gracz200

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  104
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O gracz200

 • Ranga
  Przodownik
 1. gracz200

  Alan Wake trafi na PC?!

  Mam nadzieję ze się ukaże, kupię na pewno
 2. Klamra powinna być w edycji kolekcjonerskiej gry.
 3. A ponoć miało to utrudniać życie tylko posiadaczom pirackiej wersji......Mam nadzieję ze jeszcze dziś będę mógł uruchomić wiedźmina, chyba w końcu po to ją kupiłem.
 4. Mi także wysłano wczoraj, wybrałem kuriera i niestety jeszcze muszę na swój egzemplarz poczekać.
 5. gracz200

  Prace nad grą Alan Wake 2 już trwają?

  Mam nadzieję ze 2 część wyjdzie nie tylko na Xboxa ale także PC i PlayStation
 6. Skoro są tacy dobrzy to niech to pokarzą i wydadzą L.A. Noire w edycji PC jako świetny tytuł a nie byle port z konsoli. Choć obawiam się ze zbytnio dbać o społeczność PC im się nie chce..szkoda chętnie bym zagrał.
 7. Wyśmienicie, teraz tylko zamówić i czekać :)
 8. To chyba jakiś nowy standard sklepu żeby sprzedawać gry tylko w edycji na konsole. Żądam F.E.A.R. 3 SPACE MARINES oraz red faction armagedon w edycji PC gdyż chcę kupić te gry ale na PC.
 9. Na gram.pl nie ma ani F.E.A.R. 3 NA PC ani teraz space marines mimo iż te gry na tę platformę wychodzą, czemu?? mam nadzieję ze szanowni panowie z gram.pl odpowiedzą na to pytanie.
 10. Niestety już przed premierą 1 dlc zapowiedzieli ze żadne na PC nie wyjdzie ale za to mają jakąś inną zawartość na tę platformę no cóż mam nadzieję ze ta ,,inna zawartość" nie skończy się na 2 patchu dającym 3 auta,mi także zbytnio się to nie podoba........
 11. Jako ze około 75% polskiego rynku gier do PC to obawiam się ze ktoś jednak je kupuję (choćby ja). Zresztą wystarczy spojrzeć na wyniki sprzedaży w Polsce przykładowo blac ops a zobaczy się ze ponad 70 % kupionych kopii to edycja PC, czy choćby bad company 2 które sprzedało się najlepiej w edycji PC i to już nie tylko w Polsce.Nie umrze ani PC ani konsola bo zawsze będą gracze którzy te platformy będą wspierać.
 12. Tworzenie modów nie jest uważane za piractwo po pierwsze a po drugie nie każdy gracz PC jest piratem tak samo jak nie każdy gracz na konsoli jest uczciwym graczem grającym tylko w oryginalne gry, nie myśl stereotypami, nie zawsze się sprawdzają....
 13. Rynek PC nie umiera a brak dlc to największych tragedii nie należy, przynajmniej pełna wersja się ukazała.
 14. Super, już się jutra doczekać nie mogę :)
 15. Oby tłumaczenie było dobre,tylko bardziej mnie irytuje ignorancja cenegi w sprawie edycji PC więc jeszcze raz poproszę szanownych panów z gram.pl o zapytanie ich w tej kwestii, w końcu jako klient chyba mam brawo wiedzieć dlaczego nie dadzą mi możliwości zamówić edycji kolekcjonerskiej na PC. W końcu ich klienci oczekujący na tą edycje mają brawo wiedzieć czy będzie na naszym rynko a jeśli nie do powinni poznać powód tej decyzji.