Shifty007

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Shifty007

 • Ranga
  Robotnik
 1. Shifty007

  Gran Turismo 5 i Top Gear

  Hmm, całkiem ciekawa zachęta dla fana TG. ;) Chyba trzeba będzie poważniej zacząć myśleć o PS3. ;)
 2. Shifty007

  TOPSELLER - ujawniamy pierwsze tytuły!

  Szczerze powiedziawszy strasznie tandetnie wyglądają te okładki. ;) Ale to tylko moje zdanie - nigdy nie przepadałem za wydaniami typu Superseller, Kolekcja klasyki, eXtra Klasyka neXt, Platynowa kolekcja itp. itd. Preferuję premierowe wydania - może po części na tym opieram swoje zdanie. Im mniej tych gównianych otoczek na pudełkach, tym lepiej i bardziej cieszą oko na półce. ;)
 3. Mógłby mnie ktoś oświecić jak w systemowym Firewallu(XP pro sp2) odblokować zakres portów? Przykładowo 27000-30000. Chcąc oddzielić je myślnikiem otrzymuję komunikat, że w tym polu mogę wpisać tylko liczby.
 4. Wyścig nazywa się "Klasyk Jaguara"? Jeśli tak, to przebiega on przez uszkodzony obszar, nie będziesz mógł go ukończyć. Ten problem wystąpił u bardzo wielu graczy. Opisywałem go na poprzedniej stronie tego wątku, a także dużo wcześniej.
 5. Czy ktoś z pracowników CDP zainteresował się rozwiązaniem problemu opisywanego wcześniej na łamach tego wątku? Mianowicie: Przy próbie przejazdu przez zaznaczony obszar(screenshot poniżej), czy też samo przybliżenie go na mapce gra zawiesza się i wychodzi do Windowsa. Błąd wystąpił już u kilku-kilkunastu osób, więc prawdopodobnie jest to przypadłość polskiej wersji TDU. Prawdopodobnie spapraliście coś w kodzie gry przy polonizacji. Błąd jest na tyle poważny, iż uniemożliwia ukończenie dwóch ważnych Achievmentów(ukończenie wszystkich 120 wyścigów, odkrycie 100% dróg na wyspie), a tym samym skreśla szanse na ukończenie 100% gry. Czy są jakieś szanse na wypuszczenie przez Was Patcha do polskiej wersji, niwelującego ten błąd? Prosiłbym o wypowiedź w tej kwestii kogoś z "góry". :) Pozdrawiam.
 6. To jest to, o czym pisałem kilka postów wyżej. Zdaje się, że panowie z CDP coś w kodzie gry sknocili. Błąd ten uniemożliwia odkrycie 100% dróg na wyspie, a tym samym uzyskanie dostępu do jednej cennej willi, odblokowanie cennego achievmentu i ukończenie gry w 100%. Takich obszarów może być więcej, ale jak na razie odkryłem tylko ten(przemierzyłem jak na razie 70% dróg).
 7. Dowiedziałem się, że może być to spowodowane "awarią" Save''ów, tak więc założyłem nowy profil, by zacząć rozgrywkę od początku. Niestety na wiele się to nie zdało. Gra zawiesza się i wychodzi do Windowsa z komunikatem o wysłanie raportu dokładnie w tym samym sektorze mapy, co poprzednio. I nie ważne czy wjadę samochodem w ten sektor, czy tylko spróbuję przyjrzeć mu się na mapce, efekt będzie ten sam. Mógłbym liczyć na odpowiedź w tej kwestii?
 8. Kolejny problem. Chryste, ale ta gra jest zaminowana. W pewnym miejscu gra nieustannie zawiesza się i schodzi do windowsa. Niezależnie od pory dnia, pojazdu, koloru, czy czegoś innego. Ktoś wie co jest grane?
 9. >żaden firewall nie blokuje ci połączeń ? Używam tylko systemowego z XP SP2. Odblokowałem aplikację przed odpaleniem.
 10. Podczas próby połączenia mnie z serwerem Atari dostaję komunikat, że Nie udało się połączyć z serwerem TEST DRIVE. Sprawdź swoje połączenie sieciowe i spróbuj ponownie. U mnie wszystko wygląda być w porządku. Mógłbym liczyć na jakieś sugestie?
 11. Gratuluję! Oby tak dalej. ;)