Thax

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Thax

 1. WItam Zamówiłem grę z odbiorem w paczkomacie w ubiegłym tygodniu. Na następny dzień przesyłka była w moim mieście, w doręczeniu do paczkomatu. I nagle w statusie cofnięta do magazynu. Telefon do InPostu - cofnięta na wniosek nadawcy. Telefon do Gram.pl: "InPost nas bardzo źle potraktował wszystkie przesyłki nam cofnęli itd". Co dalej? "Będą zwrócone do nas i od razu wysyłamy kurierem. To była wersja w poniedziałek. We Wtorek po telefonie, była już inna wersja: "Będzie wysłane jeszcze raz InPostem do paczkomatu bo to błąd ze strony InPostu. Przesyłka będzie w tym tygodniu." Dwa dni później: "Przesyłka nadal do nas nie dotarła, nie wiadomo kiedy dotrze, jak dotrze to wyślemy. Dzisiaj ma być spotkanie z InPostem i ma być wszystko omówione". Czyli macie spór z Inpostem. Na pytanie czy ta przesyłka, która nadal jest w moim mieście (już tydzień) może do mnie dotrzeć w jakikolwiek sposób, otrzymałem odpowiedź "nie, nie ma takiej możliwości". Czyli nie ma szans że dostanę dwie gry jeśli wysłana by była kolejna, normalnym przewoźnikiem. Więc dlaczego nie wysłać jeszcze raz, ja pokryje te cholerne koszty transportu i wyłączcie mnie z waszego sporu z InPostem bo mnie to nie obchodzi. Tłumaczę 100 razy na tej infolini, jeśli się nie dogadacie i oni wam tej paczki nie przyślą przez miesiąc, to co, ja będę miesiąc czekał na przesyłkę?
 2. Eshyagnnor rozwiązał problem błyskawicznie, wszystko już jest w porządku. Dziękuję.
 3. Troszkę prawdy w tym jest, na pewno nie jest to też Activision. W 2008 r. Blizzard połączył się z Activision tworząc Activision Blizzard. Właścicielem pakietu kontrolnego tego tworu jest Vivendi. http://pl.wikipedia.org/wiki/Blizzard_Entertainment http://pl.wikipedia.org/wiki/Vivendi http://www.activisionblizzard.com
 4. Thax

  Gra w Lair możliwa na... PSP!

  Remote Play nabierze nowego wymiaru gdy będziemy mieli porządne łącza i hotspoty. Siedzimy sobie w samochodzie/szkole/uczelni i przez internet gramy w nowe gry renderowane i obliczane przez PS3, które stoi w domu. W tym wypadku nawet lepiej, że grafika ma gorszą jakość, zapewne jest też skalowana w dół, żeby zmniejszyć wykorzystanie pasma.