MacJak

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  492
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MacJak

 • Ranga
  Delegat
 1. Sporo rzeczy zostało zaczerpniętych z IV części, z tego, co widzę. Składowiska surowców, wygląd kryjówki bazyliszków, wygląd wieży z kości słoniowej (jeśli dobrze pamiętam), pola chwały i spękany lód to te, które teraz rozpoznaję.
 2. > Wszyscy wszystko wiedzą o uniwersum W40k. Są jakieś książki do poczytania z tego uniwersum? > Z chęcią wtopiłbym się w ten klimat. Osobiście polecam serię Duchów Gaunta Dana Abnetta. Kiedyś było kilka książek przetłumaczonych na polski nawet. http://en.wikipedia.org/wiki/Gaunt''s_Ghosts
 3. Również mogę polecić, dobrze się przy tej grze bawiłem. Minusy są takie, że po jakimś czasie questy zaczynają nużyć (biegnij zabić 50 tego, 50 tego i 50 tamtego) i crafting jest mocno grindowy (oraz to, że gra jest masakrycznym pożeraczem czasu, ale to chyba urok większości MMO...). Klimat jednak sporo wynagradza, jak również to, o czym już wyżej wspomniano, że można grać na różniastych instrumentach. :)
 4. Wygląda ciekawie. Przypomina trochę Planescape Torment w klimatach Fallouta.
 5. Filmik o GTA, 3:28, lewy dolny róg. ;)
 6. Dzięki za odpowiedź! Wysyłam w takim razie maila. :) @Ring5 Mam odczucia podobne jak cHICEK - promowanie prywatnego biznesu, jakim jest Facebook, nie powinno być wymagane do normalnego życia w realu. Przyznaję, że dla niektórych ten portal może być wygodny, ale wykorzystywanie go jako jedynego medium wymiany informacji jest dla mnie nie do zaakceptowania.
 7. Ok, chętnie bym wpadł. Tylko co, nie mogę, bo nie mam fejsbuczka?
 8. 32167 :D Coś ten loch z VI wygląda podobnie do miast mrocznych elfów z Forgotten Realms... Zbyt podobnie, jak na mój gust.
 9. Nie wróżę im dużego sukcesu z tą grą. Głównie dlatego, że już jedna post-apo strzelanka mmo jest i to za darmo - Fallen Earth. Chyba, że planują zrobić zupełnie inny model rozgrywki.
 10. http://www.gog.com/news/introducing_the_retromator_4000 Za to mógłbym nawet zapłacić. :D
 11. Widzę, że nie tylko ja nie przepadam za kobyłami Fabryki Słów... Osobiście od jakiegoś już czasu kupuję genialne anglojęzyczne wydania omnibusowe, które średnio zawierają po 3 książki, nie są wiele większe od niektórych wydań Fabryki Słów, a kosztują marne 10 zł więcej. Polecam. No i skoro już zacząłem się żalić na to wydawnictwo, to drażni mnie też brak powtórnych wydań książek, które już się wszędzie wyprzedały (jest kilka takich, które chciałem przeczytać, lecz nie mam jak ich zdobyć). :S All in all, być może kiedyś przeczytam tę książkę, ale najprędzej po angielsku. ;)
 12. MacJak

  Tales of Maj`Eyal - recenzja

  ToME chce się dostać na Steama. http://te4.org/blogs/darkgod/2013/01/tome/tales-majeyal-steam-your-help-needed Chyba warto wesprzeć. Sam właśnie pobrałem i mam nadzieję, że nie uwalę końcówki semestru i sesji. :P