Czarek-k

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1855
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Czarek-k

 • Ranga
  Brygadzista

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czarek-k

  Gadu-Gadu

  Dziękuję.
 2. Czarek-k

  Gadu-Gadu

  Mam pytania. Czy jeśli zainstaluję Mobilne GaduGadu na telefonie Samsung Monte(płacąc za GG), to czy będę mógł korzystać z niego przez Wi-Fi, czy program automatycznie połączy się przez GPRS?
 3. Czarek-k

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Zna ktoś tytuł filmiku, w którym facet prowadzący stand up opowiadał o przyjaźni damsko-męskiej? Pamiętam porównanie do rozmowy kwalifikacyjnej: "Ma pan świetne referencje. Nie przyjmiemy pana. Ale czy możemy dźwonić do pana ze skargą na innych pracowników?". Z góry dzięki.
 4. Czarek-k

  Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

  Tak, to były sterowniki. Dzięki.
 5. Czarek-k

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  O, zablokowali chyba. To już nie dział :/
 6. Czarek-k

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Coś jak "ala nie wali mu pały", albo "Maciej poczuł tampon" http://www.youtube.com/watch?v=nWdzvr1xOVQ
 7. Czarek-k

  Harry Potter

  Czytam znowu 7 część i coś mnie tknęło. Skoro Śmiertelne Zaklęcie nie zabiło Harryego, tylko horkruksa w nim, to dlaczego horkruks w Harrym nie został zniszczony w komnacie tajemnic, kiedy ukąsił go bazyliszek(jad bazyliszka niszczył horkruksy)?
 8. Czarek-k

  Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

  Zapomniałem screenów:
 9. Czarek-k

  Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

  Ja ma problem z działaniem gry na Windows 7. Gra włącza się(ale nie działają filmy) i działa dobrze dopóki nie wyjdę z wierzy Xardasa. Nagle obraz zaczyna się zmienić, pojawiają się i znikają obiekty i tekstury, czasem zamiast tekstur na modelach pojawiają się kolorowe kreski(niestety, tego screena nie udało sie zrobić). Krócej mówiąc, świat gry wygląda tak, jakby bezimienny przedawkował bagienne ziele. Właściwie tak było jakiś czas temu, bo teraz gra nie chce włączyć się wcale. Proszę o pomoc.
 10. Czarek-k

  Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

  Zagrałem w demo i mam złe uczucia. Gra jest zbyt prosta, bardzo trudno zbłądzić, albo pójść w złym kierunku. Questy nawet ciekawe, ale też proste. Z tą grafiką też coś nie tak, na medium większość tekstur jest rozmazana i nie ostra. W dialogach postacie mówią szybciej nisz ruszają ustami. NPC nie reagują na to jak zachowuje się bohater. Na pewno nie kupię Arcanii. Czekam na następną grę Piranii.... Nawet w Risen jest więcej Gothica niż w Gothic 4.
 11. Filmik z przed czterech lat, ale to samo pomyślałem jak go oglądałem.
 12. Czarek-k

  Telefony Komórkowe

  Co mi możecie powiedzieć(dobrego i złego) o telefonie LG KM900 Arena? Czy dobrze się go używa, czy jest praktyczny, czy robi zdjęcia w miarę dobrej jakości, czy nie psuje się po upadku z wysokości jednego metra?
 13. Czarek-k

  GOTHIC

  Ahh, jestem przy Śniącym, ale gdy próbuję przebić serca, to 2 i 3 od lewej nie reagują na interakcję. Jestem pewien, że zabiłem wszystkich strażników. Proszę o pomoc. Czy może tu chodzić o to, że np. nie mam mieczy? Jesli tak, to zna ktoś kody na nie? PS. Musiałem mieć te miecze wcześniej, bo otworzyłem kratę prowadzącą do Śpiocha :-)
 14. Czarek-k

  GOTHIC

  Ale takie na które można dostać wspinając po górach, chodząc pod wodospadami itp.?