy chodzi Ci o to, że tak dobrze zna się na elfach, że Wojnę też musiała przeczytać?
 5. Icestalker

  Elfy - Temat Ogólny

  Heh, właśnie on nim myślałem pisząc tego posta :P To świetnie, możesz wrócić do Wojny Pajęczej Królowej, czy już wszystkie tomy przeczytałaś?
 6. Icestalker

  Elfy - Temat Ogólny

  Do książki trzeba podejść z założeniem, że się ją przeczyta pomimo ciężkich momentów. Ja akurat czytałem trudniejszych autorów, więc z Tolkienem poszło dość łatwo.
 7. Icestalker

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Myślę, że hunter miał lepsze rzeczy do roboty niż przyglądanie się komputerowi pilnującego. :P
 8. Icestalker

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Toś go podniósł na duchu. To już lepiej A tu już kompletna porażka! :P EDIT: Pewnie SIMM ;)
 9. Icestalker

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Z odwiedzin na jeja.pl - Księże proboszczu, przed kościołem biją się hipipisi z punkami! Ksiądz odgarnia włosy z czoła. - I jak radzą sobie nasi? Lekcja historii, rozmowy na temat II Wojny Światowej. Pani pyta dzieci czy ktoś z ich rodziny żył w tym okresie. Zgłasza sie Małgosia: - Moja babcia była łączniczką! - O, dobrze Malgosiu, piątka. Ktoś jeszcze? - odpowiada pani. Zgłasza sie Stasiu. - Mój dziadek służył w SS! - Ooo, nie wolno tak mówić Stasiu. Jedynka! Ktoś jeszcze? Zgłasza się Jasio. - Ja! Mój dziadek służył w AK. - Brawo Jasiu, wspaniały dziadek. Piątka. Potem dzieci rozmawiają na przerwie. - Twój dziadek naprawdę służył w SS? - Jasio - Pewnie, Szare Szeregi. A twój w AK? - Tak, Auschwitz Kommando. - Jak nazywa się jedna z dyscyplin Olimpiady Medycznej? - Rzut przeszczepem!
 10. Icestalker

  Ortografia - Po co ona?

  Nie ma wyjścia, uciekaj ze szkoły! A na temat: Każdemu zdarza się popełnić błąd. Często są to literówki, czasami ortografia. Nikt nie jest nieomylny, i dlatego nie powinno się wytykać pojedyńczych błędów, jeno delikatnie zasugerować, czy coś. Ja na przykład często się mylę kiedy mam zadecydować czy jest to ''rz'' czy ''ż'' już kilka razy się zrobiłem, ale za każdym razem zapamiętuję błąd i staram się go nie powtarzać.
 11. Icestalker

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Świetnie, masz już początek, to teraz tylko zakończenie. :P
 12. Icestalker

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Jak to nie masz? Kim jesteś? Dlaczego jesteś taki a nie inny? Gdzie mieszkałeś jak byłeś mały? Jesteś najstarszy wśród rodzeństwa? Masz rodzeństwo? Jak to odzwierciedla się w człowieku? Jak wszystkie przeżycia tworzą charakter? Potrzebujesz więcej pomysłów?
 13. Icestalker

  Elfy - Temat Ogólny

  Szczerze, to myślałem, że już jakieś pół godziny temu, ale najwyraźniej wszystkie modki poszły na kawę, więc pewnie zaraz wrócą, kończmy offtop. ;)
 14. Icestalker

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Ale CKM''a i batoniki podłożyłeś? A jak nie to i tak dalej trzymamy wszystko co kształt do kciuka (:P) podobny ma za Ciebie, i żebyś tak zaliczył. ^^^
 15. Icestalker

  Elfy - Temat Ogólny

  No i zaliczy ale nic więcej z tej książki nie będzie miała :P