penny

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2864
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O penny

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Niech zrobią zrzutkę na kickstarterze :)
 2. Doprawdy komiczny komentarz, w odniesieniu do gry, która pierwotnie została wydana na Xboksa, a dopiero potem przeniesiona na PC :)
 3. Świetnie, że Sam nie został odmłodzony. Czekam z niecierpliwością.
 4. Chodzi o to, że ambasada, (podobnie jak np. pokład samolotu), jest eksterytorialna. Traktuje się ją jak terytorium danego państwa.
 5. Teoretycznie powinni wydać patche i po sprawie... no ale tego bym się raczej nie spodziewał :(
 6. Lamentujecie jak stare baby. Ja bym chciał wiedzieć tylko co z kastrowanymi grami? Czy po migracji będzie ryzyko, że wydawcy nadal będą wypuszczać takie wynalazki jak "polski" AC2 czy "polska" Mafia, które nie są kompatybilne z DLC.
 7. Nie, no słabo mi. Toż ten tekst Lucasa ma już ze trzy lata! Był w jednym z pierwszych filmików wypuszczonych dobry rok przed premierą The Force Unleashed. Żenada.
 8. penny

  L.A. Noire to nie klon GTA

  W L.A. Noire zamiast dynamicznie zmieniających się wydarzeń i widowiskowej akcji, gracze doświadczą wciągającej, fascynującej opowieści, bazującej na wzajemnym kontakcie poszczególnych postaci. To coś dla mnie! Zdecydowanie preferuję taką formę rozrywki :)
 9. bla bla bla. Zapowiedź zapowiedzi. I oczywiście zero konkretów.
 10. Czyli klimaty w stylo Brothers in Arms. Dobrze, chętnie w coś takiego zagram. Airborne był całkiem udany, a tragicznie beznadziejny CoD: World at War tylko zaostrzył apetyt na kolejny tytuł z WWII.
 11. Holera! Dopiero co zamówiłem poprzez pewien serwis aukcyjny :( Nie mogliście wcześniej się tym pochwalić? Tak bym kupił wersję na X''u tutaj :/
 12. Czekaj czekaj, skąd ja to znam... aaa no tak. Z pewnego portalu aukcyjnego ;) Ale pewnie gram doliczył do ceny koszty przesyłki zagranicznej - przecież wiadomo, że XBL nie ma w Polsce, więc Polacy tego nie kupią ;)
 13. Wydawcy muszą pozostać fair w stosunku do klientów - śmiech na sali, gdy takie słowa padają z ust ludzi odpowiedzialnych za wypuszczenie w Polsce wybrakowanego produktu pod tytułem Assassin''s Creed 2. Proponuję w ramach "bycia fair" udostępnić DLC w wersji na Xboksa.
 14. Dodatki dodatkami, ale to, że DLC NIE BĘDZIE DOSTĘPNE w polskim wydaniu gry na Xboksa, to już zapomnieliście napisać?