adam55g

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O adam55g

 • Ranga
  Obywatel
 1. Potwierdzam iż oprawa wizualna zawartości BS jest przednia. Natomiast smuci mnie to, że nie da się zarejestrować gry elektronicznie - wyskakuje komunikat: "Podany przez Ciebie klucz jest niepoprawny. Upewnij się, że wpisujesz go poprawnie. W razie dalszych problemów skontaktuj się z nami." Teraz zabieram się za instalację.
 2. Ma z was może ktoś coś takiego przy zam. BS jak Ja? i o co chodzi dział obsługi się nie zgłasza? Status Twojego zamówienia: wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta Zam.złożone, potwierdzone i co najważniejsze zapłacone poszło z INTELIGO parę dni temu. ?? Może mi ktoś z CDP odpowie, zamówienie nr GZ04090610
 3. >Eee, czy Broken Sword będzie wysyłany dzisiaj? Bo status w sklepie i zamówieniu nie zmienił się odpowiednio na "towar dostępny" i "pakowane i przygotowywane do wysyłki" :( Pewnie znowu nie będzie w dniu premiery, ja mam tak samo. Jak tak będzie dalej to skończę z preorderami i zacznę w sklepach kupować.
 4. adam55g

  Nadchodzi nowe...

  Fajna stronka się szykuje.
 5. Ty się nie pytaj czy warto, tylko ją kup ! Jest prześliczna.
 6. > > A ja mam pytanie jak bym sobie zagrał w NWN 2 na takim sprzecie: > > Intel Core 2 Duo E6300 > > Geforce 7600GS Galaxy > > ram 2 gb > > Spokojnie. Jak ja nie lubie takich odpowiedzi:/ :) Czy mógłbys się określic troche bardziej np;niskie ,średnie,wysoki ,maxymalne . I dodac taki komentarz jak np: bez zacięcia ,czasami się przytnie ,będzie się mocno zacinac tak że nie idzie grać:) Mam lapka Acer1694 Intel M760 (2 GHz), 1 GB RAM, Ati Mobility Radeon X700 128MB i działa na ustawieniach wyżej niż średnich bardzo płynnie jeszcze (puk,puk..) nie było zaciachu czego nie mogę powiedzieć o GIII gdzie się niestety przycina. Na razie nie kopę w ustawieniach grafiki tylko gram - jest super.
 7. W tej chwili dotarła. Biorę się za rozpakowywanie. Mam nadzieje że wszyscy ją dzisiaj dostaną.
 8. Magazyn: wydanie kurierowi 09/12/2006 09:28:02 Przesyłka wychodząca z sortowni KTW Czyli jest u kuriera opłacona z inteligo pre-order zamówienie złożone tydzień temu. Więc jednak katowice dostarcza w soboty a też mam do KTW ponad 50 kilometrów.