Rados-kapcrew

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  454
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Rados-kapcrew

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Rados-kapcrew

  Co potrafią dwa Radeony 3870 X2?

  To swoją drogą, ale weź pod uwagę, że taka rozdzielczość jest w ekranach 24", kto normalny dzisiaj gra na PC podłączonym do takiego ekranu? IMO bezsensowny test.
 2. Rados-kapcrew

  Co potrafią dwa Radeony 3870 X2?

  aj tam, tak się podniecają że 2 karty w Crossfire tyle fps mają w COD4. Ja w rozdziałce 1440x900 przy moim 8800GT mam grubo ponad 150, a kiedy spojrzę w niebo wartość drastycznie skacze do 300 fps. Żaden wypas.
 3. Rados-kapcrew

  Assassin's Creed - wyrób Crysisopodobny

  No to ładnie, a ja na moim nowym sprzęcie już pogram w Assassina :D:D Ale szczerze przyznam, że mnie przeraził początek tekstu, myślałem że to będzie jakieś naprawdę mega nie wiadomo co :D Konsole suxx :D
 4. Rados-kapcrew

  Policjańci z Vancouver zabili Polaka na lotnisku.

  Uważasz, że posiadanie rozrusznika serca było jego winą? To chodź wsadzimy tobie taki i potraktujemy cię paralizatorem. Przecież paralizator nie zabija.
 5. Rados-kapcrew

  Policjańci z Vancouver zabili Polaka na lotnisku.

  Uwierz, że czytając twoje wypowiedzi, z czystym sumieniem życzę ci tego samego. Najwyżej będę się smażył w piekle, ale będzie jednego zarozumialca mniej.
 6. Rados-kapcrew

  Policjańci z Vancouver zabili Polaka na lotnisku.

  Bardzo dobrze, że twoi rodzice znają język. Osobiście uważam, że dzisiaj każdy powinien znać język angielski. Jednak nie zgodzę się z tym co mówisz > to się rzadko zdarzą wiec nawet gdyby moi rodzice oberwali tym stuntgunem to by się ni im nie powiano stać Jednak stało się w przypadku tego Polaka i przez to stracił życie. W takim razie NIE możesz wykluczyć śmierci przykładowo twoich rodziców. Przypominam, że to nie pierwszy, tylko 17 przypadek śmiertelnego skutku użycia paralizatora. Co do pozywania, to zgadzam się z tobą. Producent jest winny tego, że produkowana przez niego broń mająca jedynie obezwładniać - zabija. Chociaż jakby się zastanowić to można posądzić każdego producenta sztućców czy jakiegokolwiek narzędzia/przedmiotu od którego człowiek zginął, więc to bez sensu.
 7. Rados-kapcrew

  Policjańci z Vancouver zabili Polaka na lotnisku.

  No właśnie nie wydaję mi się, zwłaszcza po tym co przeczytałem na stronie podanej na początku tematu. "Gazeta zwraca jednak uwagę, że miejscowe procedury w pierwszej kolejności zalecają użycie pałki lub gazu pieprzowego." Czyli jednak nie powinni byli "od razu" używać paralizatora, zwłaszcza, że kiedy do niego podeszli on cofał się z rękoma w górze. Mieli prawo użyć którejś z ww. broni, ponieważ rzucał tymi krzesłami jeszcze przed nadejściem funkcjonariuszy, jednak kiedy już przyszli on wołał "Policja!", czyli chciał żeby przyszli i mu "pomogli", zamiast tego zabili go. Teraz kieruję słowa m.in. do Rusell''a, DarkSMG,Xsaw''a i innych którzy IMO sprawę traktują co najmniej niepoważnie. Wyobraźcie sobie, że to wasza matka czy ojciec jedzie do was w odwiedziny (tam było akurat odwrotnie). Nie znają języka, znają tylko polski i rosyjski (tak przecież uczono kiedyś w szkołach). Nie mogą się dogadać na miejscu, wezwana jest Policja, a zamiast waszym rodzicom pomóc, zabija ich. No, ale przecież oni nie chcieli wam zabić rodziców. Powiem wam tylko tyle, winny czy nie winny był Polak, zginąć nie powinien, wszyscy tam obecni Policjanci powinni być ukarani za nieumyślne spowodowanie śmierci i dodatkowo sąd powinien uwzględnić, to użycie paralizatora, kiedy można było użyć pałki lub gazu. Po prostu jest mi was szkoda, jeśli macie takie podejście współczuję również waszym bliskim, bo przecież oni też mogą się znaleźć w takiej sytuacji. Wam samym serdecznie życzę spotkania z paralizatorem.
 8. Rados-kapcrew

  SOLDIER OF FORTUNE PAYBACK - temat ogólny gry

  No to widzę, że pogram dopiero na nowym sprzęcie, jak i w inne nowe gry zresztą :P
 9. Rados-kapcrew

  SOLDIER OF FORTUNE PAYBACK - temat ogólny gry

  Sorry, jakoś mi się dwa posty dodały :P
 10. Rados-kapcrew

  SOLDIER OF FORTUNE PAYBACK - temat ogólny gry

  Ufff... jak się cieszę, że nie mam Visty ;] Swoją drogą ciekaw jestem jakie będzie miał wymagania nowy SoF.
 11. Rados-kapcrew

  Masterlink i ich lekceważenie klienta...

  Ja musiałem sam osobiście jechać do ich magazynu, aby odebrać paczkę. Popsuło mi to całą niespodziankę, bo miał to być prezent na urodziny, który oczywiście na czas nie dotarł. Nie dość, że dwa razy pomylili adres, to za trzecim razem kurier powiedział, że u mnie był, ale nikogo nie zastał, kiedy to ja cały dzień spędziłem w domu czekając na niego ;/. Jak już odebrałem własnoręcznie, chciałem się upomnieć o zwrot kosztów przesyłki, wtedy miła pani zza lady kazała mi zgłosić się do jakiegoś kolejnego oszusta. Zrezygnowałem, bo uznałem, że szkoda moich nerwów. Jednym słowem masakra. Nikomu nie polecam tej firmy.
 12. Rados-kapcrew

  Zbieramy kasę

  9899,20
 13. Rados-kapcrew

  Quiz Grand Theft Auto

  Jak podają angielskie fora, Sprunk to nic innego jak parodia cytrynowo-limonkowego gazowanego napoju Sprite. :P
 14. Żałosne, kogo chciałeś tym rozbawić ? Chyba sam siebie. Żal.pl
 15. Rados-kapcrew

  Jakie macie głośniki do kompa?

  Creative P380 :P