Ryan-Kam

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4409
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ryan-Kam

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Ryan-Kam

  Lords of the Fallen - Temat ogólny

  Cd-key z CD- Action, ja tak w to nie zagram. łapcie kto pierwszy ten lepszy
 2. Ryan-Kam

  CD-ACTION

  Dokładnie. Ja sam kupuję CD Action BARDZO nieregularnie, ale liczyłem na jakieś szersze wspomniki, archiwalne zdjęcia. Pozostaje wielki niedosyt. Wielki plus, że dali skany starych numerów, warto je poczytać i powspominać jak się kiedyś o grach pisało i w co grało :)
 3. Ciekawy temat. Stare czasy z tym graniem. Jako dziecko rodzice nie pochwali, gdy siedzę zbyt długo na kompie, ale nie mieli nic przeciwko grom. Pamiętam, że bardzo lubili, kiedy grałem w RTS :) Eh, wspomienie sprzed 11 lat, gdy moja kochana mama kupiła mi Rome Total War za dobre oceny! A jak się jej ta gra podobała i ta mapa świata. Ogólnie rodzice nigdy nie mówili zbyt wiele o grach, ważne aby nie były to strzelanki za dziecka :)
 4. Ciekawy temat. Stare czasy z tym graniem. Jako dziecko rodzice nie pochwali, gdy siedzę zbyt długo na kompie, ale nie mieli nic przeciwko grom. Pamiętam, że bardzo lubili, kiedy grałem w RTS :) Eh, wspomienie sprzed 11 lat, gdy moja kochana mama kupiła mi Rome Total War za dobre oceny! A jak się jej ta gra podobała i ta mapa świata. Ogólnie rodzice nigdy nie mówili zbyt wiele o grach, ważne aby nie były to strzelanki za dziecka :)
 5. Witam Jaki jest tytuł filmu, który opowiada o dwóch gościach - jednym starszym, drugim młodszym, którzy rozbijają się w górach i walczą o przeżycie? Na ich drodze staje jakiś niedźwiedź z którym mają liczne utarczki. Z tego co pamiętam młodszy mężczyzna jest kochankiem kobiety starszego i w ostateczności ten starszy przeżywa. Dzięki za pomoc !
 6. Ryan-Kam

  Sniper Elite 3

  Odkopię ten temat sprzed ponad roku. Mam pytanie. Zaliczyłem całą kampanię, znalazłem wszystko co było możliwe i zaliczyłem wszystkie zadania dodatkowe. Mam dalej 96 procent ukończenia kampanii. Czy jest to spowodowane tym, że nie zaliczyłem dwóch zadań dodatkowych - osiągnięć ? (mam na myśli osiągnięcie - dwukrotne dotknięcie (misja 6) i three birds, one stone) (misja 7)
 7. Ja mam nadzieję, że w końcu zamiast frontu europejskiego, przerzucimy się do Azji. Przydałoby się jakieś odświeżenie :) A tak są same powtórki z CoH 1
 8. Wielkie dzięki !!!! :) Phobos_s Również dziękuję :)
 9. Słuchajcie Gramowicze i Gramowiczki ! Proszę o pomoc, vel pali się ! Mam pytanie odnośnie reklamy społecznej, którą widziałem w kinie. Reklama przedstawia dwójkę dzieci, które mają przeczytać to co wypisuję na portalach społecznościowych, ale patrząc sobie prosto w oczy. Czytają, czytają, a wtedy chłopak zaczyna czytać jakie wyzwiska napisał pod adresem dziewczyny stojącej obok niego. Czy ktoś może wie jak się nazywa ta reklama? Proszę o pomoc, to bardzo ciekawa reklama, a chciałbym to wykorzystać na zajęciach z dzieciakami. Dzięki za pomoc ! Ryan :)
 10. Ryan-Kam

  Wolfenstein: The New Order - temat ogólny

  Eh pierwszy jesteś:P Tez chciałem o tym :) Liczę na smaczki z bohaterami New Order - tym starym i młodym, o których decydowaliśmy który z nich przeżyję :) Ten smaczek na końcu
 11. Ryan-Kam

