Saandman

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Saandman

 • Ranga
  Obywatel
 1. Wyślijcie już jakieś klucze proszę, bo nudno w pracy. a tak wracając do tematy to też bardzo fajną jednostką były Dżiny z trójki które miał skilla że mogły skasować polowe całego stacku i to nie ważne czy to były smoki czy coś innego . Po prostu jeden Dżin mógł skasować 100 wampirów z 200 :) Także myślę że jednak ta była najfajniejsza :)
 2. Ja rozumiem krytykę, i każdy lubi coś innego. Jednak jest to jedna z nie licznych strategi turowych. Moim zdaniem bardzo dobrych i dobrze przemyślanych przy której można wypocząć :)
 3. Może wreszcie ludzie to zrozumieją Diablo 3 to tak naprawdę gra AH i tam chce zarobić Blizzard. W tej grze nie ma singla bo jak możesz wydropić przedmiot potem go komuś odsprzedać to wpływasz na społeczności jako całość bo umieszczasz na runku produkt. A że konta są połączone z siecią (co jest faktycznie lekko mówiąc słabe ale tak jest) to ta gra to tak naprawdę multi. Oczywiście inne niż jest to przyjęte ale multi. A że diablo to tak naprawdę grindowanie i handel przedmiotami na którym chce zarobić Blizz to można albo przestać grać albo bawić się na zasadach Blizzarda. Druga sprawa że nie ma żadnego wytłumaczenia dla oszustów i powinien być ban i nie ma tłumaczenia że zapłacił bo zgodził się też na warunki umowy a tam jest wyraźnie napisane co może się stać jak oszukujesz. I tyle A tragedia się zacznie dopiero jak otworzą AH za realna kasę, bo wtedy za golda na AH nic nie kupisz wartościowego tylko za realną kasę.
 4. Zgadzam się z rakken, otoczenie jest z betonu i o ile w mieście to tak nie razi to w lesie nic nie reaguje na poczynania naszej postać. Wszystko statyczne nawet małego ruchu, ugięcia gałęzi pod ciężarem. Niestety razi to bardzo.
 5. C&C 1 to były dobre choć stare czasy , dlatego to moja ulubiona część :)
 6. Przecież ta gra to taka uboga wersja Kotorów które teraz można kupić za 20 złoty sztuka. I obiecuje wszystkim którzy kupią że zabawa jest lepsza, a walka bardziej dynamiczna :) Ta gra jest tylko poprawna (na plus crafting i dialogi) a cena to już grabież :)
 7. Jasna strona mocy jest jedyną drogą do oświecenia i spokoju ducha.
 8. Witam Nie wiem czy pytam w dobrym miejscu i czy pytam odpowiednią osobę. Jeżeli nie to przepraszam, ale trudno tu się odnaleźć:) Mam pytanie związane z grą Sins of the stars. Na świecie dostaje bardzo wysokie oceny i cieszy się dużą popularności. Czy Gram ma zamiar wydać tą grę a jeżeli tak to, w jakim terminie? Moim zdaniem w naszym kraju jest dużo zwolenników tego gatunku i gra ma szanse się dobrze sprzedawać. Pozdrawiam