LESZ3u

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5722
 • Dołączył

 • Ostatnio

LESZ3u ostatnio wygrał w dniu: 12 Kwiecień 2017

LESZ3u miał najwięcej polubień!

Reputacja

2 Neutralna

O LESZ3u

 • Ranga
  Jamnik Pucek

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ja jednak nie odważę chwycić się tego tytułu po angielsku, boję się, że przegapię smaczki, bądź istotne informacje. Mam nadzieję, że ktoś pokusi się o spolszczenie.
 2. Nie siejcie dezinformacji - na stronie z demem jest podana informacja, że demo PC zadebiutuje w okolicach premiery pełnej wersji.   The demo dor PC will be released on Sep-mid.
 3. LESZ3u

  Call of Duty: WWII - screeny - zobacz

  Żeby nie było, że zawsze tylko krytykuję wpisy autorki - plusik za subtelny żarcik w treści :)
 4. LESZ3u

  Forza Horizon 3 z Porsche Car Pack

  "Zmiksofany", "Porshe"... Ogarnijcie się trochę, bo to druga wpadka w tytule w ciągu 24h.
 5. Nie czepiaj się Pani Dąbkofskiej.
 6. Pepsi, weź się ogarnij - już w poprzednim wpisie ludzie tłumaczyli co i jak, a dalej uparcie brniesz w te clickbaitowe "niedopowiedzenia"...
 7. Ja tylko przypomnę o równie beznadziejnym przyjęciu filmowego Warcrafta, bo nie aspirował do bycia drugim Władcą Pierścieni. Z osądami wstrzymałbym się do pojawienia się większej liczby opinii widzów, w tym w dużej mierze graczy.
 8. Grałem jeszcze w MW4, ale ten gameplay jakoś do mnie nie przemawia. Graficznie jest bardzo nierówno, głosy irytują już po tym krótkim materiale, a dynamika pozostawia sporo do życzenia. Jeśli znakomity Titanfall i jego następca średnio radzą sobie na rynku (co mnie smuci, bo TF2 to mój tegoroczny ulubieniec), to jakoś nie wróżę temu powrotowi sukcesów.
 9. LESZ3u

  Następny NfS to Need for Speed Arena?

  Wygląda mi to na grę mobilną.
 10. Czy ktoś jeszcze uważa, że Microsoft znajdzie sposób, by zmusić ludzi do przejścia na W10? Bo ciągle nie wiem.
 11. LESZ3u

  InXile zapowiada Wasteland 3!

  No i jeszcze w ramach sprostowania - obrazki to nie screeny, tylko prototypy wyglądu: "Also very interesting is that inXile has been working on the project with Nic and Chris Bischoff, the main guys at Stasis studio The Brotherhood, who created the "prototype screens" seen below."
 12. LESZ3u

  InXile zapowiada Wasteland 3!

  Dwa dni temu skończyłem Wasteland 2 (60h na liczniku), z niecierpliwością czekam na kolejną część. Jeśli chodzi o załączone obrazki - wygląda to na bardzo duży postęp, choć największych zmian w wyglądzie oczekiwałbym od strony animacji. Ciekawe tylko, co z postaciami z W2 - biorąc pod uwagę możliwe zakończenia, nie oczekiwałbym raczej bezpośredniej kontynuacji, choć kto wie... ------ EDIT: Już wszystko wiadomo, cytat z PC Gamera: No one here has ever heard of the Desert Rangers. Your reputation is yours to build from scratch, and your choices may save this land or doom it.
 13. Ja zdążyłem się załapać na promocję, ale nie mogę dokonać przelewu przez PayPal...
 14. Cena na PC będzie identyczna jak na X1?
 15. LESZ3u

  Pro Evolution Soccer 2017 - recenzja

  Panowie, mam dejavu. http://www.spidersweb.pl/2016/09/pro-evolution-soccer-2017-recenzja.html Czy w redakcji dzieje się już tak źle, żeby dopuszczać się plagiatu? Identyczny początek, te same porównania (MD White, reprezentacja Brexitu)... Chciałbym poznać stanowisko autora, bo podobieństwa są aż nazbyt widoczne. Zawiodłem się...