AgayKhan

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3547
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O AgayKhan

 • Ranga
  Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jest tam trochę Bollywood. Czasami 30 sekund jakiś taniec jest czy piosenka ;) . A tak poważnie, dobry serial. 
 2. Nie bądź kolorystą. A zielony odkurzacz to gorszy?
 3. Będzie możliwy romans z odkurzaczem. 
 4. Serwisy sprzątające. Półkowy w super/hipermarkecie. Nie wiem, jak teraz, jak sobie dorabiałem w czasie studiów, to była to ciężka fizyczna praca. Dają 2-3 dni na sprawdzenie i jak się nie nadajesz, to out.
 5. Nie przeszkadza mi hetero czy hono albo kseno sex. Ino po co? W ME miałem romans z jakąś postacią i co z tego? Niech to coś znaczy w grze. A tu zero konsekwencji.
 6. Wróciłem po chyba 2 latach do multi ME3 i nadal jest. Może dzięki temu, że to P2P? Ta gra ma prawie 5 lat. Pewnie serwery by inaczej zamknęli.
 7. Jak sklep na tym zarabia? To sobie wyobrażam. Jak nie zarabia, to może ma inny powód dotowania działu z makaronem. Może ma w reklamie, "my mamy wszystkie makarony świata".
 8. AgayKhan

  Forum umiera? - może czas na zmiany

  Dla mnie jest cenna, bo potwierdzą moją "wiedzę". Przekopywanie się przez ileś stron o danej grze, by rozwiązać problem, gdzie dzięki google znajdujesz go gdzie indziej wiele szybciej to strata czasu. Niech webmaster się zastanowi, co jest źle, że Google nie szuka wyników w tym forum? Jeśli Google jest wrogie wobec MS ( bo macie serwery na Windowsie i ich technologii) to może czas na migrację? Internetowa wyszukiwarka , która jest najważniejsza, to nie Bing. Nie jestem specjalistą, ale nowych użytkowników nie pozyskacie w tym chaosie.
 9. AgayKhan

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Dawno, dawno temu, po małżeńskiej kłótni żona mi wszystkie płytki z grami wyrzuciła. Żebym ją chociaż zdradził, a to o pierdoły poszło. Na szczęście jest Steam i gierek mi nie pokasuje. Jest atechniczna. Jak na swoim laptopie chce skopiować pliki na pendrive''a to mnie prosi o pomoc.
 10. Nie proszę Ciebie. To nie czasy komuny lub lat ''90-tych. Jak masz kwalifikację, to możesz wręcz narzucać wymaganie pracodawcy. Ja mam chorego dzieciaka i 8 lat temu, jak zmieniałem pracę zaznaczyłem, że mogę pracować tylko do 14-stej. Jak mnie szef we wrześniu poprosił (serio, poprosił), żebym przyszedł na 2. zmianę to w październiku mam dodatkowe 2 dni wolnego.
 11. Rozumiem, że pracują za pensję minimalną i zajęte były już etaty obsługi szambiarek? Aj, jaka płaca minimalna. Na umowę zlecenie za 2.50 pln na godzinę ( jak dla ochroniarza w Płocku). I biedak musi po 16 godzin robić? Kurde, to jest 3. świat? Niech się przekwalifikuję na kasjera w Biedronce.
 12. AgayKhan

  Forum umiera? - może czas na zmiany

  A gdzie ja byłem przez ostatnie kilka lat? Bo zakładam temat " Nie działa mi wihajster w Tutu, kiedy wciskam ablaster" . Moderator "temat zamykam, jest ogólny dla Tutu". Szukam , nie ma odpowiedzi ( super wyszukiwarka). Piszę post. Odpowiedź "było", przeszukuj 160 stron. Dziękuję, ide se [m-r]. Serio, jak mam jakiś problem z grą, to nawet Google nie daje wyników z tej strony. A fora umierają. Chyba tylko linuksowe ( i to niektóre ) żyją. FB podobno rządzi. Ja tam go nienawidzę.
 13. Nie chce mi się szukać. Ileś lat temu , jak pisałem, że Caritas to złodzieje, odpowiedź była taka sama " do prokuratury". I się przedawniło. Jerzy Zając ( klecha) zajebał 14 milionów ( mogę z nazwiska, bo ma wyrok) i cicho sza. 14 milionów zajebanych i tak długo proces trwa, że przedawnienie. I teraz suki Zajca, jak się tłumaczycie? Kraść w imię Boga i liczyć na przebaczenie? Bo Jurek dostał zawiasy? Bo się przedawniło. Cham nawet roku nie odsiedział a 14 milionów ma. A ma wyrok. Za 14 milionów rok w zawiasach. Kabaret
 14. Może po ponad 20 latach nie powinno się wracać do pewnych rzeczy? Drażni mnie w tym serialu ówczesna realizacja.
 15. "Breaking Bad" to nie jest. Ale sezon 2. nadal dobry. Ogólnie mamy teraz (od wielu lat) złota erę seriali. To już nie czasy "paździerzy" jakim byli "Przyjaciele" ( wiem, wiem, lata dla niektórych młodości, ale to nuda). Serio, złota era. Mam ponad 40 lat i próbowałem powrócić do "Twin Peaks" czy "Ośmiornicy", ale to straszne i drętwe.