  Wolfenstein: The New Order - temat ogólny

  Trochę odkopię temat.
 12. Ryan-Kam

  Enemy Front - temat ogólny

  Po premierze już kawał czasu i większość pewnie zapomniała o tej grze, ale ja dopiero teraz miałem możliwość przejścia tej produkcji. Trochę napisze. Plusy + gra się nieźle! Nie jest to jakaś kaszana. Pierwsze wrażenie jakbym grał w MoH AA + bardzo dobre misje i smaczki (jak się chce oczywiście je zobaczyć) w misjach w Warszawie + zadania dodatkowe - mogło nie być, ale są + walka wręcz, nawet rozbudowana Minusy - mnóstwo pomniejszych błędów grafiki - God Mode xD Miałem sytuację, że gra czyniła mnie nieśmiertelnym, Niemiaszków zresztą też i jedynie co to z kolby można było ich sprzątnąć - kiepskie misje nie dziejące się w Warszawie. - pseudo otwarty świat - mini mapa daje złudne poczucie, że jest kilka ścieżek, a tak naprawdę są góra dwie - po co multi ? - czemu w polskiej wersji gry nie ma OST? Polska gra i wydanie amerykańskie jest lepsze Ogólnie dobrze mi się grało w Warszawie. Misje ciekawe, są pokazane każde aspekty Powstania Warszawskiego. Miło było słuchać polskich głosów i wiedziało się, że nie jest to podstawiany dubbing, ale nasi :) Pisząc krótko gra miała potencjał, który został naprawdę bardzo zmarnowany. Ciekawie jakby potoczyła się gra, gdyby nie odszedł od niej Black. Tutaj podaję linka do jednej z misji, która miała być. Ciekawe co sie stało z ta misja. Z chęcią zagrałbym. Ale na pewno to nie wyjdzie, bo o grze już się milczy. Nie ma sukcesu, nie ma rozgłosu. https://www.youtube.com/watch?v=X4bmZyTDSWs Pierwotnie gra miała mieć historię o cudownej broni. Potem doszło Powstanie, może z okazji 70 rocznicy ? Według mnie gra powinna wyjść w 2012 roku, nie wiem czy te dwa lata jej coś dały.
 13. Ryan-Kam

  Gry roku czytelników Gram.pl - wyniki!

  Zaskoczeń nie ma. Wszędzie, gdzie jakieś plebiscyty powtarzają się FC4 i Wiesiek. W ciemno mogę powiedzieć, że za rok Wiesiek będzie najlepszą grą. Jak zawsze po premierach.
 14. Ryan-Kam

  PSP - Temat ogólny

  PSP było i JEST świetną konsolą. W momencie wydania była nie do zastąpienia na podróże :) Ta grafika jak z PS2, to było WOW. Przede wszystkim, wszystkie wielkie produkcje miały odpowiedniki na tym malutkim urządzeniu. Świetny MoH na multi, doskonały God of War. Nie do opisania MGS PW - ta gra wykorzystała OGROMNY potencjał konsoli. A teraz ? PSP dalej mam i będę miał. Pozostają gry dla jednego gracza. Pamiętam jak z kumplem przechodziłem razem na co op Killzone - 4 godziny nam to zajęło. Konsola miała ogromny potencjał. A PS Vita? mam też, ale używam tylko do przeglądania internetu i oglądania filmów. Rozczarowała mnie ta konsola. W sumie to nie jest jej wina, ale SONY - po co to wydawali? gdyby chociaż dali androida, to ta konsola mogłaby odżyć, byłby taki mały tablet. A tak, to funkcje usuwają - YT ma zniknąć w kwietniu na PS Vita. Już nie liczę na żadne gry. Zresztą dobre gry ukazywały się tylko w ciągu 2 lat. Teraz to sam szajs. Chyba, że lubi się japońskie produkcje - wtedy jest w czym wybierać. PSP forever!