michal01234

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  403
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O michal01234

 • Ranga
  Przodownik
 1. michal01234

  Konsulat ekipy gram.pl - Dział Obsługi Klienta

  Cześć, Data złożenia zamówienia: Wtorek, 22 września 2015 o godz. 09:42, zamówiłem preorder edycję limitowaną dodatku do Wiedźmina 3, miał przyjść w dniu premiery, jednak w dniu premiery to został dopiero wysłany, co mnie osobiście trochę poraża. Mieliście 3 tygodnie żeby przygotować i wysłać w odpowiednim dniu. Chyba nie po to zamawia się pre-order żeby dostać go po premierze? Jestem szczerze oburzony, gdy zamawiałem gry kiedy ten serwis dopiero raczkował jakoś dało się wysyłać preordery na czas. Nr zamówienia SH00391558
 2. michal01234

  Gothic 2

  Witam, mam następujący problem z grą Gothic II: NK. Grałem w tą grę już wcześniej i nie było żadnych problemów. Jednak po update Windowsa XP do SP3, i zmianie karty graficznej, gra się nie uruchamia. Gra się instaluje poprawnie, wszystko jest w porządku, klikam na ikonkę startu gry i... nic się nie dzieje. Nie wyskakuje żaden błąd, nie pojawia się czarny ekran, po prostu nic. Po sprawdzeniu w menedżerze zadań Windowsa okazuje się, że jest otwarty proces "Gothic2". Ktoś ma jakiekolwiek pojęcie, co może być przyczyną nie uruchamiania się gry?
 3. michal01234

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  To był by wtedy jakiś Gpalothic ;) jak chcecie żeby była broń palna to se pograjcie w splitner cella alboi coś i prosze i mi tu nie chrzanić o broni palnej w gorhicu bo z kuszy powystrzelam:P
 4. michal01234

  Gothic 4 - Zabawa w pisanie scenariuszy

  O początku fabuły: Bezio i Xardas teleportują sie do nieznanego im obszaru. Xardas natychmiast chciał wezwać swoje sługi aby zbudoawły mu wieże. Nieudało się to poniewaz na tym obszarze nawet zaklęcia napotężniejszego maga jaki chodził po tej ziemi nie działają. Ziamia ta nazywała się(tutaj niech ktoś dopisze bo nie mam takiej wyobraźni do nazw :) ). Bezio wyrusza na rozpoznanie terenu a Xardas wrócił sięprzez portal po swojewierne slugi orków:).
 5. michal01234

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Jest zaje.... znaczy jest bardzo potrzebny. musisz dać wszystkie pięc artefaktów robharowi zubenowi albo spalić w wielikm piecu do rudy(ścieżka xardasa lub adannosa jak kto woli):)
 6. michal01234

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Związane jest z tym że za dużo miast wyzwoliłes w myrtanie
 7. michal01234

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  I do tego w G1 dochodził taki smaczek ze jak na początku gry nie udało ci sie idealnie machnąć mieczem w tempo to już potobie:) np. podczas walki z goblinem czy śierojadem na początku:) A jak się gra pierwszy raz to juz wogóle:)
 8. michal01234

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  nie nie mówią że wycięli tą funkcje. jest napisane tylko ze niby jest cos taakiego ale nie napisali ze wycięli to z gry
 9. michal01234

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  ro jest racja. Za bardzo chyba chcieli uprościć tak jak w mor.... w moro.... nie nie wyduszę ego z siebie. Ale wie każdy o jaką grę mi chodz :)
 10. michal01234

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Bo kto do błędu by się przyznawał:) może im nie wyszło z tym atakiem:)
 11. michal01234

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  też tak myślałem ale chyba miało być coś takiego że naciskasz skok i atak i on jakby z góry w czache atakuje
 12. michal01234

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  No to kto do cholery tego uczy??
 13. michal01234

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Rozpocznij od nowa wpisz w konsoli spawn sh. Pojawi się tak kolo i u niego wybiez odpowiednią opcję dilaogową:)
 14. michal01234

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  A moze to kowal z klanu młota?? Jest jeden taki który sam odszedł i po nim ingvar został najlepszy, On był kiedyś nalepszy ale miałe 3 czeladników którzy chcieli coś wykuć z czystaj magicznej rudzy i wysłał ich na poszukiwania. nie wrócili i dlatego odszedł. Może u niego??
 15. michal01234

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Chodzi mi o nauczyciela nie chcę się tegu uczyć ale przeszedłem grę i nie znalazłem. Może to u tego wygnanego kowala??