Arlik

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  775
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Arlik

 • Ranga
  Delegat
 1. Arlik

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Pewnie, miałem podobnie! Opisz dokładnie jaki masz problem supportowi steam, załącz zdjęcie cd-keya posiadanej gry (przypisanej do konta). Po kilku godzinach mogłem już przypisać konto na nowy adres email.
 2. Arlik

  Przechodzimy Icewind Dale! :)

  Gracie na wersji "enhanced edition"?
 3. Horror erotyczny? Erotyki w obiegowej opinii bardzo trudno się pisze. Polecam opowiadanie Pilcha o pisaniu erotyków ze zbioru " Moje Pierwsze samobójstwo". Z innej beczki.Jak dla mnie horrorem erotycznym jest nowy film Tiera. Śmiertelnie nudny. :) Ktoś już widział? Melancholia była znacznie lepsza.
 4. Nowy Jork. Nie po co to pisze skoro 150 pierwszy osób dostanie klucze xd
 5. super. Dzięki za rady. Możesz mi jeszcze polecić ciut tańszą kartę graficzną ? Obawiam się że po przeliczeniu się troszku dokładniej stać mnie jedynie na sprzęt za max 2500 zł mimo wszystko dziękuje za rady. :)
 6. Dzięki że naprodukowanie się :) Skorzystam z podpowiedzi, jednak jest problem. Ja biedny biolog nie mam absolutnie zielonego pojęcia jak to po kupieniu złożyć. Może to nic trudnego, jednak przeraża mnie składnie klocków za blisko 3000 zł :D
 7. Witam, jestem zainteresowany kupieniem gotowego zestawy http://www.komputronik.pl/product/127063/Sprzet_komputerowy/Komputery_PC/Komputronik_Sensilo_SH_450_X005_.html Sprzęt ma mi służy do grania oraz szeroko pojętych multimediów. Jestem gotowy do wydania 2500 do 3000 zł Może mi ktoś rzeczowo napisac czy w/w zestaw się nadaje do kupienia ?
 8. Arlik

  Książki - temat ogólny

  takich porali jest w necie na pęczki np. fantasta.pl biblioneteka.net (czyba taki był adres xd)
 9. Arlik

  Hearts of Iron II

  Może ktoś jest ogarnięty... Jak uruchomić multi w HoI2 Armagedon ? Aniby nic trudnego, wcisnąć przycisk muli wybrać valkiria net i gitara. Jednak nie może połączyć się z serwerem -.-'' ? o co cho ? Mam wersje od cenegi (złota edycja)
 10. Arlik

  Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

  Chce zagrać jeszcze raz w gothica. Możecie mi polecić jakieś mody na urozmaicenie gry ? Najlepiej z nowymi questami :D
 11. Arlik

  Książki - temat ogólny

  Proszę, nie żartuj nawet. Wiem że to tylko szufladka jednak nie mogę się zgodzić że Hyperion to s-f. Z Hyperiona takie s-f jak z star warsów :p
 12. Arlik

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  oo mnie też możesz dopisać ^^ moj nick na psn DrDziwadelko
 13. Arlik

  Dragon Age

  może mi ktoś napisać jak gra chodzi na słabszych kompach. Mówie tu zwłaszcza o grafice czyli o 128 MB karcie graficznej (i to jeszcze w laptopie) :D
 14. Arlik

  Książki - temat ogólny

  Oczywiście, jednak nie zaczynaj od lodu. Zniechęcisz się. :D Na początek proponuje zbiorek opowiadań "W raju niewiernych" (szczególnie pierwsze opowiadanie ruch generała, w tym zbiorku też jest sławna Katedra, na podstawie której Bagiński zrobił swój film) lub od "Innych Pieśni". Chociaż kolega wyżej mam racje, wszystkie książki Dukaja są trudne, zmuszają do myślenia. To na plus. Jednak jeśli szukasz czegoś lżejszego to możesz sobie odpuścić. :)
 15. Arlik

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  eee to na 100% zawale egzamin z chemii xd