CactusMan

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O CactusMan

 • Ranga
  Robotnik
 1. CactusMan

  Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

  U mnie to samo. Przy czym nie jestem pewny czy to jest "błąd", może być też tak że klucze nie są wysyłane automatycznie tylko ktoś musi "kliknąć" i ręcznie to obsłużyć...? Ciężko powiedzieć, ale tak czy siak podejrzewam że w weekend nikt już tego nie załatwi. Chyba anuluję swoje zamówienie i poszukam jakiegoś sklepu gdzie klucz będzie od razu.
 2. Nie będę oryginalny... Kołkownica.
 3. CactusMan

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  To rozumiem że da się normalnie grać? Nic się nie wywaliło kiedy nagle nowi ludzie wbili o tej 9.00? Jeśli tak to respect dla ArenaNet. Ja sam dopiero po powrocie z pracy się przyłączę :)
 4. Cóż, nie chcieli robić Open Bety to teraz mają... problemy. Chociaż w sumie to nie spodziewałem się tych problemów już dzisiaj, nie sądzę żeby tak wiele osób miało 3dniowy headstart. Strach pomyśleć co się będzie dziać w poniedziałek/wtorek kiedy na serwery będzie chciało wbić znacznie więcej graczy.
 5. Ogladałem chwilę na streamie. Nie spodobało mi się jedno - w przerwie między meczami był prowadzony wywiad między jakimś sławnym komentatorem czy tam streamerem ze światka LoL''a i którymś z graczy, a obok stał polak tłumaczący na polski każde wymieniane zdanie (sam wywiad był w języku angielskim). Jak dla mnie to wyglądało tak jakby polacy były tumany i angielskiego ni w ząb nie rozumieli... Nie do pomyślenia takie coś by było na imprezie np. w Niemczech. A samego wywiadu też było boleśnie słuchać skoro trwał dwa razy dłużej niż powinien.
 6. CactusMan

  Artykuł: DayZ - betatest

  Jeśli każdy gracz strzela do każdego to nie zachęca to do gry... Bo jak chcę zagrać zwykły deathmatch to mam mnóstwo innych gier do tego. Jak na moje to w takim apokaliptycznym świecie powinny tworzyć się grupki współpracujące ze sobą w celu zwiększenia szansy przetrwania i dla osiągnięcia pewnych wspólnych celów np. wyprawa do szpitala w celu zdobycia bandaży. Jeśli do czegoś takiego nie jest potrzebna współpraca w grupie to chyba jest po prostu za mało zombie w tym świecie... A o ludziach którzy kampią ze snajperką przy supermarketach to już zupełnie nie wiem co powiedzieć oprócz tego że chyba wybrali złą grę...
 7. CactusMan

  Dziś ruszy weekendowa beta Torchlight II

  Zawalili sprawę. Gdyby to było miesiąc temu to może i byłbym zainteresowany, ale teraz, kiedy Diablo III już wyszło? Nope.
 8. CactusMan

  Beta Diablo III otwarta dla wszystkich!

  Wybacz, ale śmieszy mnie Twój post. To nie jest DEMO tylko BETA, a konkretniej STRESS TEST, którego głównym celem jest wywołanie maksymalnego obciążenia serwera (tak, jednego, dlatego zwyczajnie nie ma sensu żeby włączali serwer europejski i azjatycki.). Jeśli dziwisz się zapchanym serwerem podczas testu którego celem jest zapchanie serwera to jest to śmieszne. Tak samo śmieszne jest jeśli wpłynie to na Twoją decyzję o kupnie gry. A jeśli chcesz czekać aż Diablo 3 będzie kosztować 20 PLN... to powodzenia życzę. Diablo 2 wyszło 12 lat temu, a ciągle kosztuje więcej niż 20 zł.
 9. CactusMan

  Rozdajemy 100 kluczy do bety Diablo III

  Zgłaszam się do konkursu. http://ja.gram.pl/CactusMan
 10. CactusMan

  Artykuł: Trine 2 - recenzja

  "Największą nowością jest tryb kooperacji. To cenne wzbogacenie kampanii dla pojedynczego gracza - wreszcie daje bowiem możliwość jednoczesnego ujrzenia w akcji wszystkich trzech postaci przewodnich, a do tego wymusza na użytkownikach współdziałanie." Jaka "nowość", jakie "wreszcie", przecież w Trine 1 był tryb kooperacji... Fakt, że był to tylko tryb offline''owy, ale nie można powiedzieć że go nie było, ba, wtedy zabawa była największa.
 11. Nie zrozumiałem. Nie podoba Ci się coś w sieciach torrent? Skoro serwery nie są w stanie zapewnić odpowiedniej przepustowości to nie widzę nic złego w wykorzystaniu mechanizmów p2p. Kiedyś dawno temu (stare dobre czasy) betę WoWa ściągało się przez taki blizzardowski downloader, który tak naprawdę pod spodem był klientem torrenta. Skoro Blizzard potrafi, to czemu nie Ubi?
 12. Ech... Wrzuciliby na torrenta to prędkość by była sensowna... A tak to serwery zamulone. Nawet 100 KB/s nie wyciąga.
 13. Turniej Doty? Toż to ownage! Szukam teamu, ktoś chętny?!