AngelusPL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  22
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O AngelusPL

 • Ranga
  Robotnik
 1. "ulotka znajdująca siew pudełko" - wkradł się chochlik :)
 2. AngelusPL

  Myszka dla graczy od Pearl

  http://pcarena.pl/news/show/90734/Pearl-LMX-5005-ciekawa-mysz-dla-graczy.html To nie żart z tym kablem :( kicha... natomiast przy wymiarach podano metry dla ostatniej wielkości ;) "125 mm x 75 mm x 43 m, zaś dzięki zestawowi"
 3. AngelusPL

  Tajemnice Ensemble Studios

  Smutno się robi gdy o tym poczytać. Mam do nich sentyment. Szczególnie AoE upodobałem sobie. Ciekawe czy wyjdzie jeszcze jakiś dodatek lub 4... Ale jeżeli ktoś to zepsuje to wkurzę się :(
 4. AngelusPL

  Neverwinter Nights 2

  Czy ktoś coś wie na temat daty pojawienia się patcha do Maski Zdrajcy i czy będzie on z hot fixem?
 5. AngelusPL

  Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

  Liczba przywoływanych stworów: 1 Liczba chowańców/zwierzęcych pomocników: 1 Zwierzę przekonane do pomocy rozmową: 1 Liczba najemników - zależy od ustawień modułu: - podstawowa kampania i dodatek SoU: 1 - dodatek HotU jak dobrze pamiętam: 2 Łącznie w podstawowej kampanii można mieć 4 pomocników, nie zależy to od Charyzmy i innych cech.
 6. AngelusPL

  Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

  Czy ktoś wie co dzieje się ze stroną "Kraina Płonących Cieni"? Swoją drogą oficjalną stroną NWN1? Jakiś czas temu przestała mi się ładować. Sądziłem, że to problem u nich. Potem dałem sobie spokój... brak dostępu do netu. No a jednak, bądź, co bądź... przydatna była i można było dowiedzieć się na niej różnych rzeczy i nowości: jak choćby przecieki o patch''ach :)
 7. AngelusPL

  NWN1 i patch 1.68 PL

  Kilka godzin nie robi już chyba nikomu różnicy. Ważne, że polska wersja łatki jest! :) Dziękujemy :)
 8. AngelusPL

  NWN1 i patch 1.68 PL

  W końcu jakieś konkretne info :) Czekamy z niecierpliwością :)
 9. AngelusPL

  NWN1 i patch 1.68 PL

  Ściągnąłeś patcha. W postaci archiwum zip (nie wolno rozpakowywać jak właśnie to zrobiłeś) wrzucasz do głównego folderu gry. Następnie odpalasz autoupdate. Powinno pójść bez problemu.
 10. AngelusPL

  NWN1 i patch 1.68 PL

  Nie każdy musi wiedzieć jak to działa i że jest betka dla każdego języka.. (na to wychodzi :P) Trzeba czekać..
 11. Z patchem nie powinno być problemów jeżeli nic się nie kombinowało. Ściąga się odpowiednią wersję i tyle. Wycofałem nieoficjalnego patcha z plików, cracków nie mam - poszło jak po maśle :) Nawet udało mi się teraz generowaną planszę otworzyć edytorem i zmienić ustawienia drużyn :) po prostu bosko :) Edytor losowych map (choć prowizorka) i możliwość ustawiania sojuszy - tego było mi trzeba i od dawna tego mi brakowało.
 12. Te problemy z patchem to chyba przez to, że są 3 wersje gry... i 3 wersje patcha powinny być :) Tylko ciężko domyśleć się oznaczeń czasami. Mi działa wersja hu_pl a mam DVD zwykłe :) Czy ktoś próbował już otworzyć generowane mapki za pomocą edytora? Bo ja nie mogę a chciałbym ustawić drużyny na nich :(
 13. Czy ktoś wie jak można przeedytować generowane mapy, za pomocą takiej fajnej mapki, w edytorze? Chciałbym uaktywnić drużyny... a edytor takich nie może otworzyć :( Może to ja tylko nie potrafię tego zrobić... ma ktoś jakiś pomysł?
 14. Ktoś ma jakieś info o łatce? Choćby nieoficjalne...