juve-fan-sebek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  50
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O juve-fan-sebek

 • Ranga
  Robotnik
 1. Skyrima testerze przeszli w dwie godziny więc jakiś za długi to też zapewne nie jest ...
 2. juve-fan-sebek

  Ujawniono skład Dead Island Survival Kit

  Trochę tego dużo, podejrzewam, że zestaw nie będzie grzeszył jakością. :>
 3. juve-fan-sebek

  Zjazd Twórców Gier 2010 pod patronatem gram.pl!

  Ciekawa inicjatywa, o której szczerze mówiąc słyszę po raz pierwszy, może i bym nawet zajrzał ale odległość 500km robi swoje ...
 4. juve-fan-sebek

  Reedycja starszych CoD-ów wisi w powietrzu

  Jeden szczegół, jedynka nigdy nie wyszła na xklocka. :P
 5. juve-fan-sebek

  Risen - betatest najnowszego klona Gothica

  Wiedźmin, 1 gadżet? koszulka, medalion, sontrack, making of. Rzeczywiście oprócz wymienionych jest wiele rzeczy wykonanych z papieru i nie ukrywam, że osobiście wolę mieć 200 stronicowy artbook niż niskiej jakości sztylecik. Ale tak właściwie nigdzie nie napisałem, że kolekcjonerka King''s Bounty jest ciekawa, mi się osobiście średnio podoba ale wiem, że niektórzy się nią zachwycali. Co ciekawe zawsze jak napisałem na jakimś forum, że Cenega ma słabe kolekcjonerki, to od razu pojawiają się komentarze w stylu "A King''s Bounty to co?". Więc mam rozumieć, że to jedyna dobra kolekcjonerka od tego wydawcy? Której i tak nie udało się sprzedać i trzeba było mocno zredukować cenę jak pisałem w poprzednim poście. Przed podwyżką, ceny kształtowały się podobnie. Tylko, że CDP w podobnych cenach sprzedało edycje wzbogacone o wiele gadźetów t.j. filmy, soundtracki, drukowane poradniki, lepszej jakości, większe pudełka. Po podwyżce, która wkurzyła mnie tak samo jak innych w CDP być może przy niektórych tytułach płacimy więcej niż za podobne tytuły u Cenegi, ale za to edycje są wzbogacone o dodatkowe gadżety. I takie moje jak i twoje prawo uważać czy gra jest lepsza z dubbingiem czy bez, a wydawcy powinni się przede wszystkim kierować opinią większości klientów. I w przypadku gry Risen podejrzewam, że ilość zwolenników dubbingu oscylowała by w granicach 80-90%. A przecież można zadowolić wszystkich i zrobić grę w dwóch wersjach językowych (np. Dragon Age, w tej samej cenie co Risen).
 6. juve-fan-sebek

  Risen - betatest najnowszego klona Gothica

  A choćby dwie świetne kolekcjonerki Techlandu: Więzy Krwi i 9 kompania I nie mówiąc tu już o tym, że CDP robi świetne i wypełniane gadżetami zwykłe edycje gier, które nie występują na zachodzie np. Mass Effect, Neverwinter Nights 2 Tak zrobili "świetną" kolekcjonerkę, której nie mogli sprzedać nawet w wyznaczonej z góry ilości egzemplarzy, aż wreszcie przecenili ją na 65zł i popchnęli klientom. Po pierwsze nie podałem takiego argumentu. Po drugie według mnie każda dobrze zapowiadająca się gra fabularna (RPG) znanego studia zasługuje na dubbing.
 7. juve-fan-sebek

  Risen - betatest najnowszego klona Gothica

  Growin >Brak dubbingu, brak kolekcjonerki, wysoka cena. Wypisz, wymaluj CENEGA :/ >We wszystkich grach wspaniały dubbing, wypasione kolekcjonerki z 100zł, Premierówki za 40zł. Wypisz, wymaluj CDP. Najpierw przejrzyj ofertę CDP i Cenegi, a następnie pisz. 1. ,,Dubbing/wydania polskie" - Szkoda, że do GTA IV, nie zrobili nawet napisów. Jak mogli zostawić tak nieznających angielskiego fanów na lodzie przy jednej z lepszych produkcji 2008? - Częsta praktyka przy EK. Sprzedawać angielską wersję. Np. Bioshock Nie wysilili się żeby zrobić polską EK z tymi samymi gadżetami. Tylko po prostu zaczęli sprzedawać angielską edycję. Patcha spolszczającego też oczywiście nie było. 2. ,,Kolekcjonerki" - Większość kolekcjonerek to kopie edycji z zachodu, które jakoś nie zachwycają swoimi gadżetami. Np. Batman kawałek plastiku, książeczka i dodatkowy CD za 100zł więcej! Kolejny przykład: Tomb Raider: Anniversary, 3 płyteczki DVD zapakowane w ładne opakowanie i to się nazywa Edycja Kolekcjonerska - Porównując te dwie edycje wyżej wypadania bardzo mizernie przy edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina (w którym były chociażby dwa bardzo ładne albumy w formacie A4, hmm czy cenega wydała kiedyś album do gry w formacie A4?? nie wydaje mi się) lub Call of Juarez: Więzy Krwi. Nie twierdzę, że wszystko u CDP jest w porządku i mi pasuje, ale oni przynajmniej się przykładają to swojej pracy i nie wciskają nam kolekcjonerek po angielsku, czy nie robią dubbingu do gier, które na to zasługują.
 8. juve-fan-sebek

  Risen - betatest najnowszego klona Gothica

  Brak dubbingu, brak kolekcjonerki, wysoka cena. Wypisz, wymaluj CENEGA :/
 9. juve-fan-sebek

  Specjalne edycje CoD Modern Warfare 2

  Noktowizor ? :O LOL Gdyby to chociaż był gadżet wspomagający grę, coś jak trójwymiarowe okulary nvidii. Ale noktowizor? Wygląda to na próbę wyłudzenia kasy od wiernych fanów serii. No bo jaki inny może być powód dokładania czegoś takiego? To może niedługo będzie się sprzedawać Simsy w zestawie z lodówką ...
 10. No to dzieciaki z NZ mogą się łatwo pozbyć starych na 3 miesiące. :D
 11. juve-fan-sebek

  Rozpoczynamy pre-order GTA IV na PC

  Moim zdaniem edycja King''s Bounty jest przeciętna chociaż może się niektórym podobać. Ale inne edycje są po prostu słabe i nie umywają się do takich EK CD Projektu jak Stalker: Clear Sky czy Wiedźmin.
 12. juve-fan-sebek

  Rozpoczynamy pre-order GTA IV na PC

  Na jakąś fajną Edycje Kolekcjonerską to ja bym nie liczył w końcu Cenega jest wydawcą :/
 13. juve-fan-sebek

  Just Cause 2 w przyszłym roku

  W jedynce wiało nudą. Teren jak na mój gust był za duży i przemieszczanie sprawiało problem.
 14. juve-fan-sebek

  Warcraft IV zapowiedziany... tak jakby

  Właściwie jedyna gra Blizzarda na, którą czekam. :)
 15. juve-fan-sebek

  Gram pytań: Afterfall

  Szczerze mówiąc nie wierzę, że są w stanie zrobić 100 godzin wciągającej na maxa rozgrywki...