Prosiaq

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  700
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Prosiaq

 • Ranga
  Przodownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Prosiak - bo straszna świnia, pod każdym kątem... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 2. Najlepszym zwierzęcym kompanem byłaby oczywiście wydra! Wydry są super, sprawnie polują na ryby (więc jedzenia i materiałów z ryb nie zabraknie), są szybkie i zwinne nie tylko w wodzie, ale i na lądzie, a co najważniejsze, każda wydra ma pod pachą fałd skórny, który działa jak kieszonka, W tej kieszonce wydry trzymają swój kamyk, dzięki czemu zawsze pod ręką miałbym kamień do odwracania uwagi. No i taka wydra zawsze mogłaby się rzucić na wroga, by przegryźć mu tętnice albo wydrapać oczy, a przynajmniej - zajęła wroga na chwilę.
 3. Proszę autorkę o niewypowiadanie się o konkursie cosplay, jeżeli nie zna się na cosplayu ;). Zgłoszeń było wystarczająco dużo (a nawet bardzo dużo) jak na konkurs cosplay. Do tego o ilości uczestników decydowała jakość stroju. O samych tłumach zebranych pod sceną nie wspomnę ;) PS. Mieć pretensje do WGW że kolejny rok było mało cosplayerów to jak mieć pretensje do rządu że jest kiepska pogoda. Cosplayerzy sami decydują, na które imprezy się wybierać. Szukamy winnego? 
 4. Szczerze? Proszę o argumenty co poszło nie tak.
 5. > Jesteście okropni, naprawdę przejmujące się stylistyką czy tam jakimś błędem w słowie? > Dobrze że wy wykonujące swoją prace na 200 procent i jesteście pewnie premiowani za to > kolejnymi awansami. Malkontenci z bólem nie powiem czego. Szkoda dziewczyny, widać że > mloda była.. Tak, w zasadzie tak. Ostatnio zaliczyłem awans i dostałem podwyżkę, bo wypruwam z siebie żyły, żeby wszystko było jak należy. Pracy nie należy wykonywać na 200%, wystarczy na 100.
 6. > Szukacie dziury w całym - ja bez problemu przeczytałem całego newsa. A pomyłkę Alp z > Andami można zrozumieć, tym bardziej, że w środku tekstu jest już poprawnie. Jest to > więc zwykła pomyłka a nie niewiedza autorki. Otóż nie, nie szukamy. Pani Katarzyna wykonuje swoją PRACĘ. To jest PRACA. Za dobrze wykonywaną pracę należy się wynagrodzenie, za złe wykonywanie pracy - niekoniecznie. Zwracamy uwagę, nie wyzywamy. W czym problem?
 7. Walnięte formatowanie tekstu, duża litera w środku zdania, "Jego rodzina została zdradzona przez mafię, więc Lincoln tworzy nową i rodzinę. " :) Czepiamy się, wskazujemy błędy, bo chcemy, żeby ten portal wyglądał tak, jak kiedyś, a ostatnio trochę podupadł pod kątem społeczności, newsmanów i samych newsów. Nie czepiamy się dla zasady, bo nie lubimy Pani Katarzyny, ale dobrze byłoby jednak dbać o poziom prezentowanych newsów. Nawet jeżeli jest to "tylko" news o trailerze.
 8. "Niecałe 300 dolarów zapłacimy za wersję z dyskiem o pojemności 500 MB." :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) PS. Jeżeli ktoś jeszcze powie, że to czepianie się w newsach to przesada, to go pstryknę w nos.
 9. Prosiaq

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  Proszę przeczytać mojego posta jeszcze raz.
 10. Prosiaq

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  Może jakaś aktualizacja strony kolekcjonerki Starcraft 2: Legacy of the Void? "Pewien konkurencyjny sklep" pokazał już oficjalne pudełko i podał cenę, ale wolałbym zamówić u was :)
 11. Tytuł: Jak zacząć pracę w branży gier? Temat: Kilka wskazówek jak wejść do gamedevu. Link: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=259891&n=804
 12. No ja, aż mi się miło na serduszku zrobiło, aż wypadałoby się pospieszyć z napisaniem pierwszego porządnego wpisu po tak długiej przerwie :3
 13. Nic. Patrzyłem. Trudno, najwyżej odpiszę się i zapiszę jeszcze raz. No, dlatego przydałoby się jakieś ogłoszenie, że ktoś z Gramu będzie tu, albo będzie tam. Obowiązku rzecz jasna nie ma, ale zawsze to jakieś fajne budowanie relacji ze społecznością ;) Jak nie będziesz mógł dosięgnąć wyżej, to powiedz, podsadzę :>
 14. Swoją drogą - newsletter w ogóle jest puszczany? Nie wypisywałem się z newslettera, a nic do mnie nie wpada. Sprawdzałem spamy, sprawdzałem wszystko, nic nie ma. Co do spotkań i takich rzeczy - owszem, takie rzeczy mogłaby robić sama społeczność, ale to chyba już nie te same czasy, co kiedyś. Nie chcę narzekać i marudzić na zapas, bo nie znam wystarczająco dobrze nastrojów, ale widziałem wystarczająco sporo, żeby wiedzieć, że jeżeli nie będzie jednej odgórnej i silnej ręki, żeby zebrać ludzi, to może być ciężko. Ale może ja się nie znam i w tym roku zorganizowany będzie jakiś zlot? Spotkanie? PGA, to PGA, a co z WGW? :> No, rozmawianie rozmawianiem, póki co rozmawiamy tylko my dwaj. I znowu mimo wszystko konkrety się rozmywają na rzecz "pomyślimy", "zobaczymy". ;)