Pako

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Pako

 • Ranga
  Obywatel
 1. > Wie ktoś może kiedy będzie otwarta beta i jak się do niej dostać? Już jest :)
 2. Właśnie miałem pisać, że steam aktualizuje pliki. Kolega z góry mnie uprzedził :-) Duża aktualizacja! Wracamy na front wschodni, hell its about time ;)
 3. Screen numer 13 - motocyklista jest pokazany w nieprawidłowej pozie. Głowę powinien mieć ułożoną najbardziej poziomo w stosunku do asfaltu żeby nie pogłębiać uczucia przepadania w tak niskim złożeniu. Następnie tułów powinien być skręcony bardziej w stronę zakrętu, lewa ręka bardziej ugięta, a prawa bardziej wyprostowana. Lewy bark również niżej. To tyle z moich obserwacji ;-)
 4. Przeniesienie raczej nie pomoże, trzeba pozmieniać nazwy i jeszcze jeden plik skopiować do folderu moje dokumenty. Tak czy inaczej można tak zrobić. Ja mam polskie znaki w każdym bądź razie. ;)
 5. Można, tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić :) Ja gram właśnie w ten sposób - angielski głos, a napisy PL. Polecam! Nie traci się klimatu.
 6. * zdążyłem! kurde nie wiem czemu ale zawsze robie ten sam błąd. Mój flagowy błąd normalnie.
 7. Dzięki, może coś z tego będzie. Teraz w pracy więc nie sprawdzę ale dam znać po powrocie czy coś się poprawiło. Poza optymalizacją, nie podoba mi się: - automatyczne kontynuowanie ataku po wciśnięciu jakiegoś ataku. - nieczytelne okienko inventory (żeby zmienić np broń to trzeba otworzyć dwie zakładki - hero i inventory, a następnie przeciągnąć item). Jeżeli jakoś się da to proszę mnie oświecić bo nie zdąrzyłem w tym pogrzebać.
 8. Hmm to może przez fraps bo nim mierzyłem. W grze jest wbudowany licznik fps?
 9. Pograłem dziś trochę i póki co jestem trochę zawiedziony. Głownie optymalizacją. Gra chodzi mi w przedziale - 15-25 klatek. Jak zmniejszam detale to na najniższych z możliwych mam ok 25-35. Coś jest chyba nie tak, specyfikacja mojego komputera to: procesor i5 2500k 3,3 / @ 4,3 grafika GTX 570 4 GB ramu ddr3 ale nie pamiętam jaka firma. Ktoś ma pomysł co jest nie tak? Aha, sterowniki nvidia mam najnowsze.
 10. Pograłem dziś trochę i póki co jestem trochę zawiedziony. Głownie optymalizacją. Gra chodzi mi w przedziale - 15-25 klatek. Jak zmniejszam detale to na najniższych z możliwych mam ok 25-35. Coś jest chyba nie tak, specyfikacja mojego komputera to: procesor i5 2500k 3,3 / @ 4,3 grafika GTX 570 4 GB ramu ddr3 ale nie pamiętam jaka firma. Ktoś ma pomysł co jest nie tak? Aha, sterowniki nvidia mam najnowsze.
 11. Dzięki za rady. Wymuszonego AA nie mam napewno, specjalnie sprawdzałem wczoraj. Resztę porad sprawdzę jak wróce z pracy do domu. Dam znać czy coś się poprawiło.
 12. A jak ktoś ma radka 4870x2 i win 7 64 bity to jakaś solucja jest? Ja nie mogę grać bo tnie nawet na najniższych - 10-20 klatek. Core 2 duo 3,16 podkręcony do 3,8 Ghz , Radeon 4870x2, 4 gb ramu OCZ. Wgrałem najnowsze stery ATI i nic nie pomogło. Dodam, że do tej pory wszystkie gry latały mi na maksymalnych detalach lub mieszance wysokie/ultra w 1920:1080. Pozdrawiam.
 13. Grę mam już od środy. Jestem na początku 3 rozdziału ( a jest ich chyba 12... ). Na liczniku prawie 4 godziny gry. Tak więc jest trochę grania. Aha dodam, że takiej gęsiej skórki jak podczas grania w Dead Space jeszcze nie miałem... Gra jest cudowna! Klimatem z tej gry można by obdzielić z trzy inne produkcje-hity. Kto jeszcze nie grał niech nie czeka tylko sprawdzi to na własnej skórze. Polecam granie na dobrych glośniakach kina domowego lub porządnych słuchawkach i obowiązkowo po zachodzie słońca...