azur64

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  808
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O azur64

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. azur64

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  Piratów mam w domu kilka, a oryginałow kilkadziesiąt, więc to raczej nie będzie powrót. Beznadziejne pudełko, soundtrack nie na oddzielnej płyvie, bezsensowna instrukcja, za 2 dychy bym to zrzumiał, ale za 5?
 2. azur64

  Jade Empire - Temat Ogólny

  Trzeba pogadać z dziewczynką od dobrego demona pare razy to się pojawi.
 3. azur64

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  Tak naprawde to miałem te gry, tylko że pierwszą część po angielsku, a drugą pirata, ale chciałem mieć porządne wydania, oryginały itp., tylko że jak zobaczyłem te "porządne wydania" to się bardzo mocno wkurzyłem, bo tak naprawde zmarnowałem pieniądze.
 4. azur64

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  Nie wiem, nie instalowałem.
 5. azur64

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  Chodzi mi o to że jest podobna jakość wydania, a jest taniej.
 6. azur64

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  Wiem że na tym forum to zabronione, ale chyba kupię pirata, żeby grać, i żeby nie dać zarobić Cenedze, skoro się nie stara mieć porządne wydania.
 7. Ale dlaczego? Bo pozabijał innych dla narodu? Z takim rozumowaniem to Stalin był bardzo dumny ze swojego narodu, i starał się być jeszcze bardziej. Tym to każdy naród może się poszczycić, a dobrym grami nie.
 8. azur64

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  Kupiłem dzisiaj AoE EK z SuperSellera, i to jest chyba jakiś żart. Instrukcja jest tylko od części drugiej, niektóre strony śa wydrukowane dwa razy, a ścieżka dźwiękowa nie jest dołączona na odrębnym CD. To chyba będzie moja ostatnia gra z Supersellera, pomimo że chciałem jeszcze kupić AoM.
 9. azur64

  Jade Empire - Temat Ogólny

  O ile pamiętam to magia na nie nie działa. A Złodzieja Ducha spróbuje.
 10. azur64

  Jade Empire - Temat Ogólny

  To znaczy na Jadeitowym Mistrzu? Ja gram na nim i jednej walki nie moge przejść, Cesarskiej Potyczki na arenie, macie jakiś dobry sposób na demona słonia nie zużywający skupienia, bo Czerwony Minister jest na to za słaby.
 11. azur64

  Jade Empire - Temat Ogólny

  Początek obszarowym smokiem burzy, a koniec potężnym tysiącem cięć.
 12. azur64

  Jade Empire - Temat Ogólny

  Na najwyższym poziomie trudności jest kompletnie bezużyteczny, zadaje za małe obrażenia i musze walczyć z duchami Czerwonym Ministrem. Mam problem w pewnym momencie gry nie moge się ruszać w przód za pomocą pada i to nie jest wina pada bo raz jak przeinstaowałem to znów dobrze działało.
 13. Nie wiem czy trzeba, ale questy powinności są fajne,jedne z lepszych w grze i dostaje się fajną broń i nóstwo amunicji, warto.
 14. Nie wytłumaczyłem: unik to dwa ruchy gałką w jedną stronę, tą samą gałką którą się normalnie rusza.