jafff

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  51
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O jafff

 • Ranga
  Robotnik
 1. W Wawie także jest na schodach prowadzących z podziemi na przystanek tramwajowy "Dworzec centralny" w stronę ochoty :D
 2. Dzień dobry, Zauważcie jednak, że w tym momencie także są szkoło dla lepszych, przeciętnych i słabszych. Nikt tego jednak nie przyznaje. Oceny i egzamin do gimnazjum i liceum, daje możliwość uczęszczania potem do lepszej lub gorszej szkoły. A co się tyczy programu nauczania, to raczej i tak tego nie zmienią, bo nauczyciele 1. mało zarabiają i nie będą chcieli udziełać darmowych korepetycji, zajęć, itp. 2. i tak mają dużo na głowie (a przynajmniej niektórzy. A co do samego Giertycha, to jego nieliczne pomysły moim zdaniem są niezłe i mogą się sprawdzić, ale większość z nich są po prostu bez sensu. Wypowiedziałem się :)
 3. Nie wiem czy już była mowa o tym filmie (bo tak trochę dużo postów jest :)), ale polecam "Szósty zmysł". Także zaskakujące zakończenie choć można się domyślić po pewnych wcześniejszych sytuacjach.
 4. U mnie zaś kurier napisał, że nikogo nie było w domu, chociaż całą sobotę czekałem w domu na paczkę. Rozumiem, że mogą się nie wyrabiać, ale mogliby chociaż nie kłamać :(
 5. jafff

  Słowna zabawa

  stacja dokująca, nie wiem dlaczego. neostrada czy aster?
 6. jafff

  Słowna zabawa

  Ze spadochronem, bo dłużej się leci. Heroes III czy V?
 7. Dzwoniłem dziś o 10 do masterlinka (czekając aż ktoś łaskawie odbierze), a pani powiedziała że kurier już ma moją paczkę i będzie przed 13. Kuriera nie było. O 17 zadzwoniłem a pani mi powiedziała że nikogo nie było w domu, chociaż cały czas w domu siedziałem. Nie wiem czy tam pracują jacyś debile, czy jak ale to jest niedopuszczalne. masterlink SUCK!!!
 8. jafff

  Neverwinter Nights 2

  Cieszcie się, że będziecie mieli po polsku :D
 9. Wiesz co, myśle że CDP sobie doskonale w tym momencie zdaje sprawę, że jest kiepsko. Po co masz marnować swój status na forum, jak i tak niczego teraz nie zmienisz.
 10. Kurde, daj sobie spokój bo tylko sobie szkody robisz :(
 11. Na twoim miejscu poprosiłbym CDP, żeby przysyłali ci gotową wersję do sprawdzenia ;D
 12. Kurde, co za różnica. Po co zakładać nowy temat skoro tu mamy pięny, nie załadowany postami temacki o prezentach. Jeśli bardzo wam to przeszkadza to załóżcie nowy :)
 13. A ja dostałem karteczkę z treścią, cytuję: xBoxa znajdziesz pod choinką :D Jakby co , nie mam jeszcze choinki ;)
 14. jafff

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Przepraszam za zmiańe tematu, ale jeśli ktoś chciałby mieć EK Gothic 3 to radzę poszukać w Empiku w centrum Warszawy, a pewnie i w innych. :)